Microsoft .NET Framework'ün yararları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 928416 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft .NET Framework, çeşitli dağıtım kanalları üzerinden Windows kullanıcılarına sunulan bir Microsoft Windows bileşenidir. Bu dağıtım kanalları arasında Microsoft Update Web sitesi ve Microsoft Yükleme Merkezi de bulunur. Bu bileşen bazı yeni bilgisayarlara da yüklenir.

Daha fazla bilgi

Bilgisayarınızda yüklü .NET Framework sahip olmak için çeşitli yararları vardır. Bilgisayarınıza .NET Framework yüklemenin yararları hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
829019Microsoft .NET Framework'ün yararları

Referanslar

Microsoft .NET Framework hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/netframework/default.aspx

Özellikler

Makale numarası: 928416 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 3.0
  • Microsoft .NET Framework 2.0
  • Microsoft .NET Framework 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB928416 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:928416

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com