Excel Hizmetleri için SharePoint Server 2007'de güvenilen konum olarak listelenen bir iç siteleri eşlenen sitelerden çalışma kitaplarını yüklemez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 928749 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office SharePoint Server 2007'de diğer erişim eşlemeler ya da ana bilgisayar üstbilgisi yönlendirme kullanan pek çok farklı siteler var. Ancak, Excel Hizmetleri bu sitelerden çalışma kitaplarını yüklemez. Siteleri güvenilen konum listelenen bir iç siteleri bile eşlenir bu sorun oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, başka erişim eşlemesi veya ana bilgisayar üstbilgisi iletme, ayrı bir güvenilen konum kullanan her site ekleyin. Alternatif olarak, http://, genel olarak tüm Web sitelerini güven bir güvenilen konum ekleyin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Güvenilir bir dosya konumu Excel Hizmetleri'nde ekleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet2.microsoft.com/Office/en-us/library/00fc7447-6c0c-435c-840f-b1033710fe561033.mspx?mfr=true

Özellikler

Makale numarası: 928749 - Last Review: 14 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
  • Microsoft Office Excel 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertisebeginner kbexpertiseinter kbpubtypekc kbtshoot kbprb KB928749 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:928749

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com