Nie można uruchomić komputer przy użyciu pliku obrazu CDFS do instalowania systemu Windows Vista

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 931708 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Tworzenie obrazu opartego na dysku CD System plików CDFS środowiska preinstalacji systemu Windows (Windows PE), aby rozpocząć instalację systemu Windows Vista. Jednak przy próbie uruchomienia komputera przy użyciu tego obrazu, komputer nie uruchamia. Dlatego nie można użyć tego obrazu do zainstalowania systemu Windows Vista.

Ten problem występuje, jeśli za pomocą narzędzia innych niż następujące narzędzia do tworzenia pliku obrazu:
  • OSCDimg.exe
  • CDimage.exe

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ ETFSBOOT.COM program nie obsługuje wersji pliku zgodnie ze specyfikacją Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO) 9660.

Uwaga ETFSBOOT.COM program tworzy sektora rozruchowego dysku CD.

Specyfikacji ISO 9660 powoduje, że nazwy dla rekordu pliku powinien składać się z nazwy pliku, który następuje po wersji pliku. Ponadto specyfikacji nakazuje, należy oddzielnie nazwę pliku i wersja pliku średnikami. Na przykład następujący rekord pliku jest prawidłowa:
Nazwa pliku1
Sterownik systemu plików środowiska Windows PE obsługi wersji pliku jako opcja. Jednak ETFSBOOT.COM program nie może zlokalizować pliku Setupldr.bin/Bootmgr, jeśli używasz wersji pliku.

Uwaga CDimage.exe program nie dołączać wersję pliku do nazwy pliku w rekordzie pliku.

W związku z tym Jeśli używasz programu innego niż CDimage.exe lub OSCDimg.exe do utworzenia pliku obrazu CDFS, komputer nie jest uruchamiany z obrazu.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy użyć uniwersalny System plików dysku (UDFS) do utworzenia pliku obrazu. UDFS w rekordzie pliku nie korzystają z wersji pliku wraz z nazwą pliku.

Uwaga Wersja pliku nie zostanie określony, podczas tworzenia obrazu opartego na CDFS.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu tworzenia obrazu dysku CD odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa460091.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 931708 - Ostatnia weryfikacja: 23 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseinter kbdeployment kbpending kbbug kbtshoot kbprb kbmt KB931708 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:931708

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com