Program bilgisayarda yüklü olan ya da bir 2007 Microsoft Office paketi yayım öncesi bir sürümünü, Expression Web'i yüklemesi başarısız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 928698 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yayım öncesi bir sürümü varsa, Microsoft Expression Web yüklenmesi başarısız bir 2007 Microsoft Office paketinin veya programının yüklü. Bilgisayar bir beta sürümünü veya bir 2007 Microsoft Office Community Technology Önizleme (CTP) bir sürümünü çalıştırıyorsa, bu davranış paketi veya programı.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, 2007 Microsoft Office paketleri veya programları herhangi bir yayın öncesi sürümü'ı bilgisayardan kaldırın.

Özellikler

Makale numarası: 928698 - Last Review: 6 Aralık 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Expression Web
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB928698 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:928698

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com