Outlook'un önceki sürümleri kullanılarak oluşturulan bir özel formlar kullandığınızda Office Outlook 2007'deki bilinen sorunlar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 929591 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, aşağıdaki Microsoft Outlook'un önceki sürümleri kullanılarak oluşturulan bir özel formlar kullandığınızda Microsoft Office Outlook 2007'deki bilinen sorunlar için genel bir bakış sağlar:
 • Office Outlook 2003
 • Outlook 2002
 • Outlook 2000
 • Outlook 97
 • Outlook 97
Bu makalenin kapsamı, genellikle form bu Outlook'un önceki sürümlerinde yayımladığınız yöntemini kullanarak oluşturduğunuz özel formlara sınırlıdır. Bu makalede, Office Outlook 2007'de yeni bir form bölgesi özelliği'ni kullanarak oluşturduğunuz özel formlara anlatılmamaktadır.

Daha fazla bilgi

Outlook 2007, özel form parolaları desteklemiyor

Outlook'un önceki sürümlerinde, geliştiricilerin, özel bir form için bir parola atayabilirsiniz. Parola olmadan, formu Tasarım modunda, form açılamıyor. Bu parola özelliğini form Tasarım moduna ve form değiştirme sahip kullanıcıları kısıtlamak için tasarlanmıştır.

Outlook 2007'de özel formlar parolaları desteklemiyor. Bunun yerine, Outlook 2007, aşağıdaki tasarım kullanır:
 • Formu Tasarım modunda <a1>Özellikler</a1> sayfasında bir parola oluşturmak için bu seçeneği görünmüyor.
 • Outlook 2007'de formu açtığınızda, bir form, Outlook'un önceki bir sürümünde oluşturulmuş ve forma bir parola, parola istenmez.
 • Outlook 2007'de formu yeniden yayımlamak için parolayı korunmaz.
 • Nesne modelindeki FormDescription.Password özelliği gizli ve belgelenmemiş ' dir.
Kullanıcılar, form Tasarım moduna geçiş yapmasını kısıtlamak istediğiniz
NoOutlookFormsDesigner
kullanmayı ilke anahtar yerine. Bu ilke anahtarı, her form için ayrı ayrı formlarda güvenli izin vermez. Ancak, bu ilke anahtarı parola koruması için benzer işlevsellik sunar.

NoOutlookFormsDesigner
ilke anahtarını kullanmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, kutusuna regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Bulun ve aşağıdaki alt anahtarı sağ tıklatın:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\12.0\Outlook
 3. Yeni ' nin üzerine gelin ve sonra DWORD değeri ' ni tıklatın.
 4. NoOutlookFormsDesigner yazın ve ENTER tuşuna basın.
 5. NoOutlookFormsDesigner ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 6. Değer verisi kutusuna, uygun değerini yazın ve Tamam ' ı tıklatın. Aşağıdaki değerlerden birini kullanın:
  • 0 ' ı (veya değer yok)
   Bu değer, kullanıcıların özel formlar tasarlamanıza olanak tanır.
  • 1
   Bu değer, kullanıcıların özel formlar tasarlamak izin vermez.
 7. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'den çıkın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Özel bir form "Her zaman e-posta düzenleyiciniz olarak Word'Ü kullan" seçeneğini beklenmeyen sonuçlar oluşturabilir

Outlook'un önceki sürümlerinde, özel form Düzenleyicisi olarak Microsoft Word etkinleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için <a0></a0>, formu Tasarım modunda Özellikler sayfasında <a2>her zaman e-posta düzenleyiciniz olarak Word'Ü kullan</a2> seçeneğini seçebilirsiniz. Microsoft Office Word 2007'yi yükleyin ve Outlook'un önceki bir sürümü hala kullanıyorsunuzdur, beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin, Word 2007 kurdela önceki Word sürümlerinde kullandığınız araç çubuklarını yerine görünebilir.

Internet üzerinden özel tek dış form gönderilemiyor

Outlook'un önceki sürümlerinde, ınternet üzerinden özel tek dış formlar gönderebilir. Bunu yapmak için <a0></a0>, formu Tasarım modunda Özellikler sayfasında <a2>form tanımını öğe ile Gönder</a2> seçeneğini seçmeniz gerekir. Bunu yaptığınızda, Outlook, özel formu temel Aktarım Tarafsız Kapsülleme Biçimi (TNEF) ek bir parçası olarak gönderir. Çoğu ınternet tabanlı ileti sunucuları, iletinin TNEF bölümünü düzgün bir şekilde işler. Bu nedenle, diğer Outlook kullanıcılarının alabilir ve özel formu kullanın.

Tek dış formları hakkında ve ınternet üzerinden tek dış form gönderme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
290657Form tanımları ve Outlook 2002'de tek dış form açıklaması
290800Özel form ınternet üzerinden gönderildiğinde alınmadığı
Outlook 2007, alındıklarında tek dış formları korumaz. Outlook 2007, Outlook 2007 gelen bir ınternet iletisi MIME biçimden MAPI biçimine dönüştürür, özel form yok sayar. Bu tasarım farklıdır.

Office formları</a0> özelliği artık desteklenmiyor

Office formları</a0> özelliği, kullanıcıların sağlar ve bir Office dosyası için bir <a0>form</a0> sayfasında form geliştiricilerinin katıştırma. Form sayfası, daha sonra e-posta iletisinde kullanabilirsiniz. Bunlar, ayrıca form sayfası deftere nakledebilirsiniz. Outlook'un önceki sürümlerinde, Office formları</a0> özelliğini destekler. Ancak, Outlook'un bu sürümleri farklı şekilde bu özelliği desteklemez. Outlook 2007, bu özelliği desteklemiyor.

Outlook 2000 ve Outlook'un önceki sürümleri

Outlook 2000'de ve Outlook'un önceki sürümlerinde, bu tür bir form oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için <a0></a0>, Yeni ' yi tıklatın Dosya menüsünü ve sonra Office belgesi ' ni tıklatın.

Outlook 2000'de ve Outlook'un önceki sürümlerinde bu tür bir formu açtığınızda, form, Outlook öğesi açılır.

Outlook 2003 ve Outlook 2002

Outlook 2003 veya Outlook 2002'de, bu tür bir form oluşturamıyor. Ancak, kullanıcılar yine de bu tür bir form Outlook 2003 ve Outlook 2002 ' açabilirsiniz.

Outlook 2007

Outlook 2007'de, bu tür bir form oluşturamıyor. Outlook 2007'deki Outlook öğesi gelen bu tür bir formu açtığınızda, Outlook 2007, normal bir Office dosyası ana bilgisayar uygulamasında form açılır. Örneğin, bir Outlook öğesi katıştırılmış bir Microsoft Office Excel çalışma kitabı özel bir form varsa, Outlook 2007 Microsoft Office Excel 2007'de Excel çalışma kitabı açılır.

Özel form sekmeler için şerit komutları boyutu belirtemezsiniz

Şu senaryoyu inceleyin. Outlook, Outlook 2007 ' önceki bir sürümünde özel bir Outlook formunun geliştirin. Bu formda, özel form sekmeler ekleyin. Outlook 2007 özel formu açtığınızda, bu senaryoda, özel sekmeler, bir maddenin kurdela <a2>Göster</a2> grubunda düğmeler olarak görünür. Bu davranış, Kurdele görülen düğmelerin boyutunu belirtmek için doğrudan bir yol olduğundan oluşur.

Özellikler

Makale numarası: 929591 - Last Review: 20 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbexpertiseadvanced kbinfo KB929591 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:929591

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com