Forefront Security veya Forefront koruma çalıştırılan bir Exchange Server bilgisayarı üzerinde bir hizmet paketi veya yazılım güncelleştirmesi yükleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 929080 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Bu makalede bir hizmet paketi veya bir yazılım yükleme güncelleştirmesi Forefront Security ya da Forefront koruma çalıştırılan bir Exchange Server bilgisayarı üzerinde.

Daha fazla bilgi

Exchange hizmet paketlerini ve düzeltmeleri uygulama

Exchange service pack veya Exchange düzeltmeyi yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

NotBazı Exchange hizmet paketlerini ve düzeltmeleri yükleyin ve Forefront düzgün biçimde gerçekleştiğinden emin olmak için bir güncelleştirme yüklemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve karşıdan yüklemeleri için Microsoft Yardım ve Destek Web sitesini ziyaret edin.

Önemli Bu adımlar güvenlik riskinizi artırabilir. Bu adımları veya ağınıza daha savunmasız kötü niyetli kullanıcılar veya virüsler gibi kötü amaçlı yazılımlar tarafından gerçekleştirilen saldırılara karşı hale getirebilir. Programların için tasarlandığı gibi çalışmasına veya belirli program becerilerini kullanmasını sağlamak için bu makalede anlatılan işlemin kullanılmasını öneririz. Bu değişiklikleri yapmadan önce bu işlemi çalışma ortamınızda uygulanmasıyla ilişkili riskleri değerlendirmeniz önerilir. Bu işlemi kullanmaya karar verirseniz, sistemin korunmasına yardımcı olabilecek ek adımları gerçekleştirin. Yalnızca gerçekten bu işlem gerekliyse kullanmanızı öneririz.
 1. Tüm Exchange Server hizmetleri durdurun.
 2. Exchange durduktan sonra hala çalışıyor olabilir tüm Forefront Server Security ya da Forefront koruma hizmetleri durdurun.
 3. Forefront fsc yardımcı program aracılığıyla devre dışı bırakın:
 4. Hizmet paketini veya yazılım Microsoft'tan güncelleştirmesini yükleyin.

  Not Güncelleştirme uygulandıktan sonra Exchange düzgün çalıştığını onaylamak istiyorsanız, Exchange başlatmak ve sonra da tüm hizmetlerinin çalıştığını doğrulayın. Daha sonra tüm exchange hizmetlerini durdurun. Bir sonraki adıma devam etmeden önce bunu yapabilirsiniz. Ancak, bu adımı posta izin vermeyeceğini unutmayın Forefront etkinleştirilinceye kadar korumasız akışı. Bu nedenle, bu adım isteğe bağlıdır.
 5. Forefront fsc yardımcı programı'nı kullanarak etkinleştirin.
 6. Exchange hizmetlerini başlatın.
 7. Durdurulan tüm Forefront hizmetlerini başlatın.

Özellikler

Makale numarası: 929080 - Last Review: 26 Temmuz 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
 • Microsoft Forefront Protection 2010 for Exchange Server
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbhowto kbmt KB929080 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:929080

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com