Instalace aktualizace service pack nebo softwaru v počítači se systémem ochrany Forefront nebo Forefront Security Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 929080 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak nainstalovat aktualizaci service pack nebo softwarová aktualizace v počítači se systémem ochrany Forefront nebo Forefront Security Exchange Server.

Další informace

Aplikování oprav hotfix a aktualizací Service Pack pro Exchange

Chcete-li nainstalovat Exchange service pack nebo opravy hotfix pro server Exchange, postupujte takto.

Poznámka:Některé Exchange service Pack a opravy hotfix vyžaduje stažení a instalaci aktualizace zkontrolujte, zda správně pracuje Forefront. Další informace a soubory ke stažení naleznete na webu nápovědy a podpory.

Důležité Tento postup může zvýšit bezpečnostní riziko. Takto může rovněž usnadnit počítač nebo síť zranitelnější vůči útoku uživatelů se zlými úmysly nebo škodlivému softwaru, například virům. Doporučujeme proces, který tento článek popisuje, jak povolit programy jako jsou určeny k provozu nebo použít specifické možnosti programů. Před tyto změny doporučujeme vyhodnotit nebezpečí spojená s nasazením tohoto procesu v konkrétním prostředí. Pokud se rozhodnete tento proces implementace, přijmout dodatečná opatření k ochraně systému. Doporučujeme tento postup použít, pouze pokud je to opravdu nutné tento proces.
 1. Zastavte všechny služby Exchange Server.
 2. Zastavte Forefront Server Security nebo ochranu Forefront služeb, které pravděpodobně stále spuštěny po zastavení serveru Exchange.
 3. Zakážete prostřednictvím FSC nástroj Forefront:
 4. Nainstalujte aktualizaci service pack nebo softwaru společnosti Microsoft.

  Poznámka: Pokud chcete potvrdit, že Exchange pracuje správně po použití aktualizace, můžete spustit Exchange a potom ověřte funkčnost všech služeb. Zastavte všechny služby serveru exchange. Lze provést pokračovat k dalšímu kroku. Uvědomte si však, že tento krok umožní mail toku nechráněné až Forefront je znovu povolena. Proto tento krok je volitelný.
 5. Povolte pomocí nástroje FSC Forefront.
 6. Spuštění služeb serveru Exchange.
 7. Spusťte zastavené služby Forefront.

Vlastnosti

ID článku: 929080 - Poslední aktualizace: 26. července 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
 • Microsoft Forefront Protection 2010 for Exchange Server
Klíčová slova: 
kbinfo kbhowto kbmt KB929080 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:929080

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com