Bir uzak Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusundaki <a0>sürücüleri</a0> sekmesindeki <a1>"Ekle" ve "Kaldır"</a3> komutları kullanılamaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927832 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Sorunun açıklaması

Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusundaki aracılığıyla uzaktan bağlantı Sunucusu özellikleri iletişim kutusunu açtığınızda sürücüler</a0> sekmesinde <a1>Ekle veya Kaldır</a3> komutları kullanılamaz bulun.

Bu makalede, bu soruna geçici bir çözüm yardımcı olur.

Neden

Sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
 • Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusuna bir çalışma grubunda var.
 • Windows Vista tabanlı bir istemci bilgisayar çalışma grubunda Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusu için yönetici hakları dahil, kimlik bilgilerini kullanarak oturum açın.
 • Istemci bilgisayarda, Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusuna uzaktan bağlanmak.
Bu sorun, uzaktan, Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusundaki yazdırma sürücülerini yönetmek için gereken yönetici kimlik bilgileri, kullanıcı hesabı denetimi (UAC) tarafından kaldırılır nedeniyle oluşur. Bu Windows Vista'daki varsayılan güvenlik davranıştır.

Geçici Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, yazdırma sunucusuna yerel olarak eklemek veya sürücüleri kaldırmak için oturum. Veya, istemci bilgisayar ile yazdırma sunucusu arasında geçirilen tüm kimlik bilgileri için Windows Vista tabanlı yazdırma sunucusundaki kayıt defterini değiştirebilirsiniz.

Bizim için kayıt defterini değiştirmek için "Fix it for me" bölümüne gidin. Yerine kayıt defterini kendiniz değiştirmek "Let me fix it myself" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Otomatik olarak bu soruna geçici bir çözüm için <a0></a0>, Bu sorunu düzeltme bağlantıyı tıklatın, sonra da Dosya yükleme iletişim kutusunda, Çalıştır ' ı tıklatın ve sonra sihirbazdaki adımları izleyin.

Bu sorunu
Microsoft Fix it 50005


Not Bu sihirbaz ingilizce yalnızca olabilir; ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Sorun bilgisayarda değilseniz, otomatik düzeltme, bir flash sürücü veya CD'ye kaydedebilirsiniz. Sonra düzeltmenin sorun bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Şimdi, "Did this fix the problem için?" gidin bölümüne geçebilirsiniz.

Kendim düzeltmek istiyorum

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
 1. Başlat
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Start button
  ' ı tıklatın <a2>Aramaya Başla</a2> kutusunu regedit yazın ve Programlar listesinde regedit ' ı tıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
   User Account Control permission
  Yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istenirse, parolanızı yazın veya devam ' ı tıklatın.
 2. Aşağıdaki alt anahtarı genişletin:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies
 3. Sistem ' i tıklatın, LocalAccountTokenFilterPolicy ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 4. Değer verisi kutusuna 1 girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 5. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.
Şimdi, "Did this fix the problem için?" gidin bölümüne geçebilirsiniz.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

Sorunun giderilip giderilmediğini denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu makaleyle işiniz bitti demektir. Sorun çözülmezse, contact support seçebilirsiniz.

Ek bilgi

LocalAccountTokenFilterPolicy kayıt defteri girdisinin değeri 0 veya 1 olabilir. Bu değerler giriş davranışını aşağıdaki gibi değişir:
 • 0 süzülmüş simge olu?turma =. Bu, varsayılan değerdir. Yönetici kimlik bilgileri kaldırılır. Bu kimlik bilgilerini, yazıcı sürücülerini uzaktan yönetimi için gereklidir.
 • 1 yapı yükseltilmiş belirteci =. Bu değer, yazıcı sürücüleri içinde çalışma grubu sunucusunda uzaktan yönetimine olanak verir.

Özellikler

Makale numarası: 927832 - Last Review: 8 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmsifixme kbfixme kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB927832 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:927832

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com