Sorgu tabanlı dağıtım grubu tüm gruplar adres listesinde Entourage 2004 için Mac görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 931472 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Şu senaryoyu inceleyin. Sorgu tabanlı dağıtım grubu (QDG), Microsoft Windows Server 2003 tabanlı bir etki alanında oluşturun. Mac için Microsoft Entourage 2004, tüm gruplar adres listesini görüntülemek için kullanın. Bu senaryoda, the QDG tüm gruplar adres listesinde görünmüyor.

Not Tüm gruplar adres listesi tüm güvenlik ve dağıtım grupları görüntüler.

Daha fazla bilgi

QDG özel bir grup türü, Microsoft Outlook veya Microsoft Office Outlook Web Access (OWA) bir QDG görüntülemeye bile QDG üyeliğini görüntülenmeyecektir. Bu nedenle, the QDG tüm gruplar adres listesinde Entourage 2004, Mac için görünmüyor

QDG, Mac için Entourage 2004'te görüntülemek için <a0></a0>, en üst düzeyde genel katalog sunucusu için doğru bağlandığından Basit Dizin Erişim Protokolü (LDAP) hesabının seçin. Örneğin, the QDG genel adres listesinde (GAL) görüntüleyin. Bu QDG Mac için Entourage 2004'te beklendiği gibi görüntüler ve QDG üyeleri için QDG gönderilen bir ileti alırsınız.

Özellikler

Makale numarası: 931472 - Last Review: 22 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbconfig kbexpertiseinter kbinfo KB931472 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:931472

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com