כיצד לקבל עדכון של אישור בסיס עבור Windows

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 931125 - View products that this article applies to.
חשוב
החבילה KB 931125 פרסום אל Windows Update ו- wsus החל בתאריך 11 בדצמבר 2012, שהיתה מיועדת רק לקוח פריטי ה-Sku. עם זאת, החבילה מוצעת היה גם עבור שרת פריטי ה-Sku. מכיוון לקוחות מסוימים דיווחו בעיות לאחר התקינו את החבילה בשרתים, העדכונים KB 931125 עבור רכיבי server Sku היו פג מ- Windows Update ו- WSUS. אנו ממליצים לך לסנכרן שרת WSUS לאשר את התפוגה.

אם אתה כבר את העדכון בשרת ונתקלת בבעיות, עליך להשתמש הפתרון לתקן במאמר הבא מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2801679 בעיות תקשורת SSL/TLS לאחר התקנת 931125 קילו-בתים
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מכיל קישור להורדת רשימה של ספקים חיצוניים רשות אישורים (Ca) אשר נחשבים למהימנים על-ידי Microsoft ושאת אישורי בסיס מופצים באמצעות תוכנית אישור הבסיס של Microsoft. מאמר זה מכיל מידע אודות סוגים שונים של עדכון אישורי הבסיס של Windows.

פתרון

חבילת עדכון הבסיס יעדכן את רשימת אישורי בסיס במחשבי המשתמשים לרשימת המקובל על-ידי Microsoft כחלק מתוכנית אישור הבסיס של Windows. הקובץ מתעדכן מעת לעת כדי להוסיף או להסיר אישורי בסיס או רשויות אישורים מההפצה על-ידי התוכנית. באפשרותך לקבל את חבילת עדכון הבסיס באמצעות השיטות הבאות:

מרכז ההורדות של Microsoft (Windows XP בלבד)

העדכון עומד לרשותך להורדה במרכז ההורדות של Microsoft:

עדכון לאישורי הבסיס עבור Windows XP [בנובמבר 2013] (KB931125)

כווץ את התמונההרחב את התמונה
חשוב
חשוב:ייתכן שתתבקש לעבור את תהליך האימות של תוכנה מקורית של Microsoft כדי להוריד את החבילה.

קטלוג העדכון (כל גירסאות Windows)

חבילת עדכון הבסיס יהיה זמין דרך ה קטלוג Microsoft Update. קיים, באפשרות המשתמשים לחפש ולהוריד באופן עצמאי של חבילת העדכון. באפשרותך לחפש "עדכון האישורים הבסיס" או את המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base, "KB931125", ולאחר מכן הורד את חבילת העדכונים האחרונים של אישור בסיס.

http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Search.aspx?q=root%20certificate%20update

חבילת עדכון הבסיס זמין עבור הגירסאות הבאות נתמכות של ארכיטקטורות x86 ו- 64 סיביות של Windows:
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
ארכיטקטורהכותרת
מעבד מסוג x86עדכון לאישורי הבסיס עבור Windows XP [בנובמבר 2013] (KB931125)
64 סיביותעדכון לאישורי הבסיס עבור Windows XP x מהדורת 64 [בנובמבר 2013] (KB931125)
מעבד מסוג x86עדכון לאישורי הבסיס עבור Windows Vista [בנובמבר 2013] (KB931125)
64 סיביותעדכון לאישורי הבסיס עבור Windows Vista עבור מערכות מבוססות-x64 [בנובמבר 2013] (KB931125)
מעבד מסוג x86עדכון לאישורי הבסיס עבור Windows 7 [בנובמבר 2013] (KB931125)
64 סיביותעדכון לאישורי הבסיס עבור Windows 7 עבור מערכות מבוססות-x64 [בנובמבר 2013] (KB931125)
מעבד מסוג x86עדכון לאישורי הבסיס עבור Windows 8 [בנובמבר 2013] (KB931125)
64 סיביותעדכון לאישורי הבסיס עבור Windows 8 עבור מערכות מבוססות-x64 [בנובמבר 2013] (KB931125)
מעבד מסוג x86עדכון לאישורי הבסיס עבור Windows 8.1 [בנובמבר 2013] (KB931125)
64 סיביותעדכון לאישורי הבסיס עבור 8.1 של Windows עבור מערכות מבוססות-x64 [בנובמבר 2013] (KB931125)
כווץ את התמונההרחב את התמונה
הערה
הערה: חבילות עדכון הבסיס הם מצטברים. לכן, עליך רק להתקין את החבילה העדכנית ביותר לקבל אישורי הבסיס של כל תוכנית.

לקבלת מידע נוסף אודות זיהוי מערכות הפעלה של 32 סיביות ושל 64 סיביות, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
827218 כיצד לקבוע אם במחשב שלך פועלת גירסה של 32 סיביות או גירסת 64 סיביות של מערכת ההפעלה Windows

Windows Software Update Services (WSUS)

חבילת עדכון הבסיס זמין להורדה מתוך Windows Server Update שירותי WSUS. WSUS מאפשרת למנהלי טכנולוגיית מידע לפרוס עדכוני המוצר האחרונים של Microsoft למחשבים שבהם פועלת מערכת ההפעלה Windows. באמצעות WSUS, מנהלי מערכת יכולים לנהל באופן מלא את ההתפלגות של העדכונים שפורסמו באמצעות Microsoft Update למחשבים ברשת שלהם.

לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
919772 כיצד להפעיל את שרת Microsoft Windows שרת Update Services (WSUS) להפיץ עדכונים של Windows

מידע נוסף

פרטי עדכון תוכנית אישור הבסיס של Windows

רשויות אישורים עליונות - Microsoft שומרת רשימה של אישורי בסיס המופצים על-ידי תוכנית אישור הבסיס של Windows באתר האינטרנט של התוכנית.
לקבלת מידע נוסף אודות רשויות אישורים שאינם חברים של התוכנית, עבור לאתר האינטרנט הבא:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=269988

דרישות התוכנית אישור בסיס - לקבלת רשימה של כל כללי וטכניים מהן הדרישות הנוכחיות של תוכנית אישור הבסיס של Windows, עבור אל אתר האינטרנט הבא של Microsoft TechNet:
http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/3281.introduction-to-the-microsoft-root-certificate-program.aspx

אישורי אימות מורחב (EV SSL) - לקבלת מידע נוסף אודות התמיכה עבור ev ב- Internet Explorer 7 וגירסאות מאוחרות יותר, עבור אל אתר האינטרנט הבא:
http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/ie/ev/default.mspx

כיצד Windows מעדכן אישורי בסיס

Microsoft יש שהוכנסו במנגנוני העדכון החדש של בסיס בגירסאות שונות של Microsoft Windows. מנגנונים אלה יש למחמיר ממוקד על הפצת אישורי בסיס פחות, אך על ביצוע הפצות חלקה ככל האפשר כאשר נדרש אישור בסיס ומופץ באמצעות תוכנית אישור הבסיס של Windows. כדי להבין את ההבדל בבמנגנוני העדכון הבסיס, הנוח ביותר לפרוץ גירסאות Windows לשתי קטגוריות:
 • עדכון גירסאות מערכת ההפעלה התומכות בסיס אוטומטי של אישורי בסיס בודדים
 • גירסאות מערכת ההפעלה המסתמכים על חבילת עדכון הבסיס קודמות, אופציונלי (חבילה המכילה את כל אישורי הבסיס כעת מבוזרת)
פריטי ה-Sku של לקוח Windows, Windows Vista וגירסאות מתקדמות יותר תומך באופן מלא את מנגנון עדכון בסיס אוטומטי. Windows XP תומך את מנגנון עדכון בסיס אוטומטי באופן חלקי בלבד. (עיין בסעיף "Windows XP" לקבלת מידע נוסף). אנו ממליצים כי גירסאות של Windows הקודמות ל- Windows Vista הורד את חבילת העדכון אופציונלי הבסיס המכיל את כל אישורי בסיס מבוזרת כעת.
Windows Vista וב -Windows 7
אישורי בסיס ב- Windows Vista וגירסאות מאוחרות יותר מופצים באמצעות מנגנון עדכון בסיס אוטומטי. כלומר, הם מופצים באמצעות אישור הבסיס. כאשר משתמש עובר מאובטחת באתר האינטרנט (באמצעות HTTPS SSL), קריאת הודעת דואר אלקטרוני מאובטח (S/MIME), או הורדות כלומר בפקד ActiveX חתום (חתימת קוד) ולאחר מכן נתקל אישור בסיס חדש, תוכנת אימות של שרשרת אישורים Windows בודק Microsoft Update עבור אישור הבסיס. אם התוכנה מוצאת את אישור הבסיס, התוכנה מוריד את הנוכחי אישור אמון רשימה (CTL). רשימת האישורים האמינים כוללת הרשימה של כל אישורי בסיס מהימנים בתוכנית ומוודא כי אישור הבסיס מופיע כאן. לאחר מכן, הוא מוריד את אישור הבסיס שצוין למערכת ומתקינה את האישור במאגר רשויות אישורים של בסיס מהימנים Windows. אם לא נמצא אישור הבסיס, שרשרת האישורים לא הושלמה, והחזרת המערכת שגיאה.

למשתמש, עדכון של בסיס מוצלח מתבצע בצורה חלקה. המשתמש לא יראה תיבות דו-שיח של אבטחה או אזהרות. ההורדה קורה באופן אוטומטי. בנוסף, Windows Vista ובגירסאות מאוחרות יותר, פריטי ה-Sku של הלקוח תמיכה שבועית ההבאה מ- Microsoft Update כדי לבדוק אם קיימים מאפייני אישור בסיס מעודכן (לדוגמה, אימות מורחב (EV), חתימת קוד או מאפייני אימות שרת [כלומר, מאפייני אישור הנוספות לאישור בסיס]).

לקבלת מידע טכני מפורט אודות אופן עדכוני Windows בסיס אישורים ב- Windows Vista וב ובגירסאות מאוחרות יותר, עבור אתר האינטרנט הבא:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc749331 (WS.10).aspx
Windows XP
Windows XP אינו תומך באופן מלא את מנגנון עדכון בסיס אוטומטי. כאשר אישור בסיס כבר קיים במערכת של המשתמש, הוא לא יעודכן גם אם העותק של אישור בסיס זמין באתר Microsoft Update השתנה. Windows XP גם אינו תומך את שבועי ההבאה של מאפייני אישור מ- Microsoft Update התכונה והוא הדרך היחידה להתקנת מאפייני אישור בסיס חדש ב- Windows XP על-ידי התקנת חבילת עדכון הבסיס.

אנו ממליצים על משתמשים שמפעילים את Windows XP הורד והתקן את חבילת עדכון הבסיס כדי לעדכן אישורי בסיס שלהם. אישורי בסיס חבילת עדכונים אופציונליים הבסיס ? קובץ הפעלה המכיל כל אישור בסיס המפוזר על-ידי תוכנית אישור הבסיס של Windows להעביר עבור Windows XP באמצעות Microsoft Update. משתמשי Windows XP תוכל לבחור כדי להוריד את החבילה בכל פעם שהוא מעודכן והוא מוצג על-ידי Microsoft Update. לחלופין, הם יעדיפו את הבסיס עדכון חבילות הורדה אוטומטית כאשר הם מעודכנים. חבילת עדכון הבסיס אופציונלי מתעדכן פי שלושה או ארבעה בקירוב דולר לשנה, או בכל רבעון.

לקבלת מידע טכני נוסף אודות כיצד עדכוני Windows בסיס אישורים ב- Windows XP SP2 ו- SP3, עבור אל אתר האינטרנט הבא:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457160.aspx
Windows Server 2003, Windows Server 2008 ו- Windows Server 2008 R2
מנגנון עדכון בסיס אוטומטי מופעל ב- Windows Server 2008 וגירסאות מאוחרות יותר, אך לא ב- Windows Server 2003. Windows Server 2003 תומך את מנגנון עדכון בסיס אוטומטי באופן חלקי בלבד. (פעולה זו היא זהה התמיכה ב- Windows XP). ומאחר חבילת עדכון הבסיס מיועד עבור Windows XP לקוח פריטי ה-Sku בלבד, הוא אינו מיועד עבור רכיבי Server Sku של Windows. עם זאת, חבילת עדכון הבסיס עשוי יורדו ויותקנו על רכיבי Windows Server Sku, בכפוף להגבלות הבאות.

אם אתה מתקין את חבילת עדכון הבסיס על פריטי Sku של שרת Windows, עשוי לחרוג מהמגבלה עבור כמה אישורי בסיס Schannel יכולה לטפל בעת דיווח על הרשימה של בסיסים ללקוחות לחיצת יד TLS או SSL, כמו מספר אישורי בסיס מבוזרת בחבילת העדכון בסיס חורג ממגבלה זו. בעת עדכון אישורי בסיס, גדל באופן משמעותי רשימת רשויות ו עשוי להיות ארוך מדי. ברשימה לאחר מכן נחתך ואת עלול לגרום לבעיות עם ההרשאות. אופן פעולה זה עלול לגרום גם מזהה אירוע Schannel 36885. ב- Windows Server 2003, הרשימה המנפיק אינו יכול להיות גדול מ- 0x3000. לקבלת מידע נוסף אודות בעיה זו, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:

933430 לקוחות אין אפשרות לבצע חיבורים אם דרושים לך אישורי לקוח באתר, או אם אתה משתמש ב- IAS ב- Windows Server 2003.

הערה מגבלות אלה יחולו רק אם יש לך אימות לקוח SSL לזמין בשרת Windows.
התקנת חבילת העדכון הבסיס על סביבות מנותקת
אנו ממליצים מערכות שפועל בהם Windows לקוח או שרת פריטי ה-Sku בסביבות מנותקת (לדוגמה, שבו מנגנון עדכון בסיס אוטומטי אינו פועל מכיוון קישוריות ל- Microsoft Update אינו זמין) עליך להתקין את חבילת עדכון הבסיס. חבילת עדכון הבסיס יתקין ב- Windows Vista וב -Windows 7 כדרך לעקיפת הבעיה בסביבות מנותקות. עם זאת, לא מומלץ מערכות הכוללות קישוריות רשת Microsoft Update כדי להתקין חבילת עדכון הבסיס, מאחר שמנגנון העדכון בסיס אוטומטי יפעל עבור אותם.

באפשרותך להשתמש במדיניות קבוצתית כדי להפיץ אישורי בסיס לקבוצה של שרתי בסביבה לא מקושרת. הוראות כיצד להתקין אישורי בסיס על-ידי שימוש במדיניות קבוצתית עומדים לרשותך באתרי האינטרנט הבאים:

Windows Server 2003: http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc738131 (WS.10).aspx

Windows Server 2008: http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc772491.aspx

Windows Vista כולל ערכה של אישורי בסיס מהימנים של ספקים חיצוניים בקובץ crypt32. dll המשאב כך אישורים אלה יכולים לשמש בתור נסיגה כאשר קישוריות ל- Windows Update אינו זמין. כאשר עדכון בסיס אוטומטי מופעלת, היא מנסה להוריד את אישור בסיס מהימן של צד שלישי מהרשת. בסביבה מקוונת, אחזור רשת נכשלת, ובדיקה CAPI המשאבים ב- crypt32. dll עבור אישור הבסיס. אם הבסיס הוא קיים, הוא בשימוש ושיש מותקן במאגר הבסיס. Windows 7 כולל התנהגות דומה.

אם עדכון בסיס אוטומטי אינה זמינה, לא כדי לאחזר את הבסיס הוא ניסיון. לכן, הבסיסים אינם מותקנים. שים לב המשאבים ב- crypt32. dll כלול רק באישורים שהיו קיימים בתוכנית הבסיס בכל פעם לפני פרסום מערכת ההפעלה. כל אישורי הבסיס שנוספו מאוחר יותר לא קיימים במשאב ולאחר אישורים כאלה זמינים רק באמצעות חבילת עדכון הבסיס.

סנכרן את רשימת האישורים האמינים מהימנה

נתמך תקנו פתרון זמין כעת מ- Microsoft כדי לאלץ את המערכת כדי לסנכרן מחדש את מהימנות הבסיס אישור אמון רשימה (CTL).

תקנו עבורי

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start expanded
כדי לסנכרן מחדש את CTL בסיס מהימן, לחץ תקנו הלחצן או על הקישור. לאחר מכן, לחץ על להפעיל בתיבת הדו-שיח הורדת קובץ תיבה ולאחר מכן בצע את השלבים באשף לתקן אותה .

עבור Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2012 R2, שרת Windows 2012 או Windows Server 2008 R2
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start expanded
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets fixit1
פתור בעיה זו
Microsoft Fix it 20135
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets fixit2

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end

עבור Windows Vista, Windows Server 2008 או Windows Server 2003
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start expanded
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets fixit1
פתור בעיה זו
Microsoft Fix it 51014
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets fixit2
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end

הערות
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
 • ייתכן שאשף זה יוצג באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גירסאות Windows בשפות אחרות.
 • אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, שמור התיקון הוא פתרון כונן הבזק או בתקליטור, ולאחר מכן להפעיל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.
 • אנו מעריכים את המשוב שלך. כדי לספק משוב או הדוח בעיות כלשהן עם פתרון זה, נא השאר הערה על ה "תקנו עבורי"בלוג או שלח לנו דוא בהודעה.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end


הערהתיקון זה היא מוחקת את תיקיית אישורים וכל דבר אחר הבא בתוך אותו, והוא גם מוחק את מפתח הרישום LastSyncTime . אלה הם הדברים בטוח לעשות במחשב שלך, כפי שהן עבור מטמון שבונה בשעת עיון או צריך אישורים אלה.מוצרי ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על ידי חברות שאינן תלויות ב- Microsoft. חברת Microsoft אינה מעניקה אחריות, אם במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 931125 - Last Review: יום רביעי 20 אוגוסט 2014 - Revision: 8.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition for Itanium-Based Systems
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows HPC Server 2008 R2
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Web Server 2008 R2
 • Windows 8
 • Windows 8 Pro
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
מילות מפתח 
kbhowto kbexpertiseinter kbinfo kbmsifixme kbfixme kbmt KB931125 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 931125

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com