Zkuste znovu sestavit projektu Commerce Server 2007 v aplikaci Visual Studio 2005 se zobrazí chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 931289 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V aplikaci Microsoft Visual Studio 2005 zkuste znovu sestavit projektu Microsoft Commerce Server 2007. Projekt Commerce Server 2007 je v podadresáři nadřazený adresář v počítači localhost. Commerce Server 2007 projektu je například v následujícím umístění:
http://localhost/Test/WebSite
V tomto případě se může zobrazit chybová zpráva podobná následující zprávě:
Chyba serveru v aplikaci 'test/webový_server'.
--------------------------------------------------------------------------------
Chyba při inicializaci mapování schématu. Podrobnosti: Chyba G0002 - c:\inetpub\wwwroot\Test\WebSite\OrderObjectMappings.xml mapování souboru úložiště nelze nalézt

Popis: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Zkontrolujte trasování zásobníku Další informace o chybě a kde vznikla v kódu.

Podrobnosti o výjimce: Microsoft.CommerceServer.Runtime.Orders.MappingException: Chyba inicializace mapování schématu. Podrobnosti: Chyba G0002 - c:\inetpub\wwwroot\Test\WebSite\OrderObjectMappings.xml mapování souboru úložiště nelze nalézt

Chyba Zdroj:
Neošetřená výjimka byl generován během provádění aktuálního webového požadavku. Informace týkající se Původ a umístění výjimku lze identifikovat trasování zásobníku výjimky níže.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože vlastnost název_sítě je nastavena na nadřazený adresář. Při použití možnosti Rozbalení Quick rozbalit soubory Commerce Server 2007 automaticky používá toto nastavení název webu jako cestu souborů.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zkopírujte soubory z nadřazený adresář do podadresáře. Znovu načíst projektu Commerce Server 2007 a pak znovu vytvořte projekt Commerce Server 2007.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o vytvoření projektu Commerce Server 2007 v aplikaci Visual Studio 2005 naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa545520.aspx

Vlastnosti

ID článku: 931289 - Poslední aktualizace: 24. března 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Commerce Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Commerce Server 2007 Developer Edition
  • Microsoft Commerce Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpubtypekc kberrmsg kbbug kbtshoot kbprb KB931289 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:931289

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com