Aplikace Internet Explorer může přestat reagovat při změně velikosti okna serveru aplikace Active dokumentu v aplikaci Internet Explorer 6

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928832 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud jste hostitelem serveru Active dokumentu v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6, aplikace Internet Explorer může přestat reagovat při změně velikosti okna. Pokud skryjete úchyt pro změnu velikosti aplikace Internet Explorer, aplikace Internet Explorer znovu odpoví.

Příčina

Problém může nastat, pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Aplikace Internet Explorer je nastavena na skrytí stavového řádku.
  • Server Active dokumentu zobrazí posuvníky.
Pokud jsou splněny tyto podmínky, pokračuje Windows odeslat že stejnou myši koordinuje, přestože již není myši nad úchyt pro změnu velikosti.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 928832 - Poslední aktualizace: 7. prosince 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB928832 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928832

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com