"Yeni veri karşılaştırma sihirbazını" veritabanı uzmanları için Visual Studio 2005 Team Edition içinde yalnızca tablo ve görünümleri, dizin veya birincil anahtar olan karşılaştırır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 928967 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition veritabanı uzmanları için yeni veri karşılaştırma sihirbazını, yalnızca tablo ve görünümleri, dizin veya birincil anahtar olan karşılaştırır.

Daha fazla bilgi

Veritabanları arasındaki verileri karşılaştırmak için yeni veri karşılaştırma sihirbazını etkinleştirir. Ancak, yalnızca tablo ve görünümleri, yeni veri karşılaştırma Sihirbazı'nın ilk sayfasında, birincil anahtar veya dizin olduğu için sonuçlar görürsünüz. Yeni veri karşılaştırma Sihirbazı'nın ikinci sayfasında yalnızca tablo ve görünümleri, veri karşılaştırma gerçekleştirmeden önce birincil anahtar veya dizin seçin olanak verir.

Referanslar

Veritabanı uzmanları için karşılaştırma veritabanlarındaki Visual Studio 2005 Team Edition hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa833272(VS.80).aspx

Özellikler

Makale numarası: 928967 - Last Review: 13 Aralık 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Database Professionals
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbpubtypekc kbinfo kbprb KB928967 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:928967

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com