כיצד לפתור בעיות אי-תאימות של תוכניות שעלולות להפסיק את פעולת תוכנית ההתקנה של Windows Vista (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 931360 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מבוא

מאמר זה מתאר כיצד לפתור בעיות העשויות להפסיק את פעולת תוכנית Windows Vista Setup מכיוון שתוכנית המותקנת במחשב אינה תואמת ל- Windows Vista.

מידע נוסף

בעת נסיון התקנה של Windows Vista, תוכנית ההתקנה עשויה לציין שתוכנית המותקנת במחשב אינה תואמת ל- Windows Vista. כשהדבר מתרחש, מתקבלת "חסימה קשה" או "חסימה רכה".

חסימה קשה

כשמתרחשת חסימה קשה, תוכנית ההתקנה מונעת ממך להמשיך לפני שהבעיה נפתרת. חסימה קשה מתרחשת כשתוכנית ההתקנה מגלה בעיה במחשב שלך, שעלולה לפגוע ב- Windows Vista אם ממשיכים בפעולת תוכנית ההתקנה. אי אפשר ללחוץ על הבא כדי להמשיך בהתקנת Windows Vista. האפשרות היחידה העומדת בפניך היא לסגור את תוכנית ההתקנה.

חסימה רכה

חסימה רכה מתרחשת כאשר תוכנית ההתקנה מאתרת תוכנית או חומרה במחשב שלא תפעל היטב לאחר התקנת Windows Vista. אולם התוכנית או החומרה שאותרו לא יגרמו נזק למערכת ההפעלה. אפשר ללחוץ על הבא כדי להמשיך בהתקנת Windows Vista. אולם סביר להניח שהתוכנית או החומרה שאותרו לא יתפקדו כהלכה לאחר התקנת Windows Vista.

כדי לפתור בעיות שחסימה קשה או רכה עלולות לגרום, בצע את הפעולות הבאות.

שלב 1: הפעל את Windows Vista Upgrade Advisor

כשמתרחשת חסימה קשה או חסימה רכה, אנו ממליצים להפסיק את פעולת תוכנית ההתקנה, ולאחר מכן להפעיל את Windows Vista Upgrade Advisor. ה- Windows Vista Upgrade Advisor מסייע לך להגדיר את הפעולות שבאפשרותך לנקוט כדי לפתור בעיות חסימה שונות לפני התקנת Windows Vista. כדי להשיג את Windows Vista Upgrade Advisor, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/israel/windows/products/windowsvista/buyorupgrade/upgradeadvisor.mspx

שלב 2: פנה אל ספק התוכנה

אם ה- Windows Vista Upgrade Advisor מאתר בעיית תאימות פוטנציאלית עם תוכנית, אנו ממליצים לפנות לספק התוכנה של התוכנית הרלוונטית. לעתים קרובות, ספק התוכנה יוכל לפתור את בעית התאימות על-ידי מתן אחד מהפתרונות הבאים:
 • עדכון שיהפוך את הגרסה הנוכחית של התוכנית לתואמת Windows Vista.
 • גרסה של תוכנית התואמת ל- Windows Vista.
 • מידע על שינויי תצורה כלשהם שיש לבצע, על מנת להפוך את התוכנית לתואמת Windows Vista.

שלב 3: הסרת התוכנית

אם תוכנית מסוימת גורמת לחסימה קשה במהלך התקנת Windows Vista, עליך להסיר התוכנית הזו על מנת שתוכל להמשיך בהתקנת Windows Vista.
התקנה מחדש והפעלה של תוכנית
היה מודע לכך שאם בכוונתך להתקין את התוכנית שוב לאחר התקנת Windows Vista, ולאחר שפתרת את בעית התאימות, ייתכן שתצטרך להפעיל את התוכנית שוב לאחר התקנתה מחדש. לעתים ההפעלה עשויה להיכשל, אם ספק התוכנה אוסר את התקנת התוכנית במערכת הפעלה חדשה.

הפעלה היא תהליך המבטיח שהתוכנית שבה אתה משתמש מורשית לפעול במחשב שבו היא מותקנת. בדרך כלל, הפעלה דורשת יצירת קשר עם אתר האינטרנט של ספק התוכנה באמצעות האינטרנט, כדי לאמת את תקפות התקנת התוכנית. פנה אל ספק התוכנה אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע לתהליך ההפעלה עבור התוכנית של ספק התוכנה. לקבלת מידע נוסף על Windows Vista ועל בעיות תאימות של תוכניות, לחץ על מספרי המאמרים להלן כדי להציגם מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
931359 כיצד לברר אם קיימות בעיות של תאימות תוכניות לפני ההתקנה של Windows Vista (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
931361 אודות פתרון בעיות שעלולות למנוע התקנת נכונה של תוכנית במחשב מבוסס Windows Vista (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
931362 כיצד לפתור בעיות בתוכנית שלא פועלת כהלכה לאחר שהותקנה ב-Windows Vista (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 931360 - Last Review: יום רביעי 03 אוקטובר 2007 - Revision: 1.1
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
מילות מפתח 
kbhowto kbtshoot kbexpertisebeginner KB931360

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com