MS07-016: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928090 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Aktualizace popisovaná v tomto článku byla nahrazena novější aktualizací. Tento problém lze vyřešit instalací nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li nainstalovat nejnovější aktualizace, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://update.microsoft.com
Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/cze/technet/security/default.mspx
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS07-016, který obsahuje všechny podstatné informace o této aktualizaci zabezpečení. Tyto informace zahrnují seznam souborů a možnosti nasazení. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinu zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:

Známé problémy s touto aktualizací zabezpečení

 • Ovládací prvky ActiveX, u kterých se před načtením zobrazí výzva.

  Poznámka: K tomuto problému dochází na webech, které nepoužívají doporučované techniky. Problém lze vyřešit pomocí technik popsaných na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms537508.aspx
  Jsou-li určité ovládací prvky načteny na webové stránce, funkce této aktualizace tyto ovládací prvky neskryje správně. Patří mezi ně i ovládací prvky používané v aplikaci Macromedia Shockwave Director a přehrávačích QuickTime Player a Virtools Web Player. Když systém Windows určí, že je ovládací prvek neaktivní, zobrazí systém před načtením ovládacího prvku uživateli výzvu.
 • Použití zástupných názvů již není v aplikaci Internet Explorer podporováno. Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  906294 Po instalaci aktualizací zabezpečení, které jsou součástí kumulativní aktualizace 896727 (MS05-038), již v aplikaci Internet Explorer není podporováno použití zástupných názvů

Opravy netýkající se zabezpečení obsažené v této aktualizaci zabezpečení

Jednotlivé aktualizace mohou být nainstalovány v závislosti na operačním systému a verzích příslušné aplikace. Stav své aktualizace zjistíte pomocí následujících jednotlivých článků.

Opravy GDR (General Distribution Release)

 • 928089 Počítač může reagovat velmi pomalu během vyhodnocování webové stránky filtrem útoků phishing v aplikaci Internet Explorer 7
 • 926046 OPRAVA: Po instalaci aktualizace zabezpečení MS06-042 v počítači se systémem Windows XP nebo Windows Server 2003 se při spuštění skriptu na webové stránce zobrazí chybová zpráva Oprávnění byla odepřena
 • 927357 OPRAVA: Po restartování počítače používajícího aplikaci Internet Explorer 7 se nespustí konfigurační program aplikace a dojde k vymazání klíče registru RunOnceEx
 • 925683 OPRAVA: V aplikaci Internet Explorer 6 nenastane v poli událost OnChange při nahrazení znaku ß znaky ss či naopak (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
 • 928387 Aplikace Internet Explorer 6 přestane reagovat po klepnutí na odkaz na webu
 • 925418 OPRAVA: Při spuštění aplikace Internet Explorer 6 v počítači se systémem Windows XP se zobrazí chybová zpráva: Chyba za běhu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
 • 928492 OPRAVA: Při pokusu o přihlášení k webu využívajícímu službu Windows Live ID v počítači s aplikací Internet Explorer 6 může selhat ověřování uživatelského jména a hesla
 • 930228 V dialogovém okně Uložit jako v aplikaci Windows Internet Explorer 7 se objeví zkrácená nebo změněná verze původního názvu souboru
 • 925973 OPRAVA: Při odeslání formuláře do objektu iframe v aplikaci Internet Explorer 6 ukazuje indikátor průběhu aktivitu i po vrácení dat ze serveru (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
 • 924764 Aplikace Internet Explorer 6 přestane reagovat při pokusu o tisk webové stránky nebo při pokusu o zobrazení náhledu webové stránky v počítači se systémem Windows XP Service Pack 2 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Opravy hotfix

Balíčky aktualizace zabezpečení 928090 pro systémy Windows XP a Windows Server 2003 obsahují soubory opravy hotfix aplikace Internet Explorer a soubory aktualizace GDR (General Distribution Release). Nepocházejí-li stávající soubory aplikace z prostředí opravy hotfix, aktualizace zabezpečení 928090 nainstaluje soubory GDR. Účelem oprav hotfix je opravit pouze problémy, které jsou popsány v článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base souvisejících s opravami hotfix. Opravy hotfix nainstalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k popsaným problémům. Tyto opravy hotfix mohou být dále testovány. Pokud vás tedy uvedený problém příliš neobtěžuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci Service Pack, která bude obsahovat tyto opravy hotfix. Další informace o instalaci oprav hotfix obsažených v aktualizaci zabezpečení 928090 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
897225 Instalace oprav hotfix, které jsou součástí kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer
Poznámka: Kromě instalace souborů oprav hotfix si prostudujte i článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base týkající se konkrétní opravy hotfix, kterou je třeba nainstalovat. Dozvíte se, jakou úpravu registru je třeba provést, abyste povolili danou opravu hotfix.

Další informace o tom, jak zjistit, zda jsou stávající soubory aplikace Internet Explorer z prostředí opravy hotfix nebo GDR, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824994 Popis obsahu balíčků aktualizace softwaru pro systém Windows XP Service Pack 2 a Windows Server 2003

Vlastnosti

ID článku: 928090 - Poslední aktualizace: 14. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbvistasp1fix kbresolve kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbbug kbfix KB928090

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com