Microsoft Office Outlook 2003 veya Microsoft Outlook Express kullanarak bir e-posta iletisini yazdırmaya çalıştığınızda e-posta iletisinin üstbilgisi yazdırılmıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 931657 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2003 veya Microsoft Outlook Express kullanarak e-posta iletisini yazdırmaya çalıştığınızda, ileti başlık bilgileri yazdırılmaz. Bu sorun, yalnızca ınternet Explorer 7 yüklendiğinde oluşur.

Not Bu sorun, Office Outlook'un önceki sürümlerinde de oluşabilir. Ancak, bu sorun, Microsoft Office Outlook 2007'de oluşmaz.

Neden

Bu sorun, "Sığdırmak için Küçült" özelliği etkindir ve iletinin boyutu, yazdırılan sayfaya sığdırmak için sınırlı oluşur. Bu durumda, ileti üstbilgisi yazdırılmıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Internet Explorer toplu güvenlik güncelleştirmesini uygulayın. En son güncelleştirmeyi edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://windowsupdate.microsoft.com
Not Bu güncelleştirme ilk olarak güvenlik güncelleştirmesi 931768'e (MS07-027) eklenmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
931768MS07-027: Internet Explorer için toplu güvenlik güncelleştirmesi

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan terimler hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklayın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 931657 - Last Review: 16 Mart 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Internet Explorer 7
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook Express 6.0
  • Microsoft Outlook Express 5.5
  • Microsoft Outlook Express 5.01
  • Microsoft Outlook Express 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbvistasp1fix kbexpertisebeginner kbprb kbfix kbbug kbqfe kbpubtypekc KB931657 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:931657

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com