Pomocí nástroje Exchange kalendář aktualizace pro změny letního času adresu pro Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 930879 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Aktualizaci popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 941018 nahrazena aktualizací popsanou v tomto článku znalostní báze Knowledge Base. Zkontrolujte, zda má systém Windows nejnovější data časové pásmo nainstalovat aktualizaci popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 941018. Nemáte odinstalovat aktualizaci popsanou v tomto článku znalostní báze Knowledge Base, před instalací aktualizace popsané v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 941018.

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
941018Implementace letního času pomocí nástroje Exchange Calendar Update Tool
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Letní čas je systémové nastavení hodiny dopředu, takže sunrise a slunce vyskytují na novější hodinu. Efekt je další letního večer. Ačkoli většina mít své vlastní pravidla a předpisy pro kdy začíná a končí, sledovat mnoha zemích letní čas. Data letní čas (označováno také jako DST) může změnit rok nebo rok a uživatelé mají aktualizace jejich aplikace Microsoft Office Outlook kalendáře pokaždé, DST zákonem nebo pravidla změnit. Data mezi aktuální pravidla DST a předchozí DST pravidla jsou označovány v tomto článku jako "rozšířený DST období."

Tento článek se zaměřuje na akce můžete převzít adresu položky kalendáře v aplikaci Outlook, ke kterým dojde během rozšířené DST období.

Další informace o přípravě pro změny letního času v 2007 (DST 2007) pro všechny ovlivněné produkty společnosti Microsoft naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/DST2007
Tento článek se zaměřuje na akce, které by měly být převzaty aktualizovat položky, které jsou uloženy v Microsoft Exchange Server podle nových pravidel DST kalendáře. Řešení, uvedeny v tomto článku zahrnuje Exchange Calendar Update Tool (text Exchange nástroj ”). Nástroj Exchange spoléhá na nástroj aktualizace dat časové pásmo pro aplikace Microsoft Office Outlook (text Outlook nástroj ”).
Další informace o nástroji Outlook klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
931667Implementace změn v letním čase v roce 2007 pomocí nástroje pro aktualizaci dat podle časového pásma pro aplikaci Microsoft Office Outlook (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

O nástroji Exchange

Po instalaci aktualizací LETNÍHO pro systém Microsoft Windows všechny staré události dojít během období Změna LETNÍHO nesprávně zobrazí jako vyskytují jednu hodinu později. To platí pro opakované i jedné instance události. Tyto události musí být aktualizovány, takže budou zobrazena správně v aplikaci Outlook, Outlook Web Access a aplikace založené na CDO.

Aplikace Outlook poskytuje nástroj pro aplikace Microsoft Office Outlook s názvem nástroj aktualizace dat časové pásmo. Tento nástroj umožňuje uživatelům aktualizovat jejich vlastní kalendáře.

Poznámka: V aplikace Microsoft Office Outlook 2007 nástroj aktualizace dat časové pásmo je integrována. Doporučujeme však použít samostatnou verzi nástroje aktualizace dat časové pásmo.
931667Implementace změn v letním čase v roce 2007 pomocí nástroje pro aktualizaci dat podle časového pásma pro aplikaci Microsoft Office Outlook (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Exchange Calendar Update Tool ("Exchange nástroj") umožňuje vyhnout se výzev přicházejí při nasazení nástroj Outlook široce všem uživatelům a povolí Ujistěte se, že každý uživatel spustí nástroj správně.

Podrobný popis nástroje Exchange

Nástroj Exchange se skládá ze dvou samostatných spustitelné soubory. Tyto soubory jsou popsány v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruPOPIS
Msextmz.exeSpustitelný program extrahuje informace o časovém pásmu z poštovních schránek na serveru je spuštěna Exchange Server. Spustitelný program také aktualizuje kalendářů poštovní schránky zadané seznam uživatelů podle vyvolání Outlook nástroj proti každého zadaného uživatele.
Msextmzcfg.exeSpustitelný program je konfigurační nástroj, který provádí většinu kroky, které jsou zahrnuty v aktualizaci serveru Exchange Server.

Verze 2 nástroj Exchange

Verze 2 nástroj Exchange Calendar aktualizace byla vydána v 21. února 2007. Tento článek odkazuje verze 2 nástroj Exchange. Pokud používáte verzi 1 nástroj Exchange ji odinstalovat a nainstalujte verzi 2. Verze 2 nástroj Exchange obsahuje následující vylepšení:
 • Při spuštění nástroje v režimu Update je dvakrát tak rychlá jako verze 1 výkon verze 2.
 • Vylepšené uživatelské rozhraní.
 • Nevracení paměti je pevná, že požadované klientských počítačů často restartován.
 • Vylepšený algoritmus je součástí mapování extrahované časových pásmech časové pásmo operačního systému.

Rizika a omezení spuštění nástroje Exchange

Existují dva problémy zvažte před spuštěním nástroje Exchange. Následující tabulka uvádí tyto problémy jejich potenciální efekty na IT infrastruktury a na uživatele a jejich strategie utišení.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Riziko ÚčinekOmezení rizik
Existuje mnoho aktualizací schůzky.Server a sítě snížit výkon.Zjistěte, co vliv na výkon serveru a sítě může být malé dávkové uživatelé nejprve aktualizací. Zatížení je násilné, spusťte nástroj špičku nebo během údržby vyhrazené hodin.
Nástroj trvá příliš dlouho spustit.MSXTMZ.exe je jediný podproces. Pokud spustíte tento soubor v režimu Update proti několik tisíc uživatelů současně, nástroj Exchange může trvat mnoho hodin nebo případně dny dokončit. Urychlit proces aktualizace všech poštovních schránek, rozdělit uživatele do listů a aktualizovat jednotlivé dávkové uživatelé pomocí samostatnou instanci MSXTMZ.exe v samostatném počítači.

Možnosti pro aktualizaci poštovní schránky

Následující tabulka uvádí pět možnosti, které lze použít k aktualizaci uživatelské poštovní schránky pomocí pravidel DST 2007 časové pásmo.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
ParametrOdborníkůCons
Distribuovat nástroj Outlook každému uživateli a pokyn uživatelé aktualizovat své vlastní poštovní schránky.Tato možnost zamezí rizika a omezení spuštění nástroje Exchange.Je obtížné zaručit, že správně a včas nástroj Outlook spustit všechny uživatele. Uživatelé, kteří nemají Outlook nelze spustit nástroj Outlook. Další vzdělávací úsilí je nutný k snižují nejasnostem pro uživatele.
Spusťte nástroj Exchange proti všechny příslušné uživatele a servery.Tato možnost poskytuje efektivní pro uživatele.Existují problémy spojené s spuštění nástroje Exchange popsané v předchozí tabulce.
Spustit Exchange nástroj a aktualizace pouze opakované události. Umožňují uživatelům aktualizovat schůzky jedné instance v jejich vlastní poštovní schránky pomocí nástroje Outlook.Menší riziko je zapojených jedné instance události nesprávně aktualizována.Cons spuštěn nástroj jsou kombinovány s cons spuštěných nástroj Exchange Outlook.
Spusťte nástroj Exchange ani nástroj Outlook. Požádejte uživatele o prozkoumejte kalendáře a re-book události podle potřeby.Tato možnost zamezí problémy spuštění nástroje Exchange.Pokud všichni uživatelé re-book všechny příslušné události, některé položky kalendáře být během rozšířené období DST hodinu vypnout. Další vzdělávací úsilí je nutný k snižují nejasnostem pro uživatele.
Distribuovat nástroj Outlook každému uživateli a pokyn uživatelé aktualizovat své vlastní poštovní schránky. Pomocí režimu extrakce časové pásmo nástroje Exchange zjistit, zda uživatelé používají nástroj Outlook. Pokud uživatelé používají nástroj Outlook, není možné spustit Správce nástroj Exchange.Tato možnost snižuje riziko není včas spuštěna nástroj Uživatelé a zamezí problémy se systémem Exchange nástroj.Toto není možnost Pokud uživatelé používají aplikaci Outlook 2007.

Jak nainstalovat nástroj Exchange

Nástroj Exchange Calendar aktualizace je k dispozici ve formuláři samorozbalovacího spustitelného souboru Msextmz.exe.

Po instalaci souborů v instalačním adresáři obsahovat následující soubory:
 • Msextmz.exe
 • Msextmzcfg.exe
 • Msextmz.ini

  Tento soubor je soubor INI předlohy, které dokumenty všechny parametry, které jsou používány Msextmz.exe.
 • Msextmzcfg.XML

  Tento soubor je soubor mapování časové pásmo, která mapuje časových pásem aplikace Outlook a CDO a Outlook Web Access časových pásmech operačního systému.
Další informace o nejnovější verzi nástroje Exchange Calendar Update klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
941018Implementace letního času pomocí nástroje Exchange Calendar Update Tool

Jazyky podporované nástrojem Exchange

Nástroj Exchange je k dispozici pouze v angličtině. Nástroj se spustí pouze v angličtině (USA) počítači.

Verze Exchange Server, které jsou kompatibilní s nástroj Exchange

Nástroj Exchange lze aktualizovat poštovních schránek na následující verze Exchange Server:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • 2007 Microsoft Exchange Server
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Exchange 2000 Server Enterprise Edition
 • Exchange 2000 Server Standard Edition

Operační systémy, které jsou podporovány nástrojem Exchange

Nástroj Exchange spustit v následujících operačních systémů:
 • Systém Microsoft Windows Server 2003
 • Microsoft Windows XP
 • Microsoft Windows 2000
Windows Vista není podporován.

Co dělat, před spuštěním nástroje Exchange

Instalace aktualizací

Před spuštěním nástroje Exchange Ujistěte se, že jsou správně aktualizován počítačích klient a server s následující aktualizace:
 1. V počítačích klient a server nainstalovat aktualizaci systému Windows, letní čas. Další informace o aktualizaci počítače se systémem softwaru operačního systému Windows klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  942763Kumulativní aktualizace časových pásem z prosince 2007 pro operační systémy Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
 2. Exchange 2003 SP2 nainstalujte následující aktualizaci relevantních pro vaši organizaci:
  • 911829Pokud se pokoušíte provést editační úkoly nebo musíte klepnout na povolení rámeček vytvářené v aplikaci Outlook Web Access, zobrazí se chybová zpráva
  • 924334Formulář Vytvoření zprávy přestane reagovat po instalaci Internet Explorer 7.0 a ovládací prvek S/MIME na klienta Outlook Web Access 2003 Exchange Server
  Poznámka: Tento krok lze provést současně jako krok 1.

Ověření požadavků na systém

Nástroj Exchange musí být spuštěn v počítači, který má aplikace Microsoft Office Outlook 2003 nebo 2007 aplikace Microsoft Office Outlook nainstalována a, které má nástroj dat časové pásmo Outlook nainstalována. Navíc Microsoft .NET Framework verze 2.0 musí být nainstalována v klientském počítači.

Aplikace Outlook a nástroje aktualizace dat zóny pro aplikace Microsoft Office Outlook nejsou součástí balíčku ke stažení nástroj Exchange. Mají být nainstalovány samostatně.

Poznámka:Nezaměňujte Outlook nástroj instalační balíček s názvem Tzmove.exe s skutečné Outlook nástroj spustitelného souboru, který je také s názvem Tzmove.exe.

Spuštění nástroje Exchange úspěšně, musí počítač nemáte nastavit hodnotu registru PickLogonProfile. Případně musí být tato hodnota registru nastavena na 0. Chcete-li zjistit, zda tato hodnota registru existuje, postupujte takto.

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Rozbalte následující podklíč:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Exchange\client\options\
 3. Klepněte na tlačítko Možnosti a určit, zda existuje hodnota PickLogonProfile. Pokud hodnota PickLogonProfile existuje a je nastavena na hodnotu 1, nastavte hodnotu 0. Postupujte takto:
  1. PickLogonProfile klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
  2. V poli Údaj hodnoty zadejte hodnotu 0 a klepněte na tlačítko OK.
Nástroj Exchange nelze spustit v počítači se systémem Exchange Server nebo nástroje pro správu systému Exchange. Pokud se pokusíte nainstalovat nástroj Exchange počítače se systémem Exchange Server nebo nástroje pro správu systému Exchange, zobrazí se následující chybová zpráva:
Nemůže být nainstalován Microsoft Exchange Calendar Update Tool se serverem Microsoft Exchange.

Jak ručně konfigurovat a spustit Msextmz.exe

Konfigurace souboru Msextmz.ini

Soubor Msextmz.ini musí být správně nakonfigurován pro Msextmz.exe správně spustit. Doporučujeme číst komentáře v Msextmz.ini pečlivě souboru před úpravou souboru Msextmz.ini.

Zadejte režim provedení Msextmz.exe

Msextmz.exe spustí ve dvou režimech. Určit režim spuštění, je nutné nastavit v souboru Msextmz.ini specifické parametry. Následující seznam popisuje tři režimy a popisuje konfiguraci režimů v souboru Msextmz.ini.
 • Extrakce časové pásmo

  V tomto režimu Msextmz.exe extrahuje informace časové pásmo Každá poštovní schránka přečtením sadu vlastností MAPI.

  Msextmz.exe můžete zkontrolovat opakované události v kalendáři uživatele jsou uspořádány podle uživatele a potom se pokuste zjistit časové pásmo pro uživatele. Tato možnost je však zdrojů náročné. Ve výchozím nastavení proto tato možnost není povolena. Tuto možnost povolit, nastavte parametr ReadCalendarTimezones v souboru Msextmz.ini.

  Msextmz.exe zaznamenává informace časové pásmo pro každého uživatele ve výstupním souboru obsahující seznam poštovní schránky starší DN. Každá poštovní schránka starší DN má následující typy hodnoty časové pásmo:
  • Aplikace Outlook Web Access časové pásmo
  • CDO časové pásmo
  • Aplikace Outlook časové pásmo
  • Opakované schůzky časové pásmo
  Formát souboru používá následující formát:
  User_DN<\TAB >CDO_Time_Zone<\TAB>Outlook Web Access_Time_Zone<\TAB>Outlook_Time_Zone<\TAB >Recurring_Meeting_Time_Zone<\CRLF>
  Pokud Msextmz.exe nelze extrahovat informace o časovém pásmu pro čtyři typy časových pásem v souboru chyba bude zaznamenána starší DN poštovní schránky.

  Pokud chcete mapovat uživatele pouze jeden časové pásmo, musíte výstupní soubor importovat do aplikace Excel. V aplikaci Excel filtrovat seznam uživatelů podle jeden časová pásma. Časové pásmo, které použít, závisí na prostředí.

  Například většina uživatelů používat BlackBerry zařízení Exchange 5.5 Outlook Web Access nebo jiné řešení založená na CDO filtrovat seznam podle CDO časové pásmo. Pokud většina uživatelů používá Exchange Outlook Web Access, filtrovat seznam aplikací Outlook Web Access časové pásmo. Pokud většina uživatelů se nevejdou do jedné z těchto scénářů, filtrovat seznam podle opakovaná schůzka časové pásmo.

  Chcete-li nástroj spustit v režimu extrakce časové pásmo, nakonfigurovat soubor INI následujícím způsobem:
  • Ponechejte CommandLine parametr uncommented.
  • Nastavte parametr Výstupní_soubor.
  • Nastavte parametr ErrorFile.
  • Nastavte parametr ServerDN.
  • Nastavte parametr profilu.
  • Nastavte parametr protokolu.
  • Nastavit parametr ExportTimezones 1.
  • Komentář mimo zbývající parametry v souboru INI.
 • Aktualizace

  V tomto režimu bude Msextmz.exe aktualizovat všechny poštovní schránky určené ve vstupním souboru. Vstupní soubor by měl být v následujícím formátu:
  User_DN<\TAB>Server_Friendly_Name<\TAB>OS_Time Zone_Registry_Key<\CRLF>
  U jednoho klienta lze spustit pouze jednu instanci Msextmz.exe. Však Msextmz.exe může být spustit na více klientů současně.

  V tomto režimu spustit Msextmz.exe, je třeba nakonfigurovat soubor Msextmz.ini způsobem:
  • Ujistěte se, že parametr CommandLine je uncommented a odkazuje na správné umístění Tzmove.exe.
  • Nastavit parametr Vstupní_soubor
  • Komentář mimo parametr Výstupní_soubor.
  • Nastavte parametr ErrorFile.
  • Nastavte parametr ServerDN.
  • Nastavte parametr protokolu.
  • Nastavte parametr LogDirectory.
  • Komentář mimo parametr ExportTimezones.
  • Vložte zbývající parametry.
  V režimu Update Msextmz.exe přijmout vstupní soubor obsahující uživatele Exchange jiné servery. Nastavení ini vyžaduje poskytují DN Exchange server. V tomto případě musíte pouze určit server DN Exchange server v organizaci.

  Aktualizovat opakované události, konfigurovat parametr CommandLine s následující hodnotu:
  tzmove.exe /q /onlyrecurring
  Aktualizovat periody i jedné instance schůzky použít výchozí hodnotu CommandLine.

Konfigurace oprávnění pro Msextmz.exe

Oprávnění požadovaná ke spuštění Msextmz.exe závisí na běžném režimu je použito. Následující tabulka obsahuje seznam oprávnění, které jsou potřebné pro každý režim spuštění.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Režim spuštěníPermissions: (Oprávnění:)
Extrakce časové pásmoExchange Administrator jen pro-
Místní správce počítače se systémem Msextmz.exe
AktualizaceUživatel domény, který má práva Full Mailbox Access a odeslat jako pro všechny poštovní schránky
Místní správce počítače se systémem Msextmz.exe

Skript "Mailbox udělit oprávnění"

Udělení uživatelských práv Full Mailbox Access a odeslat jako všem poštovním schránkám domény můžete použít ukázkový skript GrantMailboxPermission.vbs.

Tento skript lze spustit pouze pomocí Správce serveru Exchange v počítači se systémem Exchange 2000 Server nebo 2003 Exchange Server. Tento skript nelze spustit v počítači se systémem 2007 Exchange Server. Můžete však použít prostředí Exchange Management Shell udělit potřebná oprávnění.

Kód skriptu VBS je k dispozici v části "Odkazy". Následující tabulka popisuje dva režimy, ve kterém je tento skript spuštěn.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
i opravyCommand linePOPIS
addCScript GrantMailboxPermission.vbs –add Domain_Name \ User_Name File_NameUdělí Domain_Name \ User_Name Full Mailbox Access a odeslat jako práva k uživatelské poštovní schránky, které jsou uvedeny ve vstupním souboru. Vstupní soubor musí být textový soubor obsahující starší rozlišující uživatelské poštovní schránky, které jsou odděleny CRLF.

Skript generuje soubor GrantMailboxPermission.log. Tento soubor je záznam poštovní schránky, které byly zpracovány. První řádek souboru protokolu je Domain_Name \ User_Name uživatele, kterým je udělen přístup. Neodstraňujte tento soubor. Tento soubor použít v režimu odebrat.

Explicitní přístup "Odepřít" byl uživateli přiřazen, skript protokoluje informace v souboru s názvem "GrantMailboxPermission.err" Skript není udělit nebo změnit oprávnění.

Pokud je uživatel součástí skupiny zabezpečení, která byla přiřazena "Odepřít" přístup, skript udělí oprávnění Full Mailbox Access a odeslat jako. Uživatel však nebude možné přihlásit do poštovní schránky. Souboru GrantMailboxPermission.err zaznamenávány všechny chyby.
RemoveCScript GrantMailboxPermission.vbs –removeOdebere Full Mailbox Access a odeslat jako práva poštovní schránky, které jsou uvedeny v souboru GrantMailboxPermission.log z Domain_Name \ User_Name. Domain_Name \ User_Name zadaný v souboru GrantMailboxPermission.log.
Poznámka: Při spuštění tohoto skriptu v počítači se systémem Exchange Server skriptu při skript úspěšně zpracuje uživatel vrátí tečku (.). Pokud nezpracovává úspěšně uživatele, vrátí skript vykřičník (!).

Poznámka: Výstupní soubor režimu extrakce časové pásmo nelze použít jako vstupní soubor pro tento skript. Chcete-li vytvořit vstupní soubor pro tento skript, můžete vložit obsah souboru časové pásmo extrahováním výstup do poznámkového bloku, uložit obsah jako nového dokumentu a použít nový dokument jako vstupní soubor.

Princip protokolování v režim aktualizace

Protokoly z nástroje Outlook časové pásmo dat Update

Spustit nástroj Outlook vytvoří nástroj soubor protokolu v adresáři temp. Tento soubor nazvaný "Outlook časové pásmo Update.log." Msextmz.exe extrahuje informace z "Outlook časové pásmo Update.log" a potom vytvoří uživatelská soubory protokolu v adresáři, které je zadáno v LogDirectory souboru INI.

Tyto soubory jsou nazvány pomocí následující formát:
MSExTmz-User’s CN from the User DN-Random number .LOG
Nástroj Outlook například zaznamenává následující informace:
MSExTmz UŽIVATEL3 0x0131273E.LOG
Nástroj Outlook provádí při zpracování uživatele, který má následující DN:
/ O = PRVNÍ ORGANIZACE/OU = PRVNÍ SKUPINY PRO SPRÁVU/CN = PŘÍJEMCI/CN = USER3

Chyba souboru

Pokud je Msextmz.exe nelze spustit nástroj Outlook proti libovolnou poštovní schránku, DN uživatele přihlášeni Chyba souboru. Msextmz.exe není nic do protokolu Chyba souboru Pokud nástroj Outlook proběhl úspěšně.

Soubor protokolu

Pokud je nakonfigurována možnost soubor protokolu v souboru Msextmz.ini informace výstup z Msextmz.exe příkaz Prompt okno je také k dispozici v zadaném souboru.

Jak spustit Msextmzcfg.exe

Msextmzcfg.exe automatizuje proces extrahování časová pásma, časová pásma pro každého uživatele řešení a generování uživatele seznamů a soubory INI jsou třeba pro spuštění Msextmzcfg.exe režim aktualizace. Doporučujeme použít k provedení těchto kroků namísto provádění ručně Msextmzcfg.exe. Tento oddíl popisuje spuštění Msextmzcfg.exe.

Oprávnění jsou vyžadována

Účet použitý ke spuštění Msextmzcfg.exe musí mít následující oprávnění na klienta:
 • Exchange jen pro-Admin
 • Místní správce

Příklad procesu aktualizace serveru Exchange pomocí Msextmzcfg.exe

 1. V klientském počítači vytvořit profil aplikace Outlook, který se přihlásí k poštovní schránce, která je umístěna na serveru Exchange se pokoušíte aktualizovat. Ujistěte se, že profil je v režimu online a nakonfigurujte tento profil být výchozí profil.

  Poznámka: Exchange server musí podporovat režim online.
 2. Spustit spuštění nástroje Exchange Msextmzcfg.exe.
 3. Na stránce jeden průvodce Exchange Calendar Update Tool proveďte jeden z následujících postupů:

  Extrahovat časové pásmo všech poštovních schránek na serveru Exchange, postupujte takto:
  1. V poli Název serveru zadejte popisný název nebo úplný Domain název (FQDN) serveru Exchange. Pokud obsahuje popisný název ".", místo toho použijte název NetBIOS. Msextmzcfg.exe se nezdaří, pokud je server v jiné doménové struktuře Active Directory.
  2. V Výstupní soubor od extrahováním zadejte název souboru, který bude obsahovat všechny informace časové pásmo poštovní schránky.
  3. Pokud chcete extrahovat zón čas pro opakované schůzky, klepnutím zaškrtněte políčko extrahovat opakovanou schůzku časová pásma.

   Důležité: Pokud toto nastavení použít, spuštění režimu extrakce výrazně zvýšit. Ve výchozím extrahovat opakovaná schůzka časová pásma zrušeno zaškrtnutí políčka.
  4. Klepněte v seznamu Název profilu Outlook a potom klepněte na profil vytvořený v kroku 1.
  5. Klepněte na tlačítko Další.


  Přeskočit extrakce časové pásmo, postupujte takto:
  1. Klepnutím zaškrtněte políčko extrakce přeskočit časové pásmo. Ve výchozím nastavení je zaškrtnuto políčko extrakce přeskočit časové pásmo.
  2. V Výstupní soubor od extrahováním zadejte název výstupního souboru z předchozí extrakce časové pásmo spustit.
  3. V poli Název serveru zadejte popisný název nebo FQDN serveru Exchange, který byl použit k vygenerování výstupní soubor zadaný v kroku 3b.
  4. Klepněte na tlačítko Další.
 4. Po dokončení extrakce časové pásmo Msextmzcfg.exe analyzuje výstupní soubor a pokouší namapovat časových pásmech uživatelské poštovní schránky do zón čas skutečné operačního systému.

  Pokud nemůže být porovnány žádné časové zóny, musí ručně mapovat časové pásmo na stránce Mapa časové pásmo. Chcete-li to provést, klepněte na časové pásmo Windows, který odpovídá časové pásmo uživatele v seznamu Windows časové pásmo a klepněte na tlačítko Další.
 5. Po dokončení procesu mapování Msextmzcfg.exe kategorizuje uživatelé do následujících skupin:
  • Uživatelé, kteří mají pouze jednu časové pásmo (například uživatelé, kteří mají časové pásmo CDO, Outlook Web Access, Outlook nebo opakovaná schůzka) nebo uživatelé, kteří mají více časových pásem mapovat na stejné časové pásmo operačního systému
  • Uživatelé, kteří mají více časových pásem mapovat na jiný operační systém časová pásma
  • Uživatelé, kteří nemají žádné informace časové pásmo
  Msextmzcfg.exe umožňuje uložit seznam text ke konfliktu ” a text neexistující ” uživatelé v samostatné textové soubory. Postupujte takto:
  1. V oblasti Uživatelé s konfliktní informace časové pásmo zadejte v poli Výstupní souborConflictUsers.txt.
  2. V oblasti Uživatelé s žádné časové pásmo informace zadejte NonExistent.txt v poli Výstupní soubor.
 6. Na stránce Konfigurace aktualizace kalendáře poskytují informace požadované ke generování uživatele seznam vstupních souborů, soubory INI a dávkové soubory, ke které chcete aktualizovat poštovní schránky. Postupujte takto:
  1. V seznamu Vyberte časová pásma, které je nutné aktualizovat klepnutím zaškrtněte políčko časová pásma, které chcete aktualizovat.
  2. V poli Číslo dávkové soubory zadejte počet listů uživatelé chcete generovat.

   Tato informace je užitečná, pokud chcete urychlit doba spuštění aktualizace. To lze provést rozdělení do menších listy velký seznam uživatelů a spuštění více instancí Msextmz.exe v režim aktualizace. To lze provést na samostatných počítačích a mít každá instance procesu Msextmz.exe samostatné dávkové uživatelé.

   Poznámka: Více instancí Msextmz.exe nelze spustit na stejném počítači klienta.
  3. V poli Tzmove.exe Cesta zadejte cestu nástroj Outlook a její parametry. Pokud chcete aktualizovat pouze opakované schůzky, klepnutím zaškrtněte políčko pouze periodický schůzky.
  4. V Post Mailbox zpoždění (sekundy) zadejte počet sekund, podle které chcete zpozdit profilu vytváření mezi aktualizaci poštovní schránky. Doporučujeme použít výchozí hodnotu 0 sekund.
  5. V Na Mailbox limit (minuty) zadejte počet minut, pro které chcete nástroj Outlook čekat před bude časový limit. Doporučujeme použít výchozí hodnotu 15 minut.
 7. Klepněte na tlačítko Dokončit. Msextmzcfg.exe generuje podadresář v adresáři aktuální spuštění. Název podadresář je popisný název serveru Exchange. Podadresář obsahuje následující soubory:
  • INI _x MSExTmz

   Tento soubor je soubor INI používá Msextmz.exe spustit režim aktualizace. x je zástupný symbol pro číslo dávky.
  • Mailboxes_ x .txt

   Tento soubor je vstupní soubor uživatel seznamu používaný Msextmzcfg.exe spustit režim aktualizace. x je zástupný symbol pro číslo dávky.
  • Bat x MSExTmz_

   Tento soubor je dávkový soubor spustí Msextmzcfg.exe Update režimu proti uživatelům, kteří jsou zadané v souboru TXT x Mailboxes_.
  • NonExistent.txt

   Tento soubor obsahuje seznam uživatelů, kteří nemají informace o časovém pásmu jejich poštovní schránky.
  • ConflictUsers.txt

   Tento soubor obsahuje seznam uživatelů, kteří mají konflikty časové pásmo.
 8. Vyhledejte podadresář s názvem po serveru, otevřete soubor Mailboxes_x.txt v poznámkovém bloku, odebrat všechny položky prostředku nebo systém poštovní schránky a uložení souboru Mailboxes_x.txt.
 9. Skript spusťte:
  1. Spusťte a ověřte, že Outlook správně přihlášení k serveru pomocí výchozího profilu a bez zobrazení výzvy vyberte profil.
  2. Ověřte, že se žádné výzvy během spouštění Outlook. Msextmz.exe nelze spustit, pokud existují výzvy.
  3. Ověřte následující soubor neexistuje:
   %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Extend.dat
   Pokud tento soubor existuje, přejmenovat.
  Aktualizovat poštovní schránky přechodem podadresář s názvem po serveru a spuštěním dávkové soubory po jednom. Chcete-li úspěšně spustit dávkové soubory, je nutné použít účet, který má oprávnění Full Mailbox Access a odeslat jako pro poštovní schránky, který chcete aktualizovat.

Co dělat po spuštění nástroje Exchange

Instalace aktualizací

Po dokončení aktualizace všechny servery Exchange v prostředí na serverech Exchange nainstalovat následující aktualizace:
926666Aktualizace pro změny letního času v 2007 Exchange 2003 Service Pack 2

Známé problémy

 • Periodický schůzky, které jsou vytvořeny v aplikaci Outlook Web Access nejsou aktualizovány nástrojem Exchange

  Pokud nainstalujete aktualizaci uvedenou v článku znalostní báze Knowledge Base 926666 na serveru Exchange před aktualizace poštovní schránky, opakované schůzky, které jsou vytvořeny v aplikaci Outlook Web Access nejsou aktualizovány nástrojem Exchange. Tento problém vyřešíte odebrání aktualizace 926666, spusťte nástroj Exchange a přeinstalovat aktualizaci 926666 na serveru Exchange.
 • Exchange 2007 musí být restartován po spuštění nástroje Exchange

  Exchange 2007 Outlook Web Access po spuštění nástroje Exchange správně zobrazit položky kalendáře musí být restartován služby Exchange.
 • Nelze nainstalovat nástroj Exchange

  Nástroj Exchange nebude nainstalována úspěšně Pokud existuje buď následující klíče registru:
  • HKEY_CLASS_ROOT\Outlook.Application.9
  • HKEY_CLASS_ROOT\Outlook.Application.10
  V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva při pokusu o instalaci nástroje Exchange:
  Nástroj Rebasing Exchange Server kalendář nemůže být nainstalován s touto verzí aplikace Microsoft Outlook.
  Tento problém vyřešit, odstraňte tyto klíče registru, nainstalujte nástroj Exchange a obnovení klíčů registru.
 • Může být dvojznačný časové pásmo

  Pomocí nástroje Outlook nejsou aktualizovány opakované položky kalendáře, které jsou vytvořeny pomocí pravidel DST 2006 v časové pásmo Tichomoří (PST) v aplikaci Outlook 2003 nebo dřívější verzi. Tento problém týká Msextmz.exe, protože Msextmz.exe spustí nástroj Outlook.

  Tento problém vyřešit, změňte registru odebrat Mexické časová pásma v počítači se systémem Msextmz.exe. Spustit Msextmzcfg.exe režim aktualizace a obnovit Mexické časová pásma v registru. Postupujte takto.

  Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
  322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
  1. Vytvořte záložní kopii registru.
  2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
  3. Rozbalte následující podklíč:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Time zóny
  4. Klepněte pravým tlačítkem myši Mexiko běžný čas a potom klepněte na tlačítko Odstranit.
  5. V dialogovém okně Potvrdit odstranění klíče klepněte na tlačítko Ano.
  6. Mexiko běžný čas 2 klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz Odstranit.
  7. V dialogovém okně Potvrdit odstranění klíče klepněte na tlačítko Ano.
  8. Spustit v režimu Update Msextmzcfg.exe.
  9. Obnovení registru ze zálohy vytvořené v kroku 1.
  Další informace o zálohování a obnovení registru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  256986Popis registru systému Microsoft Windows
 • Je omezena na počet poštovních schránek, které lze zpracovat jeden server

  V seznamu uživatelů režimu a režimu extrakce časové pásmo Msextmz.exe může zpracovat pouze 65 535 poštovních schránek na serveru. Pokud má server více než 65 535 poštovních schránek, některé poštovních schránek zpracována.
 • Může být v konfliktu s přiřazení konferenční místnosti

  Při použití nástroje Outlook schůzky posunuty na správný čas. Však to může způsobit konflikty s konferenční místnosti přiřazení.

  Pokud jsou spuštěny Exchange Server 2007, doporučujeme nastavit limit konflikt Attendant Resource rezervace Exchange 2007 do 3. Po aktualizaci všech poštovních schránek konflikty bude automaticky vyřešen.

  Pokud používáte přímé rezervace nebo agent automaticky přijímat aktualizace prostředků poštovních schránek takto:

  Pro přímé rezervace

  Poznámka: Následující kroky vyžadují stáhnout nejnovější opravy hotfix pro nástroje Update dat časové pásmo pro aplikace Microsoft Office Outlook (Tzmove.exe).
  1. Tzmove.exe (Nástroj Outlook) spustit s / FORCEREBASESUPPRESSALLUPDATES parametr příkazového řádku proti prostředků poštovních schránek.
  2. Tzmove.exe spustit v normálním režimu proti všechny ostatní poštovní schránky.
  Po aktualizaci je dokončena, pokud používáte k přihlášení k aplikaci Outlook andto prostředků poštovních schránek číst aktualizace, které jsou odesílány v kroku 2, ty aktualizace schůzky se zobrazí jako "nezávazně" na poštovní schránky kalendář zdrojů. Pokud nikdo přihlásí k poštovní schránce prostředku, zobrazí se jako "přijatý" na poštovní schránky kalendář zdroje původní žádosti o schůzku, které byly aktualizovány v kroku 1.

  Další informace o FORCEREBASESUPPRESSALLUPDATES klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  933146Popis balíčku opravy hotfix pro nástroje časové pásmo dat Update aplikace Microsoft Office Outlook


  Automaticky přijímat Agent
  1. Přesvědčte se, zda je na serveru spuštěn Agent přijmout automaticky.
  2. Nainstalujte aktualizaci letního času v klientském počítači.
  3. Tzmove.exe (Nástroj Outlook) spustit s / FORCEREBASESUPPRESSALLUPDATES parametr příkazového řádku proti prostředků poštovních schránek, které mají povoleno přijímat Agent automaticky.
  4. Znovu ověřte, zda je spuštěna automaticky přijímat Agent. To je důležité zajistit, že uživatelé obdrží pošty přijetí aktualizované schůzky, které jsou uspořádány.
  5. Spustit v normálním režimu proti všechny ostatní schránek Tzmove.exe.
 • Veřejné složky kalendáře

  Nástroj Exchange aktualizovat veřejné složky kalendáře. Informace o aktualizace kalendáře veřejných složek v dokumentaci pro nástroj Outlook.
 • Musíte použít "Spustit jako" v příkazovém řádku

  Pokud hodláte spusťte Msextmz.exe pomocí text spustit jako ” v příkazovém řádku, ujistěte se také používat text spustit jako ” nakonfigurovat Editor registru v registru nastavit hodnotu PickLogonProfile.
 • Msextmz.exe může přestat reagovat

  Problémy s servery globálního katalogu může způsobit Msextmz.exe přestat reagovat. V takovém případě postupujte takto:
  1. Zastavit Msextmz.exe.
  2. Pokud parametr Logfile byl nastaven v Msextmz.ini, zjistit, které poštovní byl zpracovávány. Zpracování Mailbox položka v souboru protokolu obsahuje uživatele DN poštovní schránky, které byl zpracovávány při Msextmz.exe přestal reagovat.

   Pokud Logfile parametr nebyl nastaven v Msextmz.ini, zpracování Mailbox informace lze nalézt v okně Příkazový.

   Nejsou zpracovány všechny poštovní schránky uživatele dodávaných po poštovní schránky, které byl zpracovávány při Msextmz.exe přestal reagovat. To platí pro poštovní schránky v ServerName_TimeZone_Input_File.txt byl použit jako vstupní soubor tohoto spuštění.
  3. Vytvořit nové vstupní soubor obsahující uživatele DN poštovní schránky, které byly zpracovány.
  4. Před znovu spustit Msextmz.exe s Tento nový vstupní soubor ujistěte, že zpracování uživatelé v souboru chyba, která byla generována předchozí spuštění.
 • Můžete spustit nástroj Outlook a nástroj Exchange ve stejném prostředí

  Nástroj Outlook a Exchange nástroj lze spustit ve stejném prostředí. Spusťte nástroj Exchange na poštovní schránky, které již byly aktualizovány pomocí nástroje Outlook nebo naopak bude docházet k žádné vedlejší účinky. Však Pokud správce spustí nástroj Exchange, není nutné pro uživatele nástroj Outlook spustit samostatně.
 • Později než očekávané se zobrazovat připomenutí

  Připomenutí schůzky bez poštovní schránky, které jsou aktualizovány nástroj Exchange nebudou aktualizovány, pokud má Outlook nikdy připojen k poštovní schránce v režimu online. V této situaci se připomenutí zobrazí hodinu později, než bylo očekáváno.

  Pokud má Outlook nikdy připojen v režimu online, musí upravit nesprávné připomenutí pro události kalendáře nástroje Outlook časové pásmo Update vyhledá. Pokud má Outlook nikdy připojen v režimu online, složka hledání připomenutí neexistuje v poštovní schránce. Proto nástroj aktualizuje e-mailové položky, kontakty nebo jiných připomenutí. Například nástroj aktualizuje upomínky na položku e-mailu zpracovat na čas v budoucnosti nebo upomínky na úkol, který má připomenutí.
 • Může být dlouhý čas spuštění

  Msextmz.exe je jediným podprocesem. Proto trvat mnoho hodin, spusťte nástroj proti mnoho poštovních schránek.

  Pro odkaz byl schopen aktualizovat přibližně 53,000 poštovních schránek v 16 hodin pomocí devíti klienty Microsoft IT. To rovnat rychlost aktualizace 6.13 schránek za minutu za klienta.

  Číslo v žádosti o schůzku pozvaným uživatelům by nemělo mít vliv běhu režim aktualizace. Důvodem je z hlediska klienta odesílání aktualizace schůzky jeden příjemce trvá stejný čas jako odesílání aktualizace schůzky sto příjemcům.

  Číslo pozvaní vliv počet kopií aktualizaci schůzky. Je, která však problém toku pošty, nikoli z běhu.
 • Protokol událostí může nedostatek místa po aktualizaci mnoho poštovních schránek

  Tzmove.exe generuje informační události, která zahrnuje zdroj TZMOVE Id_události 32 pro každé aktualizace úspěšná. Mnoho událostí může způsobit protokolu aplikace překročí přidělené místo na disku. V režimu Update Msextmz.exe spoléhá na těchto událostí určit úspěšné spuštění Tzmove.exe. Pokud Msextmz.exe nelze najít odpovídající Tzmove.exe události spojené s poštovní schránky, který se pokouší aktualizovat Msextmz.exe, předpokládá Msextmz.exe aktualizace neúspěšná. Proto Msextmz.exe protokoluje DN poštovní schránky v souboru error.txt. Chcete-li se vyhnout tomuto problému, doporučujeme nastavit maximální velikost protokolu událostí a povolit přepsání.
 • Text nelze nainstalovat, protože byly zjištěny předchozí verze text Microsoft Exchange Calendar Update Tool ”. Prosím je odinstalovat a znovu spusťte tento instalační program. ”

  Pokud jste dříve nainstalovali Exchange Calendar Update Tool verze 1.0, musíte odinstalovat verzi 1.0 před instalací verze 2.0. Verze 1.0 byl distribuován jako samorozbalovací spustitelný program, který obsahoval dva balíčky MSI: Msextmz.msi a Msextmzcfg.msi. Oba balíčky musíte odinstalovat před instalací verze 2.0. Pokud přetrvávají problémy s instalací verze 2.0, zkuste opakované a odinstalací verze 1.0 pomocí balíčků *.msi namísto použití nástroje Přidat nebo odebrat programy. Potom restartujte počítač a nainstalujte verzi 2.0. Pokud všechny else nezdaří přímo extrahovat binární soubory z *.msi balíčky.

Chybové zprávy a řešení

 • Nelze najít poštovní schránky timezone:Error 0x80004005
  Tato chybová zpráva může být způsoben některou následující problémy:
  • Nástroj nemohl najít jakékoli hodnoty časové pásmo v poštovní schránce konkrétní uživatele. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste přidat text ReadCalendarTimeZones = 1 ” (bez uvozovek) do souboru Msextmz.ini vynutit nástroj prozkoumejte opakované položky kalendáře, časové pásmo informace. Můžete vytvořit nové vstupní soubor pomocí služby z protokolu chyb přijatých od posledního spuštění.
  • Tzmove.exe odkazujete z nesprávné adresáře. Chcete-li tento problém vyřešit, extrahujte soubor staženého instalačního do složky Msextmz nachází, nebo aktualizovat Msextmz.ini obsahovat úplnou cestu k nainstalovaným Tzmove.exe na pracovní stanici, který používáte.

   Poznámka: Při stažení nástroje aktualizace dat časové pásmo pro aplikace Microsoft Office Outlook souboru Tzmove.exe je instalační nástroj skutečné. Odkazování na instalační program bude způsobit chyby při spuštění Msextmz.
  • Účet, který používáte spustit Msextmz nemá oprávnění úplnou poštovní schránky a nebyla přidělena správná oprávnění Exchange. Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte skript text udělit oprávnění Mailbox ” z počítače Exchange Server.
 • Nelze zpracovat poštovní schránky /O = CONTOSO / OU = FIRST ADMINISTRATIVE GROUP / CN = RECIPIENTS / CN = TESTMB01 - 0x80004005
  Pečlivě zkontrolujte legacyExchangeDN a proveďte potřebné opravy. Ujistěte se, že je hodnota přesné, použijte nástroj ADSIEdit zkopírovat a vložit hodnotu.
 • Tabulku nelze otevřít poštovní schránku serveru /O = CompanyRoot / OU = IT / cn = configuration/cn = Servers/cn = EXCH01. Chyba 80040115
  Toto je Chyba RPC. Pečlivě zkontrolujte legacyExchangeDN a proveďte potřebné opravy.
  Vyberte platný server
  Potřebujete rozlišující název (DN) serveru. Název domény by měl vypadat následujícím DN:
  ServerDN: / O = CompanyRoot/OU = IT / cn = configuration/cn = Servers/cn = EXCH01
 • Aplikace se nepodařilo správně inicializovat (0xc0000135). Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit
  Tato chybová zpráva dochází, protože není nainstalován .NET Framework 2.0.
 • HrTestMailboxAccess: Nelze otevřít schránku - 0x8004011D.
  Pokud zobrazí tato chybová zpráva během operace aktualizace nemá účet používáte úplný přístup k poštovní schránce. Účet musí mít oprávnění Full Mailbox Access všech poštovních schránek pro nástroj moci aktualizovat poštovní schránky.

  Ověřte, že pomocí metody popsané v části "Konfigurace oprávnění pro Msextmz.exe" byla udělena správná oprávnění.

Odkazy

Skript "Mailbox udělit oprávnění"

Option Explicit
' For FileSystemObject
Const ForReading = 1
Const ForWriting = 2
Const ForAppending = 8
Const TristateTrue = -1
Const TristateUseDefault = -2
Const TristateFalse = 0

'Permission Type: Allow or Deny
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED = &H0
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED = &H1
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED_OBJECT = &H5
Const ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED_OBJECT = &H6

Const ADS_ACEFLAG_INHERIT_ACE = &H2
Const ADS_ACEFLAG_NO_PROPAGATE_INHERIT_ACE = &H4
Const ADS_ACEFLAG_INHERIT_ONLY_ACE = &H8
Const ADS_ACEFLAG_INHERITED_ACE = &H10
Const ADS_ACEFLAG_VALID_INHERIT_FLAGS = &H1f
Const ADS_ACEFLAG_SUCCESSFUL_ACCESS = &H40
Const ADS_ACEFLAG_FAILED_ACCESS = &H80

'Declare ADSI constants
Const ADS_SCOPE_SUBTREE = 2
Const ADS_OPTION_SECURITY_MASK = 3
Const ADS_OPTION_REFERRALS	= 1
Const ADS_SECURITY_INFO_DACL = 4
Const ADS_CHASE_REFERRALS_NEVER = &h00 
Const ADS_CHASE_REFERRALS_SUBORDINATE = &h20 
Const ADS_CHASE_REFERRALS_EXTERNAL = &h40

'Microsoft Exchange 
Const EX_MB_SEND_AS_ACCESSMASK = &H00100
Const EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK = 1
Const EX_MB_SEND_AS_GUID = "{AB721A54-1E2F-11D0-9819-00AA0040529B}"

'Application Parameter Index
Const ARG_INDEX_MODE = 0
Const ARG_INDEX_USERNAME = 1
Const ARG_INDEX_FILENAME = 2
Const MIN_ARG = 1

Const MODE_INVALID = -1 
Const MODE_ADD = 0
Const MODE_REMOVE = 1

Const ADD = "-ADD"
Const REMOVE = "-REMOVE"

'Application Const String
Const EMPTYSTRING = ""
Const ERROR_FILENAME = "GrantMailboxPermission.err"
Const OUTPUT_FILENAME = "GrantMailboxPermission.log"
Dim OUTPUT_DELIMITER
OUTPUT_DELIMITER = vbTab

'Logging file
Dim objFSO
Dim objfileError
Dim objfileOutput
Dim objfileImport
Dim objconn
Dim objCommand
Dim rootDSE
Dim sDomainContainer
Dim sUserLDAPPath
Dim objUser
Dim objSDNTsecurity
Dim objDACLNT
Dim objDACLEX
Dim objSDMailbox
Dim fFMA
Dim fSendAs
Dim AccessTypeForFMA
Dim AccessTypeForSendAS
Dim fAddedFMA
Dim fAddedSendAs
Dim fRemovedFMA
Dim fRemovedSendAs
Dim sArraySplit
Dim sOneRow
Dim sGrantedUser
Dim dArgCount
Dim cScriptMode
Dim dArgExpected
Dim fOneError

On Error Resume Next
'Parameter Checking
dArgCount = Wscript.Arguments.Count
If (dArgCount < MIN_ARG) Then
	DisplaySyntax
End If

cScriptMode = MODE_INVALID
Select Case UCase(WScript.Arguments(ARG_INDEX_MODE))
	Case ADD
		cScriptMode = MODE_ADD
		dArgExpected = ARG_INDEX_FILENAME + 1
	Case REMOVE
		cScriptMode = MODE_REMOVE
		dArgExpected = ARG_INDEX_MODE + 1
	Case Else
		cScriptMode = MODE_INVALID
End Select

If (cScriptMode = MODE_INVALID Or dArgCount <> dArgExpected) Then
	DisplaySyntax
End If

If (cScriptMode = MODE_ADD) Then
	sGrantedUser = WScript.Arguments(ARG_INDEX_USERNAME)
	If (IsValidUserName(sGrantedUser) = False) Then
		DisplaySyntax
	End If
End If

CreateImportExportFiles

If (cScriptMode = MODE_ADD) Then
	err.Clear
	
	'Prepare LDAP connection
	Set objconn = CreateObject("ADODB.Connection")
	Set objCommand = CreateObject("ADODB.Command")
	objconn.Provider = "ADSDSOObject"
	objconn.Open "ADs Provider"
	If (err.number <> 0) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Failed to bind to Active Directory server, error:" & err.Description)
		objfileError.WriteLine("Failed to bind to Active Directory server, error:" & err.Description)
		WScript.Quit
	End If
		
	Set rootDSE = GetObject("LDAP://rootDSE")
	sDomainContainer = rootDSE.Get("defaultNamingContext")
	If (err.number <> 0) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Failed to find a Domain Container:" & err.Description)
		objfileError.WriteLine("Failed to find a Domain Container:" & err.Description)
		WScript.Quit
	End If
		
	Set objCommand.ActiveConnection = objconn

	Do While objfileImport.AtEndOfStream <> True
		fOneError = False
		sUserLDAPPath = EMPTYSTRING
		err.Clear

		sOneRow = Trim(objfileImport.ReadLine)
		If sOneRow <> EMPTYSTRING Then
		
		  sUserLDAPPath = GetLDAPPathFromLegacyDN(sOneRow)
		  If (err.number <> 0) Then
			  objfileError.WriteLine("Failed to get user's LDAP path from " & sOneRow)
			  fOneError = True
			  err.Clear
		  End If

		  If (fOneError = False) Then
			  Set objUser = GetObject(sUserLDAPPath)
			  If (err.number <> 0) Then
				  objfileError.WriteLine("Failed to get user object from " & sUserLDAPPath)
				  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				  fOneError = True
				  err.Clear
			  End If
		  End If
  	
		  If (fOneError = False) Then
			  Set objSDMailBox = objUser.MailboxRights
			  Set objDACLEX = objSDMailbox.DiscretionaryAcl
			  Set objSDNTsecurity = objUser.ntSecurityDescriptor
			  Set objDACLNT = objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl
			  If (err.number <> 0) Then
				  objfileError.WriteLine("Failed to get DACL of " & sUserLDAPPath)
				  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				  fOneError = True
				  err.Clear
			  End If
		  End If

		  ' Check Full Mailbox Access and Send As permission
		  fFMA = False
		  fSendAs = False
		  AccessTypeForFMA = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED
		  AccessTypeForSendAS = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED

		  If (fOneError = False) Then
			  CheckFullMailboxAccess objDACLEX, sGrantedUser, fFMA, AccessTypeForFMA
			  CheckSendAs objDACLNT, sGrantedUser, fSendAs, AccessTypeForSendAS
			  If (err.number <> 0) Then
				  objfileError.WriteLine("Failed to Check permission of " & sUserLDAPPath)
				  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				  fOneError = True
				  err.Clear
			  End If
		  End If

		  'If we don't have either SendAS or FMA, we're going to add these permission
		  If ( (AccessTypeForFMA = ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED) Or (AccessTypeForSendAs = ADS_ACETYPE_ACCESS_DENIED_OBJECT) ) Then
			  'Deny access already granted, won't add permission to this user
			  objfileError.WriteLine("Deny permission already added: " & sUserLDAPPath)
			  fOneError = True
		  End If
  		
		  If ( fOneError = False And ((fFMA = False) Or (fSendAs = False)) ) Then
			  fAddedFMA = False
			  fAddedSendAs = False
  			
			  If (fFMA = False) Then
				  'Add FMA permission
				  err.Clear
				  AddAce objDACLEX, sGrantedUser, EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK, ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED, ADS_ACEFLAG_INHERIT_ACE, 0,0,0
				  objSDMailbox.DiscretionaryAcl = objDACLEX
				  objUser.MailboxRights = Array(objSDMailbox)
				  If ( err.number <> 0 ) Then
					  objfileError.WriteLine("Failed to add FullMailbox Access: " & sUserLDAPPath)
					  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
					  fOneError = True
					  fAddedFMA = False
					  err.Clear
				  Else
					  fAddedFMA = True
				  End If
			  End If
  			
			  If (fSendAs = False) Then
				  'Add SendAs permission
				  err.Clear
				  AddAce objDACLNT, sGrantedUser, EX_MB_SEND_AS_ACCESSMASK, ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED_OBJECT, 0,1, EX_MB_SEND_AS_GUID, 0
				  objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl = objDACLNT
				  objUser.Put "ntSecurityDescriptor", Array( objSDNTsecurity )
				  objUser.SetOption ADS_OPTION_SECURITY_MASK, ADS_SECURITY_INFO_DACL
				  If ( err.number <> 0 ) Then
					  objfileError.WriteLine("Failed to add SendAs permission: " & sUserLDAPPath)
					  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
					  fOneError = True
					  fAddedSendAs = False
					  err.Clear
				  Else
					  fAddedSendAs = True
				  End If
			  End If

			  If (fOneError = False ) Then 
				  objUser.SetInfo
				  If (err.number <> 0) Then
					  objfileError.WriteLine("Failed to update user: " & sUserLDAPPath)
					  objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
					  fOneError = True
					  err.Clear		
				  Else
					  'Update Logging
					  objfileOutput.WriteLine(sUserLDAPPath & OUTPUT_DELIMITER & fAddedFMA & OUTPUT_DELIMITER & fAddedSendAs)		
				  End If
			  End If
		  End If

		  Set objUser = Nothing
		  Set objSDNTsecurity = Nothing
		  Set objDACLNT = Nothing
		  Set objDACLEX = Nothing
		  Set objSDMailBox = Nothing

		  If (fOneError = True) Then
			  WScript.StdOut.Write("!")
		  Else
			  WScript.StdOut.Write(".")
		  End If
    End If
	Loop

Set rootDSE = Nothing
Set objCommand = Nothing
Set objconn = Nothing

End If

If (cScriptMode = MODE_REMOVE) Then
	'Retreive the granted user from the first line of import file
	sGrantedUser = objfileImport.ReadLine
	If (IsValidUserName(sGrantedUser) = False) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Invalid User in import file. please check import file..")
		objfileError.WriteLine("Invalid User in import file. please check import file..")
		WScript.Quit
	End If
	
	Do While objfileImport.AtEndOfStream <> True
		fOneError = False
		sUserLDAPPath = EMPTYSTRING
		fAddedFMA = False
		fAddedSendAs = False
		fRemovedFMA = False
		fRemovedSendAs = False
		err.Clear

		sOneRow = objfileImport.ReadLine
		sArraySplit = Split(sOneRow, OUTPUT_DELIMITER)

		'First column is Ldap path
		sUserLDAPPath = sArraySplit(0)
		'Second column is FullMailbox Permission
		fAddedFMA = sArraySplit(1)
		'Third column is SendAs
		fAddedSendAs = sArraySplit(2)

		Set objUser = GetObject(sUserLDAPPath)
		If (err.number <> 0) Then
			objfileError.WriteLine("Failed to get user object from " & sUserLDAPPath)
			objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
			fOneError = True
			err.Clear
		End If
		
		If ((fOneError = False) And (fAddedFMA = "True")) Then		
			Set objSDMailBox = objUser.MailboxRights
			Set objDACLEX = objSDMailbox.DiscretionaryAcl
			fRemovedFMA = RemoveFullMailboxAccess(objDACLEX, sGrantedUser)
			If (err.number <> 0) Then
				objfileError.WriteLine("Failed to Remove Full MailboxAccess from " & sUserLDAPPath)
				objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				fOneError = True
				err.Clear
			End If
			
			If (fRemovedFMA = False) Then
				objfileError.WriteLine("Couldn't find Full mailbox access permission on " & sUserLDAPPath)
			End If
			
			If ((fOneError = False) And (fRemovedFMA = True)) Then
				objSDMailbox.DiscretionaryAcl = objDACLEX
				objUser.MailboxRights = Array(objSDMailbox)
			End If
		End If

		If ((fOneError = False) And (fAddedSendAs = "True")) Then		
			Set objSDNTsecurity = objUser.ntSecurityDescriptor
			Set objDACLNT = objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl

			fRemovedSendAs = RemoveSendAs(objDACLNT, sGrantedUser)
			If (err.number <> 0) Then
				objfileError.WriteLine("Failed to Remove SendAs from " & sUserLDAPPath)
				objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				fOneError = True
				err.Clear
			End If

			If (fRemovedSendAs = False) Then
				objfileError.WriteLine("Couldn't find SendAs permission on " & sUserLDAPPath)
			End If
			
			If ((fOneError = False) And (fRemovedSendAs = True)) Then
				objSDNTsecurity.DiscretionaryAcl = objDACLNT
				objUser.Put "ntSecurityDescriptor", Array( objSDNTsecurity )
				objUser.SetOption ADS_OPTION_SECURITY_MASK, ADS_SECURITY_INFO_DACL
			End If
		End If

		If ((fOneError = False) And (fRemovedFMA Or fRemovedSendAs)) Then
			objUser.SetInfo
			If (err.number <> 0) Then
				objfileError.WriteLine("Failed to update ADSI for user: " & sUserLDAPPath)
				objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
				fOneError = True
				err.Clear		
			Else 
				If ( fRemovedFMA Or fRemovedSendAs ) Then
					'Update Logging
					objfileError.WriteLine("Removed Permission from " & sUserLDAPPath & OUTPUT_DELIMITER & fRemovedFMA & OUTPUT_DELIMITER & fRemovedSendAs)
				End If
			End If
		End If

		If (fOneError = True) Then
			WScript.StdOut.Write("!")
		Else
			WScript.StdOut.Write(".")
		End If
	Loop
End If

CloseImportexportFiles

Function IsValidUserName (sUserName)
	Dim dPosition
	dPosition = InStr(1, sUserName, "\")
	If (dPosition = 0 ) Then
		IsValidUserName = False
		objfileError.WriteLine("Invalid User:" & sUserName)
	Else
		IsValidUserName = True
	End If
End Function

Function CheckSendAs (objNTSD, sUser, fSendAs, AccessType)
	Dim intACECount
	Dim objACE
	
	err.Clear
	fSendAs = False
	AccessType = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED
	intACECount = objNTSD.AceCount

	If intACECount Then
		For Each objACE In objNTSD
			err.Clear
			If ( (UCase(objACE.Trustee) = UCase(sUser)) And (objACE.ObjectType = EX_MB_SEND_AS_GUID) ) Then
				fSendAs = True
				AccessType = objACE.AceType
			End If
		Next
	End If	

	If (err.number <> 0) Then
		objfileError.WriteLine("Check SendAs permissions Failed : " & sUser)
		objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
		err.Clear
		fOneError = True
	End If
	Set objACE = Nothing
End Function

Function CheckFullMailboxAccess (objACL, sUser, fFoundFMA, AccessType)
	Dim intACECount
	Dim objACE

	err.Clear
	fFoundFMA = False
	AccessType = ADS_ACETYPE_ACCESS_ALLOWED
	intACECount = objACL.AceCount
	If intACECount Then
		For Each objACE In objACL
			If ( (UCase(objACE.Trustee) = UCase(sUser)) And ((objACE.AccessMask And EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK) <> 0)) Then
				fFoundFMA = True
				AccessType = objACE.AceType
			End If
		Next
	End If

	If (err.number <> 0) Then
		objfileError.WriteLine("Check FullMailbox permissions Failed : " & sUser)
		objfileError.WriteLine("Error: " & err.Description)
		err.Clear
		fOneError = True
	End If
	Set ObjACE = Nothing
End Function

Function RemoveSendAs (objNTSD, sUser)
	Dim intACECount
	Dim objACE
	Dim fFound
	
	fFound = False
	intACECount = objNTSD.AceCount
	
	If intACECount Then
		For Each objACE In objNTSD
			If ((UCase(objACE.Trustee) = UCase(sUser)) And (objACE.ObjectType = EX_MB_SEND_AS_GUID) ) Then
				objNTSD.RemoveAce objACE
				fFound = True
			End If
		Next
	End If

	RemoveSendAs = fFound		
End Function

Function RemoveFullMailboxAccess (objACL, sUser)
	Dim intACECount
	Dim objACE
	Dim fFound
	
	fFound = False
	intACECount = objACL.AceCount
	
	If intACECount Then
		For Each objACE In objACL
			If((0 <> Instr(UCase(objACE.Trustee), UCase(sUser))) And (objACE.AccessMask And EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK) <> 0) Then
				objACE.AccessMask = (objACE.AccessMask Xor EX_FULLMAILBOX_ACCESSMASK)
				fFound = True
			End If
		Next
	End If

	RemoveFullMailboxAccess = fFound		
End Function

Function GetLDAPPathFromLegacyDN (sLegacyDN)
	Dim rsUsers
	Dim sLdapPath
	
	objCommand.CommandText = "<GC://" & sDomainContainer & ">;(&(&(& (mailnickname=*) (| (&(objectCategory=person)(objectClass=user)(legacyExchangeDN=" & sLegacyDN & ")) ))));adspath;subtree"
	objCommand.Properties("searchscope") = ADS_SCOPE_SUBTREE
	objCommand.Properties("Page Size") = 10
	objCommand.Properties("Timeout") = 30 
	objCommand.Properties("Chase referrals") = (ADS_CHASE_REFERRALS_SUBORDINATE Or ADS_CHASE_REFERRALS_EXTERNAL)

	err.Clear	
	Set rsUsers = objCommand.Execute
	If (err.number <> 0) Then
		objfileError.WriteLine("Search for mailbox owners failed, error:" & err.Description)
		fOneError = True
	End If
	
	If (rsUsers.RecordCount = 0) Then
		objfileError.WriteLine("No mailbox owner user accounts found for " & sLegacyDN & " in " & sDomainContainer & ".")
		fOneError = True		
	End If

	If (rsUsers.RecordCount > 1) Then
		objfileError.WriteLine("Multiple mailboxs owner user accounts found for " & sLegacyDN & " in " & sDomainContainer & ".")
		fOneError = True		
	End If

	sLdapPath = Replace(rsUsers.Fields(0).Value, "GC://", "LDAP://")	
	GetLDAPPathFromLegacyDN = sLdapPath
	Set rsUsers = Nothing
End Function

Function CloseImportexportFiles

	objfileError.WriteLine("*******************************************************")
	objfileError.WriteLine("End at " & Date & " " & Time)
	objfileError.WriteLine("*******************************************************")

	objFSO.Close
	objfileError.Close
	objfileOutput.Close
	objfileImport.Close
	
	Set objFSO = Nothing
	Set objfileError = Nothing
	Set objfileOutput = Nothing
	Set objfileImport = Nothing
End Function

Function CreateImportExportFiles
	Dim sErrorsFileName
	Dim sImportFileName
	Dim sOutputFileName

	err.Clear
	Set objFSO = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
	sErrorsFileName = ERROR_FILENAME
	sImportFileName = EMPTYSTRING
	sOutputFileName = EMPTYSTRING

	Select Case cScriptMode
		Case MODE_ADD
			sImportFileName = WScript.Arguments(ARG_INDEX_FILENAME)
			sOutputFileName = OUTPUT_FILENAME
		Case MODE_REMOVE
			sImportFileName = OUTPUT_FILENAME 'Use output file name as import file
			sOutputFileName = EMPTYSTRING	
		Case Else
			DisplaySyntax
	End Select

	Set objfileError = objFSO.OpenTextFile(sErrorsFileName, ForAppending, True, TristateTrue)
	objfileError.WriteLine("*******************************************************")
	objfileError.WriteLine("Start at " & Date & " " & Time)
	objfileError.WriteLine("*******************************************************")

	If (cScriptMode = MODE_REMOVE) Then
		Set objfileImport = objFSO.OpenTextFile(sImportFileName, ForReading, False, TristateTrue)
	Else
		Set objfileImport = objFSO.OpenTextFile(sImportFileName, ForReading, False, TristateFalse)
	End If

	If (sOutputFileName <> EMPTYSTRING) Then
		'Check if output file already exists.
		If (objFSO.FileExists(sOutputFileName)) Then
			Set objfileOutput = objFSO.OpenTextFile(sOutputFileName, ForReading, False, TristateTrue)
			sOneRow = objfileOutput.ReadLine
			'If user name in the file is different from parameter, we can't proceed.
			If ( sOneRow <> sGrantedUser ) Then
				WScript.StdOut.WriteLine("The Domain\User must be the same as " & sOneRow )
				WScript.Quit
			End If
			Set objfileOutput = objFSO.OpenTextFile(sOutputFileName, ForAppending, True, TristateTrue)
		Else
			Set objfileOutput = objFSO.OpenTextFile(sOutputFileName, ForWriting, True, TristateTrue)
			'The first line of Log file is the user who is going to be granted the permissions
			objfileOutput.WriteLine(sGrantedUser)
		End If
	End If
	
	If (err.number <> 0) Then
		WScript.StdOut.WriteLine("Failed to open Log file, error:" & err.Description)
		WScript.Quit
	End If
End Function

Function AddAce(dacl, TrusteeName, gAccessMask, gAceType, gAceFlags, gFlags, gObjectType, gInheritedObjectType)
	Dim Ace1
	
	Set Ace1 = CreateObject("AccessControlEntry")
	Ace1.AccessMask = gAccessMask
	Ace1.AceType = gAceType
	Ace1.AceFlags = gAceFlags
	Ace1.Flags = gFlags
	Ace1.Trustee = TrusteeName
	'Determine whether ObjectType has to be set
	If CStr(gObjectType) <> "0" Then
		Ace1.ObjectType = gObjectType
	End If

	'Determine whether InheritedObjectType has to be set.
	If CStr(gInheritedObjectType) <> "0" Then
		Ace1.InheritedObjectType = gInheritedObjectType
	End If
	dacl.AddAce Ace1

  Set Ace1 = Nothing
End Function

Function DisplaySyntax
	WScript.StdOut.WriteLine("Syntax:")
	WScript.StdOut.WriteLine()
	WScript.StdOut.WriteLine("Grant Full mailbox access and SendAs permission to USER based on IMPORT_FILE:")
	WScript.StdOut.WriteLine("  CSCRIPT " & WScript.ScriptName & " -Add DOMAIN\USER IMPORT_FILE")
	WScript.StdOut.WriteLine("  NOTE: """ & OUTPUT_FILENAME & """ will be created for -Remove option ")
	WScript.StdOut.WriteLine()
	WScript.StdOut.WriteLine("Remove Full mailbox access and SendAs permission based on " & OUTPUT_FILENAME & ":")
	WScript.StdOut.WriteLine("  CSCRIPT """ & WScript.ScriptName & """ -Remove ")
	WScript.StdOut.WriteLine()
	WScript.StdOut.WriteLine("For all modes, errors are saved to " & ERROR_FILENAME )

	WScript.Quit	
End Function

Revize

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
VerzeDatumZměna
1.011. Ledna 2007Původní verze
2.012. 1. 2007Redakční změny
3.07. 2. 2007Dokončení článku revize
3.18. 2. 2007Stažení aktualizované URL centra
3.28. 2. 2007Redakční změny
4.009 Únor 2007Přidané nové informace o konfliktech konferenční místnosti
4.112. 2. 2007Přidané Exchange 2003 Enterprise Edition do oddílu text platí ”
4.212. 2. 2007Opravená chyba typografických
4.312. 2. 2007Opraven číslo kroku v poznámce
5.013. 2. 2007Přidané virtual machine informace v části „ Jak nainstalovat nástroj Exchange „
6.015. 2. 2007Revize oddílu "Později, než bylo očekáváno zobrazí připomenutí"
7.015. 2. 2007Informace přidané stažení Virtual Machine pro balíček Microsoft Exchange Calendar Update Tool
8.016. Února 2007Byly přidány informace o nástroje Exchange System Management v části "Co dělat před spuštěním nástroje Exchange"
8.119. Únor 2007Opraven název souboru v části text postup spuštění Msextmzcfg.exe ”
8.220. 2. 2007Přidané mezery mezi uživatelské_jméno a v části skript "Oprávnění udělit Mailbox" File_Name
9.020. 2. 2007Revize článku
10.020. 2. 2007Vnitřní metadata aktualizace
10.120. 2. 2007Opravená chyba typografických
10.220. 2. 2007Opravená chyba typografických
10.320. 2. 2007Opravená chyba typografických
10.421. 2. 2007Opravená chyba typografických
11.022. 2. 2007Byly přidány informace o verzi 2 nástroj Exchange
11.122. 2. 2007Opravená chyba typografických
11.223. 2. 2007Tabulky přidané k označení revize článku
12.026. 2. 2007Byly přidány informace o protokolu událostí místa a byly přidány informace o chybové zprávy a řešení těchto chyb
13.027. 2. 2007Odebrané stažení URL virtual machine informace a přidané křížový odkaz 933185
14.028. 2. 2007V části "Známé problémy" změněn text první odrážky zahrnout KB926666
15.027. 2. 2007Informace přidané virtuálního počítače
16.028. 2. 2007Přidány informace o nejnovější opravy hotfix pro časové pásmo nástroje aktualizace dat pro aplikace Microsoft Office Outlook (Tzmove.exe) k části „ pro přímé rezervace". Přidané křížový odkaz 933146
16.128. 2. 2007Opraven značky tabulky
17.01. 3. 2007Odebrané informace 5.5 Exchange Server
18.05. 3. 2007Rewrote revizní tabulky
19.008-Mar-2007Byly přidány informace o chybové zprávě "HRTestMailboxAccess"
19.113. 3. 2007Odebrány duplicitní odstavec o číslo pozvaní účastníci žádost o schůzku
19.219. března 2007Aktualizované revizní tabulky
19.321. 3. 2007Odebrané virtual machine informace v části „ About nástroj Exchange"
19.403 Duben 2007Aktualizované části Úvod
19.504-VIII-2007Byl aktualizován název
21.006. Září 2007Byly přidány informace o článku 941018 s novější nástroj
21.17. 9. 2007Odebrat propojení zastaralé článku znalostí.

Vlastnosti

ID článku: 930879 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2008 - Revize: 22.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbresolve kbexpertiseinter kbinfo KB930879 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:930879

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com