"Zezwalaj komputerowi na wyłączanie z tego urządzenia w celu oszczędzania energii" opcję zarządzania energią dla głównego koncentratora USB nie pozostaje zaznaczony, po ponownym uruchomieniu systemu Windows Vista

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 930312 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W systemie Windows Vista, kliknij przycisk Wybierz Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii pole wyboru. Jednak po ponownym uruchomieniu komputera, to pole wyboru jest wyczyszczone.

Uwaga To pole wyboru pojawia się na Zarządzanie energią karty Właściwości koncentrator główny USB okno dialogowe. Aby uzyskać więcej informacji na temat znajdowania to pole wyboru, zobacz sekcję "Więcej informacji".

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, Włącz Wstrzymania selektywnego USB Opcja. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Przycisk Start
  , wpisz Opcje zasilania w Rozpocznij wyszukiwanie a następnie kliknij przycisk Opcje zasilania w Programy Lista.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Uprawnienie Kontrola konta użytkownika
  Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub kliknij przycisk W dalszym ciągu.
 2. W obszarze wybranego planu zasilania kliknij przycisk Zmień ustawienia planu.
 3. Kliknij przycisk Zmień zaawansowane ustawienia zasilania.
 4. W Opcje zasilania okno dialogowe rozwiń Ustawienia USB, a następnie rozwiń węzeł Ustawienie wstrzymania selektywnego USB.
 5. Aby włączyć system Windows Vista wyłączyć główny koncentrator USB, gdy komputer jest zasilany bateryjnie, kliknij przycisk Włączone w Zasilanie bateryjne Lista.
 6. Aby włączyć system Windows Vista wyłączyć główny koncentrator USB, gdy komputer jest podłączony do gniazdka zasilania, kliknij przycisk Włączone w Podłączone listy, a następnie kliknij przycisk OK.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby wyświetlić Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii Zaznacz pole wyboru, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start
  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Przycisk Start
  , wpisz Menedżer urządzeń w Rozpocznij wyszukiwanie a następnie kliknij przycisk Menedżer urządzeń w Programy Lista.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Uprawnienie Kontrola konta użytkownika
  Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub kliknij przycisk W dalszym ciągu.
 2. W Menedżer urządzeń okno dialogowe rozwiń Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej, kliknij prawym przyciskiem myszy Główny koncentrator USB, a następnie kliknij przycisk Właściwości.
 3. W Właściwości koncentrator główny USB okno dialogowe, kliknij przycisk Zarządzanie energią kartę. Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii pole wyboru jest wyświetlane.
Aby uzyskać pomoc dotyczącą zużycia i baterii życia problemów związanych z zasilaniem w systemie Windows Vista odwiedź następującą stronę firmy Microsoft w sieci Web:

Właściwości

Numer ID artykułu: 930312 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbharmony kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB930312 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:930312

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com