Commerce Server 2007'in proje Visual Studio 2005'te yeniden yüklemeye çalıştığınızda bir hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 931289 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Visual Studio 2005'te, Microsoft Commerce Server 2007'in projeyi yeniden deneyin. Yerel bilgisayardaki <a1>üst</a1> dizininin bir alt proje Commerce Server 2007'in bileşenidir. Örneğin, Commerce Server 2007'in proje aşağıdaki konumda olur:
http://localhost/Test/WebSite
Bu senaryoda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Sunucu '/ test/WebSitesi' uygulama hatası.
--------------------------------------------------------------------------------
Şema eşleme başlatılırken hata oluştu. Ayrıntılar: Hata G0002 - depolama eşleme dosyası c:\inetpub\wwwroot\Test\WebSite\OrderObjectMappings.xml bulunamıyor

Açıklama:, Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum oluştu. Lütfen hata ve kod içinde kaynaklandığı yer hakkında daha fazla bilgi almak için yığın izlemesini gözden geçirin.

Özel durum ayrıntıları: Microsoft.CommerceServer.Runtime.Orders.MappingException: hata şema eşleştirme başlatılıyor. Ayrıntılar: Hata G0002 - depolama eşleme dosyası c:\inetpub\wwwroot\Test\WebSite\OrderObjectMappings.xml bulunamıyor

Kaynak Hatası:
Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum üretildi. Özel durumun kaynağı ve konumuna ilişkin bilgiler aşağıdaki özel durum yığını izlemesi kullanılarak belirlenebilir.

Neden

Bu sorun, üst dizine SiteAdı bu özelliğin ayarlanması nedeniyle oluşur. Dosyaları paketten Hızlı paketten seçeneğini kullandığınızda, Commerce Server 2007, bu Web sitesi adı ayarı otomatik olarak dosyaların yolu olarak kullanır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, dosyaları üst dizini alt dizine kopyalayın. Commerce Server 2007'in projeyi yeniden yükleyin ve sonra Commerce Server 2007'in projeyi yeniden.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Visual Studio 2005'te Commerce Server 2007'in bir proje oluşturma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa545520.aspx

Özellikler

Makale numarası: 931289 - Last Review: 24 Mart 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Commerce Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Commerce Server 2007 Developer Edition
  • Microsoft Commerce Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpubtypekc kberrmsg kbbug kbtshoot kbprb KB931289 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:931289

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com