Při pokusu komprimovat velký soubor na svazku NTFS v systému Windows XP, Windows 2000 nebo Windows Server 2003 jsou do systémového protokolu zaznamenány události a chybová zpráva: "Neúspěšný odložený zápis"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927912 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Máte v počítači se systémem Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows Server 2003. V tomto počítači máte velmi velký soubor na svazku systému souborů NTFS. Komprese souboru pomocí komprese souborů NTFS nebo při pokusu o kopírování souboru do komprimované složky NTFS. V tomto scénáři můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Zápis se zpožděním se nezdařil
Navíc může být do systémového protokolu zaznamenána zprávy události podobné následujícím:

Typ události: upozornění
Zdroj události: Ntfs
Kategorie události: žádný ID události: 50
Datum: Datum
Čas: Čas
Uživatel: není k dispozici
Počítač: Počítač
Popis:
{Neúspěšný odložený zápis} Systému Windows se nepodařilo uložit všechna data do souboru. Na data byla ztracena. Tato chyba může být způsobeno selháním hardwaru počítače připojení nebo sítě. Pokuste se uložit soubor jinam.

Typ události: informace
Zdroj události: Místní nabídka aplikace
Kategorie události: žádný
ID události: 26
Datum: Datum
Čas: Čas
Uživatel: není k dispozici
Počítač: Počítač
Popis: Místní nabídka aplikace: Windows - neúspěšný odložený zápis: systém Windows se nemůže Uložit všechna data v souboru P:\compressed_folder\100GBfile.dat. Data byla ztracena. Tato chyba může být způsobeno selháním hardwaru počítače nebo připojení k síti. Pokuste se uložit soubor jinam.

Poznámka: K tomuto problému dochází, pokud je komprimovaný soubor velmi velký. Velikost souboru může dojít v závislosti na několika faktorech. Nejvýznamnějším faktorem je fragmentace souborů na svazku. Proto je možné snížit vliv tohoto problému svazek defragmentovat.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 927912 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbnofix kbbug kbtshoot kberrmsg kbprb kbexpertiseinter kbmt KB927912 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927912

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com