Bir tamsayı legacyExchangeDN özniteliği Exchange 2007'de yeni oluşturulan bir posta kutusunun sonuna eklenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 931328 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Exchange Server 2007 ortamında, yönetici, bir posta kutusu, kaldırma işlemi için Exchange Yönetim Konsolu'nun kullandığında karşılık gelen kullanıcı nesnesi de silinir. Ancak, yönetici, daha sonra posta kutusunun kaldırıldı aynı ada sahip yeni bir posta kutusu oluşturur, tamsayı legacyExchangeDN özniteliği yeni oluşturulan posta kutusunun sonuna eklenir. Örneğin, 1 legacyExchangeDN özniteliği yeni oluşturulan posta kutusunun sonuna eklenir. Uygulama Nesne belirlemek için legacyExchangeDN özniteliği kullanıyorsa, bu nedenle, bazı üçüncü taraf uygulamalarının, yedekleme ve geri yükleme uygulamaları başarılı bir şekilde çalışmaz.

Not Bu sorun, diğer özelliklerle oluşmaz.

Neden

Yeni oluşturulan kullanıcı Recipient Update Service'ı işler Recipient Update Service legacyExchangeDN özniteliği oluşturur. Recipient Update Service, ayrıca bir Basit Dizin Erişim Protokolü (LDAP) çağrısıyla legacyExchangeDN özniteliği tüm çoğaltmaları bulmak için arama yapar. Geçerli işlev discontinued nesneleri hariç. Bu nedenle, kaldırılan bir posta kutusunda yinelenen nesne bulunamadı. Sonra tamsayı, yeni kullanıcı legacyExchangeDN özniteliği sonuna eklenir.

Not Tamsayı, 1'den başlatır.

Çözüm

Not Bu sorun, Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1) giderilmiştir.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü ya da Exchange Server 2007 SP1'i yükleyin.

Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935999Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'in açıklaması

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Exchange Server yazılım güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
817903Exchange Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 931328 - Last Review: 19 Kasım 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB931328 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:931328

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com