<filename>Chybová zpráva při spuštění systému Windows XP bezobslužné instalace pomocí programu Winnt.exe společně s / 2 možnost: "instalačnímu programu se nezdařilo zkopírovat následující soubor: <název_souboru>"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 931532 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Spuštění systému Microsoft Windows XP bezobslužné instalace pomocí nástroje příkazového řádku Winnt.exe spolu s možností / 2. Například použijte následující příkaz:
Winnt.exe /u:c:\i386\unattend.txt /s:c:\i386 /rx:lang/2
Instalace v tomto případě zastaví během fáze Winnt.exe na každý soubor zahrnutými opravami. Také zobrazí následující chybová zpráva:
Instalační program nemůže zkopírovat následující soubor: FileName
K tomuto problému dochází, pokud opravy hotfix a aktualizace, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 2 byly zahrnovat do distribuční složku i386 pomocí možnosti / integrate.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Winnt.exe vytvoří adresářů v cílové složky na základě položky v souboru Dosnet.inf. Pokud soubor Dosnet.inf není ručně změněno tak, aby odrážely nové opravy hotfix a aktualizace, Winnt.exe zobrazí chybovou zprávu při každém chybí cílový adresář.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Winnt.exeNelze použít84,93921. 1. 200717: 21Nelze použít
Poznámka: Extrahujte balíček opravy hotfix. Potom ručně zkopírujte soubor Winnt.exe složky i386 na sdílené distribuční složky.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, přidat položky v oddílu adresáře souboru Dosnet.inf podobat následující položky:
[Directories]
d5=\d1 = \I386d2 = \cmpnents\tabletpc\I386d3 = \cmpnents\mediactr\I386d4 = \cmpnents\netfx\I386d6 = \i386\langd7 = \i386\update
Přidat všechny cílové adresáře musí vytvořit Winnt.exe.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Možnost / 2 se obvykle používá k nastavení TABLETU.

Další informace o termínech používaných k popisu aktualizací softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 931532 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB931532 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:931532

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com