Při připojení souboru DOCX k záznamu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 zobrazí chybová zpráva: "Chyba uložit souboru"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 929488 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při připojení souboru DOCX k záznamu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 zobrazí chybová zpráva:
Chyba při odesílání souboru
Při pokusu o uložení požadovaného souboru došlo k potížím. Zkontrolujte cestu k souboru a akci opakujte. Byl problém při komunikaci se serverem Microsoft CRM. Server zřejmě není dostupný. Opakujte akci později. Pokud potíže potrvají, obraťte se na správce systému.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože počet znaků, nesmí přesáhnout 50 v poli Typ MIME tabulce AnnotationBase. Rozšíření některé soubory systému Microsoft Office 2007 však obsahovat více než 50 znaků.

Poznámka: Databáze Microsoft Dynamics CRM 3.0 obsahuje tabulku AnnotationBase.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics 3.0 a pro japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935730Kumulativní aktualizace 1 pro zjednodušenou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0 a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935731Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 929488 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB929488 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:929488

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com