Výhody společnosti Microsoft.NET Framework

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928416 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Microsoft.NET Framework je součástí systému Microsoft Windows, která je k dispozici uživatelům systému Windows prostřednictvím různých distribučních kanálů. Tyto distribuční kanály zahrnují na webu Microsoft Update a Microsoft Download Center. Tato součást je nainstalována také v některých nových počítačích.

Další informace

Několik výhod, které mají.Rozhraní .NET Framework nainstalované v počítači. Další informace o výhodách s.Rozhraní .NET Framework nainstalované v počítači získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
829019Výhody společnosti Microsoft.NET Framework

Odkazy

Další informace o společnosti Microsoft.Rozhraní .NET Framework naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/netframework/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 928416 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 3.0
  • Microsoft .NET Framework 2.0
  • Microsoft .NET Framework 1.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbinfo kbmt KB928416 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928416

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com