Popis aktualizace PowerPoint 2003: 13. února 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 929060 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala aktualizaci Microsoft Office PowerPoint 2003. Tento článek obsahuje informace o aktualizaci získat a určit, zda je aktualizace nainstalována.

Úvod

Společnost Microsoft vydala aktualizaci pro aplikaci PowerPoint 2003. Při úpravě prezentace PowerPoint 2007, který je uložen na serveru Microsoft SharePoint Portal Server nebo na webu služby Microsoft Windows SharePoint Services, nebudou změny uloženy.

Další informace

Podrobnosti o instalaci

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Aktualizace 929060 je umístěna na stažení. Chcete-li stáhnout tuto aktualizaci a získat pokyny k instalaci a strategie nasazení, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=3055C0B1-3004-46EE-B8C6-9910469CC04A

Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

929060 Aktualizace obsahuje soubory, jejichž verze jsou uvedeny v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
PowerPnt.exe11.0.8120.06,396,68807 Prosince 200622: 50
Jestliže již v počítači máte tyto soubory s vyšší verzí, než je uvedena v předchozí tabulce, není nutné tuto aktualizaci instalovat.

Další informace o určení verze aplikace PowerPoint 2003 nainstalované v počítači klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
821549Postupy: Kontrola verze sady Office 2003

Informace pro správce o souborech MSP

Aktualizace 929060 se skládá z úplného souboru Instalační služba Microsoft Windows Installer (MSP) soubor. Soubor MSP je zabalen do samorozbalovacího spustitelného souboru. Pro tuto aktualizaci je distribuován následující soubor MSP:
Powerpnt.msp

Informace pro správce o přeinstalaci určitých součástí

Pokud aktualizaci instalačního bodu pro správu a re-cache a přeinstalujete aplikaci PowerPoint 2003 v klientských počítačích můžete spustit příkazový řádek, který zahrnuje REINSTALL = [seznam funkcí] vlastnost. Tato vlastnost určuje, zda chcete přeinstalovat určité součásti aplikace PowerPoint 2003 z bitové kopie pro správu. Pro aktualizaci 929060 je hodnota [seznam funkcí] následující.
PPTFiles
Volitelně nahradit parametr REINSTALL = ALL na klientském počítači přeinstalujete všechny součásti sady Microsoft Office.

Podrobné pokyny s vysvětlením, jak aktualizovat bitovou kopii instalace pro správce a jak aktualizovat klientské počítače, najdete v článku Strategies for Updating Office 2003 Installations (Strategie aktualizace instalací sady Office 2003) v části Updating clients from a patched administrative image (Aktualizace klientů pomocí opravené bitové kopie instalace pro správu). Téma Strategies for Updating Office 2003 Installations (Strategie aktualizace instalací sady Office 2003) naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA011402381033.aspx
Středisko Microsoft Office Desktop Applications TechCenter pro se obsahuje nejnovější aktualizace pro správce a zdroje týkající se strategií jejich nasazení pro všechny verze sady Office. Další informace o středisku aktualizací systému Office pro správce naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Vlastnosti

ID článku: 929060 - Poslední aktualizace: 28. září 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertisebeginner kbpubtypekc kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload KB929060 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:929060

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com