Kuidas saada juursert update for Windows

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 931125 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Teatis
Windows Update ja WSUS postitati 11 detsembril 2012 KB 931125 pakett oli mõeldud ainult kliendi SKUs. Pakendi ka pakuti serveri SKUs. Kuna mõned kliendid on teatanud küsimuste pärast serveritesse installitud pakett, server SKUs uuendab KB 931125 olid aegunud Windows Update ja WSUS. Soovitame WSUS-serveriga sünkroonida ja kinnitada lõppemist.

Kui juba rakendatud update server ja tekib küsimusi, kasutage Fix It lahendus artiklis Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
2801679 SSL/TLS suhtlemisprobleemid, pärast installimist KB 931125
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sissejuhatus

See artikkel sisaldab loendi kolmanda isiku sertifitseerimise asutused (CAs) Microsofti usaldusväärsete ja kelle juursertide levitatakse läbi Microsoft Root sertifikaat programmi download link. Käesolevas artiklis kirjeldatakse Windowsi värskendus juurserdid erinevaid.

Lahendus

Juur värskenduspaketi ajakohastab nimekirja juursertide kasutajate arvutites loend, mis on kinnitanud Microsoft Windowsi Root sertifikaat programmi osana. Fail värskendatakse pidevalt lisada või eemaldada juursertide või CAs jaotamise programmi. Saad root värskenduspaketi järgmiste meetodite abil:

Microsoft Download Center (ainult Windows XP)

Uuendus on saadaval alla laadida Microsoft Download Center:

Värskendus juurserdid Windows XP [November 2013] (KB931125)

Ahenda see piltLaienda see pilt
Oluline
Oluline:Teilt tuleb läbida Microsofti ehtsa tarkvara valideerimisprotsessi lae pakett.

Microsofti värskenduste kataloogist (kõik Windowsi versioonid)

Värskenduspaketi juur on kättesaadav läbi selle Microsofti värskenduste kataloogist. Seal, kasutajad saavad otsida ja iseseisvalt lae update pakett. "Root sertifikaadi uuendamine" või Microsofti teabebaasi artiklis "KB931125," ja siis lae Viimane root sertifikaadi värskenduspaketti.

http://Catalog.Update.microsoft.com/v7/Site/Search.aspx?q=root%20certificate%20update

Värskenduspaketi root saab kasutada järgmisi toetatud versioonid Windows x 86 ja x 64 arhitektuure:
Ahenda see tabelLaienda see tabel
ArhitektuurPealkiri
x 86Värskendus juurserdid Windows XP [November 2013] (KB931125)
x 64Värskendus juurserdid Windows XP x 64 Edition [November 2013] (KB931125)
x 86Värskendus juurserdid Windows Vista [November 2013] (KB931125)
x 64Värskendus juurserdid Windows Vista x 64-põhistele süsteemidele [November 2013] (KB931125)
x 86Värskendus juurserdid Windows 7 [November 2013] (KB931125)
x 64Värskendus juurserdid Windows 7 x 64-põhistele süsteemidele [November 2013] (KB931125)
x 86Värskendus juurserdid Windows 8 [November 2013] (KB931125)
x 64Värskendus juurserdid Windows 8 x 64-põhistele süsteemidele [November 2013] (KB931125)
x 86Värskendus juurserdid Windows 8.1 [November 2013] (KB931125)
x 64Värskendus juurserdid 8.1 Windowsi x 64-põhistele süsteemidele [November 2013] (KB931125)
Ahenda see piltLaienda see pilt
Märkus
Märkus: Root värskendus pakenditele on kumulatiivsed. Seetõttu peate ainult installida viimane pakett saada kõiki programm.

Lisateavet 32-bitine ja 64-bitise opsüsteemi tuvastamine klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
827218 Kuidas määratleda, kas arvutisse on installitud 32-bitine või 64-bitine Windowsi operatsioonisüsteemi

Windows Software Update Services (WSUS)

Värskenduspaketi juur on ka saab alla laadida alates Windows Serveri värskendusteenuseid (WSUS). WSUS võimaldab teavet tehnoloogia administraatorid lähetada Viimane Microsofti toodete värskendusi arvutit, kus töötab Windowsi operatsioonisüsteemi. WSUS-i abil administraatorid saavad täielikult hallata värskendusi, mis on lastud Microsoft Update'i kaudu oma võrgu arvutitele jaotus.

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
919772 Kuidas lubada serveris Microsoft Windows Server Update Services (WSUS) levitada Windowsi värskendused

Lisateave

Windowsi Root sertifikaat programmi uuendada teavet

Root CAs - Microsoft mälus juursertide, mida levitatakse Windows Root sertifikaadi programm programmi veebilehel.
Lisateavet CAs, kes kuuluvad programmi Mine järgmisel veebilehel:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=269988

Root sertifikaat programmi nõuetele - nimekirja praeguste üld- ja kõik Windows Root sertifikaat programmi, minge Microsoft TechNeti veebilehelt:
http://Social.technet.microsoft.com/wiki/Contents/articles/3281.Introduction-to-the-Microsoft-root-Certificate-Program.aspx

Extended Validation sertifikaadid (EV SSL) - toe EV-serte Internet Explorer 7 ja uuemad versioonid, Mine järgmisel veebilehel:
http://www.microsoft.com/Windows/Products/winfamily/IE/EV/default.mspx

Kuidas Windowsi värskendusi juurserdid

Microsoft on kehtestanud uued root update mehhanismid erinevates Microsoft Windowsi versioonides. Need mehhanismid on järk-järgult keskendunud jaotavad vähem juursertide, vaid teha väljamakseid nii sujuv, kui juursert on vajalik ning seda levitatakse Windows Root sertifikaat programmi kaudu. Erinevus root Uuenda mehhanisme mõista on kõige mugavam murda Windows versioonide jagunevad kaheks:
 • OS versioonid, mis toetavad automaatset root uuendamine üksikute juurserdid
 • OS versioonid, mis sõltuvad varem, vabatahtlik root värskenduspaketi (pakett, mis sisaldab kõiki praegu hajutatud juursertide)
Windows kliendi SKUs, Windows Vista ja uuemate versioonide Toetan täielikult automaatne root ajakohastamise mehhanism. Windows XP toetab automaatse root ajakohastamise mehhanism ainult osaliselt. (Vt Lisateavet leiate jaotisest "Windows XP".) Soovitame Windowsi versioonidega kui Windows Vista alla laadida valikuline root update pakett, mis sisaldab kõiki praegu hajutatud juursertide.
Windows Vista ja Windows 7
Juursertide Windows Vista ja uuemate versioonide jaotuvad automaatne root update mehhanismi kaudu. S.t. levitatakse läbi juurserti. Kui kasutaja läheb turvaline veebisait (kasutades HTTPS SSL), loeb turvalise e-posti sõnum (S/MIME) või ActiveX-juhtelemendi s.t. downloads alla (koodi allkirjastamiseks) ja siis tekib uue juursertifikaadi, kontrollib Windows sertifikaadi ahel kontrolli tarkvara Microsoft Update'i juurserti. Kui tarkvara leiab juursert, tarkvara laadib praeguse serti usaldada nimekiri (CTL). CTL-i programm kõik usaldusväärsed juursertide loend ja kinnitab juursert seal loetletud. Seejärel määratud juursert süsteemi allalaetavad ja installib tunnistuse Windows Trusted Root sertifitseerimise asutused poodi. Juursert pole leidmisel sertifikaadi ahel on lõpetatud ja süsteemi tagastab tõrke.

Kasutajale, edukas root uuendus on õmblusteta. Kasutaja ei näe security dialoogiboksid või hoiatusi. Allalaadimine toimub automaatselt. Lisaks Windows Vista ja uuemate versioonide kliendi SKUs toetada iga nädal juba edev Microsoft Update ning otsige uuendatud root serdi atribuudid (nt laiendatud kontrolli (EV), koodi allkirjastamiseks või serveri autentimise omadused [s.t. serdi atribuudid juursert lisatud]).

Üksikasjaliku tehnilise teabe kohta, kuidas Windowsi värskenduste root sertifikaate Windows Vista ja uuemate versioonide, Mine järgmisel veebilehel:
http://technet.microsoft.com/en-us/Library/cc749331 (ws.10).aspx))
Windows XP
Windows XP ei toeta täielikult automaatne root ajakohastamise mehhanism. Kui kasutaja arvutisse on juba juursert, seda ei värskendata ka siis, kui saadaval Microsoft Update'i juursert koopiad on muutunud. Windows XP ka ei toeta selle nädala eelnevalt edev serdi atribuutide Microsoft Update'i funktsioon ja ainus võimalus paigaldada uus root serdi atribuudid Windows XP root värskenduspaketti installida.

Soovitame Windows XP töötavad kasutajad alla laadida ja installida root värskenduspaketi nende juursertide värskendamise. Juursertide tarnitakse Windows XP Microsoft Update'i kaudu nagu valikulised root värskenduspaketi ? täitmisfaili mis sisaldab iga juursert, mida levitatakse Windows Root sertifikaadi programm. Windows XP kasutajad valida allalaadimiseks pakett iga kord, et see on uuendatud ja esitatud Microsoft Update'i. Või nad võivad valida root värskendus pakenditele automaatselt alla laadida, kui need on uuendatud. Vabatahtlik root värskenduspaketi uuendatakse umbes kolm või neli korda aastas või kord kvartalis.

Kohta, kuidas Windowsi värskenduste root lõikes Windows XP SP2 ja SP3 tehnilise lisateabe saamiseks minge järgmisel veebilehel:
http://technet.microsoft.com/en-us/Library/bb457160.aspx
Windows Server 2003, Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2
Automaatne root ajakohastamise mehhanism on lubatud Windows Server 2008 ja uuemad versioonid, kuid mitte Windows Server 2003. Windows Server 2003 toetab automaatse root ajakohastamise mehhanism ainult osaliselt. (See on sama, mis Windows XP tugi.) Ja kuna juur update pakett on mõeldud Windows XP kliendi SKUs ainult, see on mõeldud Windows Server SKUs. Siiski võib juur värskenduspaketi alla ja installitud Windows Server SKUs puhul kohaldatakse järgmisi piiranguid.

Kui juur värskenduspaketti installida Windows Server SKUs võib ületada piiri mitu juursertide, et SCHANNELI hakkama aruannetes juured nimekirja kliendid TLS või SSL käepigistus jaotatud root värskenduspaketi juursertide arv ületab selle piirmäära. Juursertide uuendamisel usaldusväärsete CAs nimekiri kasvab märgatavalt ja võib muutuda liiga pikk. Nimekiri siis kärbitakse ja võib põhjustada probleeme loal. Selline käitumine võib põhjustada ka SCHANNELI sündmuse ID 36885. Windows Server 2003, emitendi nimekirja ei saa olla suurem kui 0x3000. Selle probleemi kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:

933430 Kliendid ei saa teha ühendusi kui vajate kliendi sertide veebisaidil või IAS kasutate Windows Server 2003.

Märkus Need piirangud kehtivad üksnes juhul, kui SSL kliendi autentimiseks Windows serveris lubatud.
Root update pakett paigaldamiseks lahti keskkondades
Soovitame, et süsteemid, mis töötab Windowsi klient või server SKUs lahti keskkondades (näiteks kui automaatne root ajakohastamise mehhanism ei tööta kuna ühendus Microsoft Update ei ole kättesaadav) installida root värskenduspaketti. Root värskenduspaketti installida Windows Vista ja Windows 7 vastukaalu lahti keskkondades. Siiski pole soovitatav süsteemidele, mis on võrguühendus Microsoft Update installida värskenduspaketi root sest automaatne root ajakohastamise mehhanism töötab neid.

Rühmapoliitika abil saavad levitada juursertide grupi serverites lahti keskkonnas. Juhised, kuidas paigaldada juursertide rühmapoliitika abil leiate järgmistelt veebilehtedelt:

Windows Server 2003: http://technet.microsoft.com/en-us/Library/cc738131 (ws.10).aspx))

Windows Server 2008: http://technet.microsoft.com/en-us/Library/cc772491.aspx

Windows Vista sisaldab usaldusväärsete kolmandate isikute juurserdid kogumi Crypt32.dll ressursi faili nii, et need sertifikaadid võib kasutada ka asetäitja kui ühendus Windows Update ei ole kättesaadav. Auto root uuendamine käivitamisel ta püüab laadida usaldusväärsete tootjate juurserdi võrgust. Ühenduseta keskkonnas võrgu ülekanne ei õnnestu ja kapi kontrollib juursert Crypt32.dll vahendid. Kui juur, kasutatud ja juuresalve installitud. Windows 7 on sarnast käitumist.

Kui auto root värskendus on välja lülitatud, ei ole just toomiseks püütud. Seetõttu juured pole installitud. Pea meeles, et Crypt32.dll hulka kuuluvad ainult leidus root programmi ajal enne OS vabastamist sertifikaadid. Juursertide, mis lisati hiljem ei esine ressursi ja sellised sertifikaadid on saadaval ainult läbi root värskenduspaketti.

Sünkrooni usaldusväärsete Root serdiusaldusloendi

On toetatud Fix it lahendus on nüüd saadaval Microsofti sundida uuesti sünkroonida Trusted Root sertifikaadi usaldada nimekirja (CTL) süsteemi.

Lahendage minu eest

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start expanded
Usaldusväärse RootCTL uuesti sünkroonimiseks klõpsake selleparandada nuppu või linki. Klõpsakekäivitada Faili allalaadimise dialoogiboksi ja järgige viisardis seda parandada .

Windowsi 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 või Windows Server 2008 R2
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start expanded
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets fixit1
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 20135
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets fixit2

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end

Windows Vista, Windows Server 2008 või Windows Server 2003
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start expanded
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets fixit1
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 51014
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets fixit2
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end

Märkmed
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi versioone.
 • Kui teil ei ole arvutis, kus probleem esineb, salvestage see lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.
 • Hindame teie tagasisidet. Anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar selle "Lahendage minu eest"blogi või saatke meile oma e-posti sõnum.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end


MärkusSee parandusta, kustutatakse kausta Serdid ja kõik selle sees ja ka kustutab LastSyncTime registrivõti. Need on turvaline asju teha teie arvutisse, kui need on vahemälu, mis ehitab nagu te sirvida või vajavad need sertifikaadid.See artikkel käsitleb kolmandate isikute tooteid valmistatakse äriühingud, kes pole Microsoftiga seotud. Microsoft ei garanteeri, kaudset ega jõudlusele ega töökindlusele nende toodete kohta.

Atribuudid

Artikli ID: 931125 - Viimati läbi vaadatud: 24. juuni 2014 - Redaktsioon: 7.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows HPC Server 2008 R2
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Web Server 2008 R2
 • Windows 8
 • Windows 8 Pro
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
Märksõnad: 
kbhowto kbexpertiseinter kbinfo kbmsifixme kbfixme kbmt KB931125 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 931125

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com