Při pokusu o tisk e-mailové zprávy pomocí aplikace Microsoft Office Outlook 2003 nebo Microsoft Outlook Express se nevytiskne záhlaví e-mailu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 931657 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o tisk e-mailové zprávy pomocí aplikace Microsoft Office Outlook 2003 nebo Microsoft Outlook Express, informace v záhlaví zprávy nelze vytisknout. K tomuto problému dochází pouze při instalaci aplikace Windows Internet Explorer 7.

Poznámka: K tomuto problému může dojít také v dřívějších verzích aplikace Office Outlook. Tento problém však nedochází v aplikace Microsoft Office Outlook 2007.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud je povolena funkce "Přizpůsobení velikosti", a velikost zprávy zmenší, aby se vešel na vytištěné stránce. V takovém případě nevytiskne záhlaví zprávy.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete použijte nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li získat nejnovější aktualizaci, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://Update.microsoft.com
Poznámka:Tato aktualizace byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 931768 (MS07-027).Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
931768MS07-027: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 931657 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook Express 5.5
Klíčová slova: 
kbvistasp1fix kbexpertisebeginner kbprb kbfix kbbug kbqfe kbmt KB931657 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:931657

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com