V dialogovém okně Uložit jako v aplikaci Windows Internet Explorer 7 se objeví zkrácená nebo změněná verze původního názvu souboru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 930228 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Windows Internet Explorer 7 klepnete na soubor. V nabídce Soubor klepnete na příkaz Uložit jako. Poté se v dialogovém okně Uložit jako zobrazí zkrácená nebo změněná verze původního názvu souboru.

K tomuto problému dochází, pokud název souboru, který chcete uložit, obsahuje znaky z vícebajtové znakové sady (MBCS).

Poznámka: K tomuto problému také dochází, když klepnete na soubor pravým tlačítkem myši a poté klepnete na příkaz Uložit cíl jako.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Windows Internet Explorer 7 zachází nesprávně se znaky MBCS a uvozovacími znaky %.

Řešení

Tento problém lze vyřešit tím, že nainstalujete verzi souborů opravy hotfix, které jsou součástí nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Windows Internet Explorer 7. Další informace o tom, jak získat nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Windows Internet Explorer 7, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Další informace o tom, jak nainstalovat soubory opravy hotfix obsažené v kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Windows Internet Explorer 7, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
897225 Instalace oprav Hotfix, které jsou součástí kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer 6 s aktualizací Service Pack 1
Poznámka: Tato oprava hotfix je součástí aktualizace zabezpečení 928090 (MS07-016). Zároveň je součástí novějších kumulativních aktualizací zabezpečení pro aplikaci Windows Internet Explorer 7.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Po instalaci aktualizace softwaru popsané v článku 928090 znalostní báze Microsoft Knowledge Base se mohu uvozovací znaky % nadále zobrazovat na začátku souboru, použijete-li funkci Uložit jako v aplikaci Windows Internet Explorer 7.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 930228 - Poslední aktualizace: 16. února 2007 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003 IA64
Klíčová slova: 
kbbug kbfix kbqfe kbpubtypekc kbexpertisebeginner kbwinvistapostrtmfix KB930228

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com