Form Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ı yüklemeye çalıştığınızda karşılaştığınız düşük performans

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 927854 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Form Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ı yüklemeye çalıştığınızda, performansın yaşarsınız. Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Web istemcisi veya Microsoft Dynamics CRM masaüstü istemcisini kullanıyorsanız.
  • Bir sanal özel ağ (VPN) bağlantısı veya yavaş bir bağlantı kullanıyorsunuz.

Neden

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0, formları'nı yüklemek için .aspx dosyaları kullanması nedeniyle oluşur. Bu bir .aspx dosyaları, statik içerik içerir. Varsayılan olarak, çoğu statik içerik Microsoft Dynamics CRM 3. 0'tarafından önbelleğe alınmadı.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir
Bu sorun, Microsoft Dynamics 3.0 Çince Basitleştirilmiş</a1> sürümü ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Japonca sürümü için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935730Güncelleştirme Toplaması 1 için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın Çince Basitleştirilmiş sürüm ve Japonca sürümü için Microsoft Dynamics CRM 3. 0'ın kullanılabilir
Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft Dynamics CRM 3.0 için performans ayarlama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki teknik incelemeye bakın:
Optimizing the Performance of Microsoft Dynamics CRM 3.0 White Paper
Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 927854 - Last Review: 26 Ekim 2007 Cuma - Gözden geçirme: 5.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsadministration kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB927854 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:927854

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com