Ako nainštalovať service pack alebo softvér Aktualizácia počítači servera Exchange Server, ktorý je spustený čele zabezpečenia alebo čele ochrany

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 929080 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje nainštalovať balík service pack alebo softvér Aktualizácia počítači servera Exchange Server, ktorý je spustený čele zabezpečenia alebo čele ochrany.

DALSIE INFORMACIE

Výmena Service Pack a rýchle opravy

Ak chcete nainštalovať výmeny service pack alebo rýchlej opravy výmeny, postupujte nasledovne.

Poznámka:Niektoré výmeny service pack a rýchlych vyžadujú, že si stiahnuť a nainštalovať aktualizáciu uistite sa, že popredí funguje správne. Pre viac informácií a na prevzatie na lokalite Microsoft pomoc a podpora webu.

Dôležité upozornenie Tieto kroky môžu zvýšiť riziko zabezpečenia. Tento postup tiež môže zvýšiť nedostatočné zabezpečenie počítača alebo siete voči útokom zlomyseľných používateľov alebo voči nebezpečnému softvéru, ako sú napríklad vírusy. Ak chcete umožniť programom pracovať tak, ako boli navrhnuté, alebo ak chcete implementovať konkrétne možnosti programov, odporúčame použiť postup opísaný v tomto článku. Pred vykonaním týchto zmien vám však odporúčame, aby ste vyhodnotili riziká súvisiace s implementáciou tohto procesu do svojho konkrétneho prostredia. Ak sa rozhodnete implementovať tento proces, vykonajte všetky dodatočné primerané opatrenia na ochranu systému. Odporúčame vám, aby ste tento proces použili iba v prípade, ak je to naozaj nutné.
 1. Zastavte všetky služby Exchange Server.
 2. Zastavte čele zabezpečenia servera alebo čele ochranu služby, ktoré by mohli stále beží po výmene bola zastavená.
 3. Vypnúť čele prostredníctvom nástroja FSC:
 4. Inštalácia balíka service pack alebo softvér Aktualizácia od spoločnosti Microsoft.

  Poznámka: Ak chcete potvrdiť, že výmeny, pracuje správne, po použití aktualizácie, môžete začať Exchange a potom overiť, že všetky služby pracujú. Potom zastavte všetky výmeny služby. Môžete to urobiť predtým, ako budete pokračovať na ďalší krok. Však byť vedomý, že tento krok vám umožní pošty toku nechránený kým čele je znovu. Preto tento krok je voliteľný.
 5. Umožniť čele pomocou FSC Utility.
 6. Spustite služby Exchange.
 7. Spustite čele služby, ktoré sú zastavené.

Vlastnosti

ID článku: 929080 - Posledná kontrola: 26. júla 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
 • Microsoft Forefront Protection 2010 for Exchange Server
Kľúčové slová: 
kbinfo kbhowto kbmt KB929080 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:929080

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com