Kod akcji niestandardowej Instalator Windows musi być zgodna z funkcji Zapobieganie wykonywaniu danych w systemie Windows Vista

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 929710 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

Ten artykuł zawiera informacje na temat technologii zapobiegania wykonywania danych (DEP) w systemie Windows Vista. Kod akcji niestandardowej Instalator systemu Microsoft Windows musi być zgodna z funkcją DEP w systemie Windows Vista.

Więcej informacji

Technologia DEP w systemie Windows Vista uniemożliwia wykonywanie kodu w pamięci niewykonywalnej. Pliki binarne systemu Windows Vista, takich jak Instalator Windows (Msiexec.exe) są wykonywane przy użyciu funkcji DEP jest włączona. Jeśli kod akcji niestandardowej Instalator Windows jest niezgodny z funkcją DEP, kończy się nieoczekiwanie procesu Instalator Windows. Naruszenie zasad dostępu i nie jest wykonywany kod akcji niestandardowej.

Kod akcji niestandardowej muszą być zgodne z DEP. Deweloperzy Instalator Windows należy przetestować kod akcji niestandardowej w systemie z systemem Windows Vista, na który została włączona funkcja DEP. Ponadto programiści powinni używać programu Microsoft Visual Studio 8.0 lub nowszej wersji upewnij się, skompilowany kod akcji niestandardowej w celu zgodny z DEP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 929710 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprogramming kbinfo kbmt KB929710 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:929710

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com