Düzeltme: System.Net.Security.SslStream sınıfı her zaman ınitializesecuritycontext işlevi .NET Framework 2. 0'yalnızca bir giriş arabellek kullanarak çağırır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927579 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 2.0, birden çok kez ınitializesecuritycontext işlevi tarafından çağrılırsa, iki giriş arabellekleri ınitializesecuritycontext işlevi gerektirir. Ancak, System.Net.Security.SslStream sınıf yanlış ınitializesecuritycontext işlevi çağırır. System.Net.Security.SslStream sınıfı, bir arabellek giriş yalnızca kullanarak ınitializesecuritycontext işlevi her zaman çağırır.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki .NET Framework 2.0 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme, bilgisayarda yüklü olan diğer düzeltmelerin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
.NET Framework 2.0 x 86 tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.dll2.0.50727.2413,022,84806 Kas 200620: 08X86
.NET Framework 2.0 x 64 tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.dll2.0.50727.2413,022,84806 Kas 200620: 08X86
System.dll2.0.50727.2413,022,84806 Kas 200619: 44X64
.NET Framework 2.0, ıtanium tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.dll2.0.50727.2413,022,84806 Kas 200619: 44IA-64
System.dll2.0.50727.2413,022,84806 Kas 200620: 08X86

Pratik Çözüm

Bir güvenlik hizmeti sağlayıcısı (SSP) uygulamak için ınitializesecuritycontext işlevi kullandığınızda, bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda bu soruna geçici bir çözüm için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Ek bir arabellek güvenlik hizmet sağlayıcısı arabirimi (SSPI) çağırana gönderilmesi gereken olup olmadığını belirleyen kodu ekleyin.
  2. Ek bir arabellek gönderilen SSPI Arayanın arabelleği ek gönderilip belirleyen kodu ekleyin.
  3. SSPI Arayanın arabelleği ek gönderme, SSP aramayı durdurur kodu ekleyin.

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

ınitializesecuritycontext işlevi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitelerini ziyaret edin:
Initializesecuritycontext (Schannel)
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa375924.aspx
Schannel tarafından döndürülen fazladan arabellekleri
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa375412.aspx
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 927579 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB927579 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:927579

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com