Komunikat o błędzie wyświetlany po uruchomieniu wersji beta programu Windows Defender: „Nie można zainicjować aplikacji: 0x800106ba”

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 930522 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po uruchomieniu wersji wstępnej (beta) programu Windows Defender może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Nie można zainicjować aplikacji: 0x800106ba. Wystąpił problem, który spowodował zatrzymanie usługi programu. Aby uruchomić usługę, uruchom ponownie komputer lub znajdź instrukcję ręcznego uruchamiania usługi w Pomocy i obsłudze technicznej.

Przyczyna

Problem występuje, ponieważ wersja beta programu Windows Defender wygasła 31 grudnia 2006 roku. Przy próbie uruchomienia usługi Windows Defender po tym terminie wyświetlany jest komunikat o błędzie opisany w sekcji „Symptomy”.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy skorzystać z jednej z następujących metod.

Systemy Windows XP i Windows Server 2003

Aby rozwiązać ten problem w systemie Microsoft Windows XP lub Microsoft Windows Server 2003, zainstaluj wersję ostateczną programu Windows Defender w celu kontynuowania ochrony komputera. Aby uzyskać więcej informacji o wersji ostatecznej programu Windows Defender, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/poland/athome/security/spyware/software/default.mspx

System Windows 2000

Aby rozwiązać ten problem w systemie Microsoft Windows 2000, odinstaluj program Windows Defender. Program Windows Defender nie jest obsługiwany w systemie Windows 2000.

Właściwości

Numer ID artykułu: 930522 - Ostatnia weryfikacja: 8 stycznia 2007 - Weryfikacja: 1.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Defender (Beta 2)
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbprb KB930522
Zastrzeżenie dotyczące artykułów z bazy wiedzy o produktach wycofanych
Ten artykuł dotyczy produktów, dla których firma Microsoft nie oferuje już pomocy technicznej. Dlatego jest on oferowany w obecnej wersji i nie będzie już aktualizowany.

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com