PowerPoint 2003 güncelleştirmesi: 13 Şubat 2007'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 929060 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Microsoft Office PowerPoint 2003 için bir güncelleştirme yayımladı. Bu makale, güncelleştirmenin nasıl elde edilir ve güncelleştirmenin yüklü olup olmadığının nasıl belirleneceği ile ilgili bilgiler içerir.

Giriş

Microsoft PowerPoint 2003 için bir güncelleştirme yayımladı. Bir <a0>Microsoft SharePoint Portal Server</a0> sitesinde veya Microsoft Windows SharePoint Services sitesinde kaydedilmiş bir PowerPoint 2007 sunusu düzenlediğinizde, değişiklikler kaydedilmez.

Daha fazla bilgi

Yükleme ayrıntıları

Güncelleştirme nasıl edinilir ve yüklenir

929060 Güncelleştirmeyi Microsoft Yükleme Merkezi'nde bulunmaktadır. Bu güncelleştirmeyi karşıdan yüklemek ve kurulum yönergeleri ile dağıtım stratejilerini edinmek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=3055C0B1-3004-46EE-B8C6-9910469CC04A

Güncelleştirmenin yüklü olduğu nasıl belirlenir

Güncelleştirme 929060 aşağıdaki tabloda listelenen sürümlere sahip dosyalar içerir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
PowerPnt.exe11.0.8120.06,396,68807-Ara-200622: 50
Tabloda listelenen dosyaların daha yeni bir sürümüne sahipseniz bu güncelleştirmeyi yüklemeniz gerekmez.

Bilgisayarınızda yüklü olan bir PowerPoint 2003'ün sürümünün nasıl belirleneceği hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
821549Office 2003 ürünlerinin sürümü nasıl denetlenir

Yöneticiler için .msp dosyalarıyla ilgili bilgiler

929060 Güncelleştirmenin bir tam dosya Microsoft Windows ınstaller'ı (.msp) dosyasından oluşur. .msp dosyası kendi kendine ayıklanan bir yürütülebilir dosyadır. Bu güncelleştirmede aşağıdaki .msp dosyası dağıtılır:
Powerpnt.msp

Yöneticiler için belirli bileşenleri yeniden yükleme hakkında bilgi

Güncelleştirme, bir yönetimsel yükleme noktası ve re-cache ve PowerPoint 2003 istemci bilgisayarlara yüklerseniz, içeren bir komut satırı çalıştırabilirsiniz REINSTALL = [Özellikler listesi] özelliği. Bu özellik, PowerPoint 2003'ün belirli bileşenlerini yönetimsel yansımadan yeniden yüklemek isteyip istemediğinizi belirtir. 929060 Güncelleştirme için [özellikler listesi] değeri aşağıdaki gibidir.
PPTFiles
Parametre seçime bağlı olarak, yerine REINSTALL = ALL tüm Microsoft Office bileşenlerini istemci bilgisayara yeniden yükleyin.

Yönetimsel görüntüyü ve istemci bilgisayarları güncelleştirmeyi açıklayan ayrıntılı yordamlar için, "Strategies for Updating Office 2003 Installations" (Office 2003 Yüklemelerini Güncelleştirme Stratejileri) konusundaki "Updating clients from a patched administrative image" (İstemcileri düzeltme eki uygulanmış bir yönetimsel görüntüden güncelleştirme) bölümüne bakın. "Strategies for Updating Office 2003 Installations" (Office 2003 Yüklemelerini Güncelleştirme Stratejileri) konusunu görüntülemek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA011402381033.aspx
BT uzmanlarına yönelik Microsoft Office Masaüstü Uygulamaları Teknoloji Merkezi, tüm Office sürümleri için en son yönetimsel güncelleştirmeleri ve stratejik dağıtım kaynaklarını içermektedir. Office Yönetim Güncelleştirme Merkezi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Özellikler

Makale numarası: 929060 - Last Review: 28 Eylül 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertisebeginner kbpubtypekc kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload KB929060 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:929060

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com