מידע על Volume Activation (הפעלה קבוצתית) עבור Windows Vista?, Windows Server 2008?, Windows Server 2008 R2 ו-Windows 7

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 929712 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מכיל מידע על Volume Activation (הפעלה קבוצתית) עבור Windows Vista?, Windows Server 2008?, Windows Server 2008 R2 ו-Windows 7 המאמר מציע קישורים לתיעוד העוסק ברישוי קבוצתי וב-Volume Activation 2.0.

מפתח Key Management Service ?(KMS)

ניתן להשתמש במפתח KMS ?(Key Management Service) כדי להפעיל את שירות KMS במחשב המנוהל על ידי מומחי ה-IT של הארגון. ארגונך יכול לארח KMS פנימי, וכך לבצע הפעלה אוטומטית למחשבים עם מערכות הפעלה Windows. כדי להשתמש ב-KMS עליך להחזיק ביותר מ-25 מחשבים המחוברים זה לזה ברשת. מחשבים המשתמשים ב-KMS לצורך הפעלה נדרשים לבצע הפעלה חוזרת על ידי התחברות לרשת הארגונית אחת ל-180 יום לפחות. נכון לעכשיו, KMS מופעל במחשב מקומי עם מערכת הפעלה מבוססת Microsoft Windows Server 2003?, Windows Vista?, Windows 7, או Windows Server 2008. ניתן להשתמש במפתח KMS כדי להתקין שש מערכות מארחות KMS. אולם תוכל לבקש עוד מערכות מארח KMS באמצעות מרכזי התמיכה של Volume Activation?.

Multiple Activation Key? (MAK)

מפתח Multiple Activation Key? (MAK) יכול להפעיל מחשב בודד או קבוצת מחשבים על-ידי חיבור ישירות לשרתי Microsoft. ניתן להשתמש ב-MAK כדי להתקין את Windows אם אינך מחובר לרשת ארגונית. ניתן להשתמש ב-MAK כדי להפעיל כל מהדורה קבוצתית של Windows. בנוסף, לאחר הפעלה של Windows באמצעות MAK, אין צורך בהפעלה חוזרת. כמו כן, באפשרותך לבקש טלפונית תוספת של מפתחות MAK, פעולה היוצרת תהליך הסלמה שיאפשר למלא את בקשתך. לביצוע תהליך זה נדרשים שבעה ימי עסקים.

מידע נוסף

Microsoft כוללת טכנולוגיית הפעלת מוצר בחלק מהמוצרים הנמכרים דרך יצרני ציוד מקורי (OEM), משווקים וערוצי רישוי קבוצתי. מערכת ההפעלה Windows מחייבת את לקוחות הרישוי הקבוצתי להשתמש בהפעלה מסוג חדש, הקרויה Volume Activation (הפעלה קבוצתית).

Volume Activation הוא פתרון גמיש המאפשר ללקוחות הרישוי הקבוצתי להפעיל באופן בטוח ופשוט יותר מחשבים עם מערכת הפעלה Windows. טכנולוגיית Volume Activation הושקה לראשונה ב-Windows Vista. בעתיד, אנו נשתמש בה בכל מוצרי Microsoft. לקבלת מידע כללי אודות Volume Activation, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft?:
http://www.microsoft.com/licensing/resources/vol/default.mspx

Windows Vista ו- Windows Server 2008


הקישורים הבאים מכילים מידע נוסף על Volume Activation 2.0 ב-Windows Vista וב-Windows Server 2008
 • Volume Activation 2.0 עבור Windows Vista ועבור Windows Server 2008

  אוסף של תיעוד טכני בנושא Windows Vista Volume Activation 2.0 ובו הנחיות לתכנון, פריסה ותפעול. האוסף כולל את המדריך Volume Activation 2.0 Reference Guide?, Volume Activation in Server 2008 וחומרי עזר נוספים. Volume Activation 2.0 Operations Guide מכיל מידע המסייע בפתרון בעיות נפוצות ב-Volume Activation 2.0. לדוגמה, המדריך כולל מידע על פתרון בעיות הקשורות בהפעלת MAK? (Multiple Activation Key), הפעלת KMS? (Key Management Service), שחזור ממצב פונקציונליות מוגבלת (RFM) ושחזור מחשבים שהופעל בהם עותק שאינו מקורי. כדי לעיין בתיעוד זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft?:
  http://technet.microsoft.com/he-il/library/bb892849(en-us).aspx
 • שאלות נפוצות בנושא Volume Activation 2.0

  מדריך זה מכיל תשובות לשאלות נפוצות בנושא Volume Activation 2.0. כדי לעיין בשאלות הנפוצות, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft?:
  http://technet.microsoft.com/he-il/library/cc303277(en-us).aspx
 • תיעוד Volume Activation

  מסמכים אלה מספקים הנחיות לתכנון, לפריסה ולתפעול עבור הפעלת גירסאות קבוצתיות של Windows Vista ו-Windows Server 2008. כדי להציג או להוריד את המדריך, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft?:
  http://technet.microsoft.com/he-il/library/cc304369(en-us).aspx
 • TechNet Webcast: Understanding Activation and Validation in Windows Vista and Windows Server 2008 (הבנת הפעלה ואימות ב-Windows Vista ו-Windows Server 2008)

  זהו שידור אינטרנט של סקירה טכנית על Volume Activation and Validation עבור Windows Vista ו- Windows Server 2008. כדי לעיין בשידור אינטרנט זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft?:
  http://technet.microsoft.com/he-il/dd450761(en-us).aspx
 • Microsoft Solution Accelerator for Business Desktop Deployment? (BDD)

  תיעוד זה מספק לצוותים המופקדים על מנגנונים לתיקון בעיות תשתית, נתוני רקע והוראות ספציפיות כיצד להתקין ולנהל טכנולוגיות של Volume Activation עבור Windows Vista. כדי לעיין בתיעוד זה או להוריד אותו, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft?:
  http://technet.microsoft.com/he-il/library/bb490308(en-us).aspx

Windows 7 ו-Windows Server 2008 R2

הקישורים הבאים מובילים למידע נוסף אודות Volume Activation 2.0 ב- Windows 7 וב-Windows Server 2008 R2.
 • משאבי Volume Activation עבור Windows 7 ו- Windows Server 2008 R2
  השתמש במשאבים אלה בהפעלת מוצר של Windows כדי ללמוד כיצד לנהל באופן אפקטיבי את תהליך ההפעלה בסביבה ארגונית. הם כוללים את Improvements in volume activation in Windows 7 datasheet (גיליון נתונים של שיפורים בהפעלה קבוצתית ב-Windows 7)?, Volume activation planning guide (מדריך תכנון להפעלה קבוצתית), ותיעוד תומך נוסף. מידע זה זמין באתר האינטרנט הבא של Microsoft: http://technet.microsoft.com/he-il/library/dd996588(en-us).aspx
 • מדריך טכני עבור הפעלה קבוצתית של Windows 7 ו- Windows Server 2008 R2
  מדריך טכני זה נועד לאנשי טכנולוגיית המידע (IT) שהארגונים שלהם מתכננים פריסות של גירסאות Volume Activation של מערכות ההפעלה Windows 7 ו-Windows Server 2008 R2. זהו מדריך נלווה למסמכים הבאים: Volume Activation Planning Guide?, Volume Activation Deployment Guide, ו-Volume Activation Operations Guide. כדי לעיין בתיעוד זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft: http://technet.microsoft.com/he-il/library/ee355153(en-us).aspx
 • וידאו - עקרונות ב- Volume Activation
  הדגמה זו מציג תובנות בנוגע לתהליך Volume Activation תוך פריסת Windows 7 ו-Windows Server 2008. כדי להציג וידאו זה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft: http://technet.microsoft.com/he-il/dd936198(en-us).aspx

מאפיינים

Article ID: 929712 - Last Review: יום שלישי 04 מאי 2010 - Revision: 2.9
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Web Server 2008
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Web Server 2008 R2
מילות מפתח 
kbsetup kbhowto kbexpertiseinter kbinfo KB929712

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com