כיצד לשנות את שם המשתמש ושם הכניסה עבור רשומת משתמש ב- Microsoft Dynamics CRM

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 930853 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר כיצד לשנות את שם המשתמש ושם הכניסה עבור רשומת משתמש ב- Microsoft Dynamics CRM 3.0 ו- Microsoft Dynamics CRM 4.0.

מידע נוסף

ב- Microsoft Dynamics CRM 3.0 וב- Microsoft Dynamics CRM 4.0, רשומת משתמש משויכת לחשבון משתמש של Active Directory. בעת יצירת רשומת משתמש של Microsoft Dynamics CRM, הגדרות הכניסה ל-Active Directory של המשתמש מצוינות אף הן. המידע אודות רשומת המשתמש נקרא באופן אוטומטי משירות מדריך הכתובות של Active Directory. לדוגמה, המידע אודות השם הפרטי, שם המשפחה וכתובת הדואר האלקטרוני נקרא מ- Active Directory. לאחר מכן, המידע מאוחסן ב- Microsoft Dynamics CRM. בנוסף, ה-GUID של חשבון המשתמש של Active Directory מאוחסן אף הוא ב-Microsoft Dynamics CRM.

אם תשנה את שם הכניסה של רשומת המשתמש של Microsoft Dynamics CRM ב- Active Directory, Microsoft Dynamics CRM לא יוכל עוד להשתמש בשם הכניסה כדי לאתר את המשתמש ב- Active Directory. לכן, משתמש Microsoft Dynamics CRM לא יוכל להיכנס אל Microsoft Dynamics CRM.

כדי להבטיח שמשתמש יוכל להיכנס בהצלחה ל- Microsoft Dynamics CRM, שנה את שם המשתמש ושם הכניסה עבור רשומת המשתמש ב- Microsoft Dynamics CRM. לשם כך, בצע את הפעולות המתאימות.

Microsoft Dynamics CRM 3.0

 1. שנה את חשבון המשתמש ב- Active Directory. לדוגמה, שנה את שם המשתמש ולאחר מכן שנה את שם הכניסה.
 2. לחץ על התחל, הצבע על כל התוכניות, הצבע על Microsoft CRM ולאחר מכן לחץ על Deployment Manager.
 3. בתיבת הדו-שיח Microsoft CRM Deployment Manager, הרחב את User Manager (מנהל המשתמשים) ולאחר מכן לחץ על Organization_Name.

  הערה מציין המיקום Organization_Name הוא מציין מיקום עבור שם הארגון האמיתי.
 4. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על רשומת המשתמש שברצונך לשנות ולאחר מכן לחץ על Change Account (שינוי חשבון).
 5. בתיבת הדו-שיח Select User (בחירת משתמש), הקלד חשבון משתמש של Active Directory שאינו נמצא בשימוש על-ידי רשומת משתמש של Microsoft Dynamics CRM 3.0. הקלד חשבון משתמש זה בתיבה Enter the object name to select (הזן את שם המשתמש כדי לבחור) ולאחר מכן לחץ על אישור.

  הערות
  • אם כל חשבונות המשתמש של Active Directory נמצאים בשימוש על-ידי רשומות משתמש של Microsoft Dynamics CRM 3.0, צור חשבון משתמש זמני של Active Directory.
  • אם אתה משתמש באותו חשבון משתמש של Active Directory עבור רשומת המשתמש, ה- GUID לא ישתנה. לכן, התהליך לא ישנה בהצלחה את שם המשתמש ושם הכניסה עבור רשומת המשתמש ב- Microsoft Dynamics CRM 3.0.
  • בתיבת הדו-שיח Select User (בחירת משתמש), הקלד חשבון משתמש של Active Directory בתיבה Enter the object name to select (הזן את שם האובייקט כדי לבחור). לאחר מכן, לחץ על אישור.

   הערה חשבון המשתמש של Active Directory שהקלדת בשלב זה הוא החשבון שנמצא בשימוש על-ידי רשומת המשתמש של Microsoft Dynamics CRM 3.0. רשומת המשתמש של Microsoft Dynamics CRM 3.0 היא הרשומה שעבורה ברצונך לשנות את שם המשתמש ושם הכניסה ב- Microsoft Dynamics CRM 3.0.

  Microsoft Dynamics CRM 4.0

  1. שנה את חשבון המשתמש ב- Active Directory. לדוגמה, שנה את שם המשתמש ולאחר מכן שנה את שם הכניסה.
  2. פתח את Microsoft Dynamics CRM 4.0 כמשתמש מנהל מערכת.
  3. לחץ על הגדרות, לחץ על ניהול, לחץ על משתמשים ולאחר מכן פתח את רשומת המשתמש שברצונך לשנות.
  4. בתיבה שם כניסה לתחום, הקלד חשבון משתמש של Active Directory שאינו נמצא בשימוש על-ידי רשומת משתמש של Microsoft Dynamics CRM 4.0.

   הערה אם כל חשבונות המשתמש של Active Directory נמצאים בשימוש על-ידי רשומות המשתמשים של Microsoft Dynamics CRM 4.0, צור חשבון משתמש זמני של Active Directory
  5. לחץ על שמור.
  6. בתיבת הדו-שיח בחירת משתמש, הקלד חשבון משתמש של Active Directory. לאחר מכן, לחץ על שמור וסגור.

   הערה חשבון המשתמש של Active Directory שהקלדת בשלב זה הוא החשבון שנמצא בשימוש על-ידי רשומת משתמש של Microsoft Dynamics CRM 4.0. רשומת המשתמש של Microsoft Dynamics CRM 4.0 היא הרשומה שעבורה ברצונך לשנות את שם המשתמש ושם הכניסה ב- Microsoft Dynamics CRM 4.0.

מאפיינים

Article ID: 930853 - Last Review: יום שני 05 מאי 2008 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • Microsoft CRM 3.0
מילות מפתח 
kbmbscrm40 kbmbsadministration kbmbsmigrate kbhowto KB930853

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com