Známé problémy v aplikaci Office Outlook 2007 použijte vlastní formuláře, které byly vytvořeny pomocí starší verze aplikace Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 929591 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek obsahuje přehled známé problémy v aplikace Microsoft Office Outlook 2007 při použití vlastních formulářů, které byly vytvořeny pomocí následující starší verze aplikace Microsoft Outlook:
 • Office Outlook 2003
 • Outlook 2002
 • Aplikace Outlook 2000
 • Aplikace Outlook 98
 • Aplikace Outlook 97
Rozsah tohoto článku je omezen na vlastní formuláře, které vytvoříte pomocí metody, které by obvykle publikováním formuláře v těchto dřívějších verzích aplikace Outlook. Tento článek nezabývá vlastní formuláře vytvořit v aplikaci Office Outlook 2007 pomocí funkce nové oblasti formuláře.

Další informace

Aplikace Outlook 2007 nepodporuje vlastní formulář hesel

V předchozích verzích aplikace Outlook mohou vývojáři k vlastní formulář přiřadit heslo. Formulář nelze otevřít v režimu návrhu formuláře bez hesla. Tato funkce heslo byla určena k omezení přepínání do režimu návrhu formuláře a úpravy formuláře.

Aplikace Outlook 2007 nepodporuje hesla vlastní formuláře. Místo toho Outlook 2007 používá následující návrhu:
 • Na stránce Vlastnosti v režimu návrhu formuláře se nezobrazí možnost vytvořit heslo.
 • Pokud formulář byl vytvořen v dřívější verzi a formuláře má heslo, nebude výzva pro heslo při otevření formuláře v aplikaci Outlook 2007.
 • Pokud znovu publikovat formuláře v aplikaci Outlook 2007, není heslo zachováno.
 • Vlastnost FormDescription.Password v modelu objektu je skryté a nezdokumentovaný.
Pokud chcete uživatelům zabránit v přepínání do režimu návrhu formuláře, zvažte použití
NoOutlookFormsDesigner
zásad klíč místo. Tento klíč zásad neumožňuje zabezpečit formuláře na základě za formulář. Tento klíč zásad však poskytuje funkce podobné ochranu heslem.

Použít klíč zásad
NoOutlookFormsDesigner
, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte pravým tlačítkem myši na následující podklíč:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\12.0\Outlook
 3. Přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 4. Zadejte NoOutlookFormsDesigner a stiskněte klávesu ENTER.
 5. NoOutlookFormsDesigner klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 6. V poli Údaj hodnoty zadejte odpovídající hodnotu a klepněte na tlačítko OK. Použijte jednu z následujících hodnot:
  • 0 (nebo žádnou hodnotou)
   Tato hodnota umožňuje uživatelům navrhnout vlastní formuláře.
  • 1
   Tato hodnota neumožňuje uživatelům navrhnout vlastní formuláře.
 7. Ukončete program Editor registru a restartujte počítač.

Možnost "Vždy používat Word jako editor elektronické pošty" na vlastní formulář může vést k neočekávaným výsledkům

V dřívějších verzích aplikace Outlook povolit aplikace jako editoru vlastní formulář. Chcete-li to provést, vyberte možnost vždy používat Word jako editor e-mailu na stránce Vlastnosti v režimu návrhu formuláře. Pokud nainstalujete aplikaci Microsoft Office Word 2007 a stále používáte dřívější verzi, může docházet k neočekávaným výsledkům. Namísto panely nástrojů, které používají dřívější verze aplikace Word může například zobrazit pásu karet aplikace Word 2007.

Vlastní jednorázové formuláře nelze odeslat přes Internet

V dřívějších verzích aplikace Outlook můžete odeslat vlastní jednorázové formuláře přes Internet. Chcete-li to provést, musíte vybrat možnost odesílat i definici formuláře na stránce Vlastnosti v režimu návrhu formuláře. Když toto provedete, aplikace Outlook odešle vlastní formulář jako část podkladové přílohu Transport Neutral Encapsulation Format (TNEF). Většina internetové servery zpráv správně zpracovat TNEF část zprávy. Jiní uživatelé aplikace Outlook tedy mohou přijímat a použít vlastní formulář.

Další informace o jednorázové formuláře a o jednorázové formuláře odesílat prostřednictvím Internetu klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
290657Popis definice formuláře a jednorázové formuláře v aplikaci Outlook 2002
290800Vlastní formulář není přijat při odesílány přes Internet
Aplikace Outlook 2007 nezachová při jejich přijetí jednorázové formuláře. Když aplikaci Outlook 2007 převede příchozí internetovou zprávu z formát formát MAPI, ignoruje aplikace Outlook 2007 vlastní formulář. Toto je návrh změnit.

Již není podporována funkce Office Forms

Funkce Office Forms umožňuje uživatelům a vývojářům formuláře vložit souboru Office na stránce formuláře. Stránka formuláře mohou potom použít v e-mailové zprávě. Mohou také vystavit stránku formuláře. Dřívější verze aplikace Outlook podporují funkci Office Forms. Tyto verze aplikace Outlook však podporují tuto funkci různými způsoby. Aplikace Outlook 2007 nepodporuje tuto funkci.

Aplikace Outlook 2000 a starších verzích aplikace Outlook

Tento druh formuláře můžete vytvořit v aplikaci Outlook 2000 a starších verzích aplikace Outlook. Chcete-li to provést, klepněte na Novýsoubor nabídce a potom na Dokument Office.

Tento druh formulář otevřete v aplikaci Outlook 2000 a starších verzích aplikace Outlook, formulář se otevře v položka aplikace Outlook.

Aplikace Outlook 2003 a Outlook 2002

Tento druh formuláře nelze vytvořit v aplikaci Outlook 2003 nebo Outlook 2002. Uživatelé však stále mohou otevřít tento druh formuláře v aplikaci Outlook 2003 a Outlook 2002.

Aplikace Outlook 2007

Tento druh formuláře nelze vytvořit v aplikaci Outlook 2007. Při otevření formuláře tento druh z položka aplikace Outlook v Outlook 2007 Outlook 2007 otevře formulář jako běžný soubor Office v hostitelské aplikaci. Například pokud položka aplikace Outlook obsahuje vlastní formulář, který obsahuje vložený sešit aplikace Microsoft Excel, Outlook 2007 otevře sešit aplikace Excel v aplikaci Microsoft Office Excel 2007.

Nelze určit velikost příkazy pásu karet vlastní formulář

Předpokládejme následující situaci. Vyvinout vlastní formulář Outlook v verzi Outlook starší než Outlook 2007. Na formuláři přidat vlastní formulář karty. V tomto scénáři vlastní karty zobrazeny jako tlačítka ve skupině Zobrazit položky pásu karet při otevření vlastního formuláře aplikace Outlook 2007. K tomuto chování dochází, protože neexistuje přímý způsob určit velikost tlačítka, které se zobrazují na pásu karet.

Vlastnosti

ID článku: 929591 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbexpertiseadvanced kbinfo KB929591 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:929591

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com