Exchange 2007 veya Exchange 2003 posta kutusu taşınmaya bir görev zamanladığınızda Exchange Yönetim Konsolu'nun açık kalması gerekir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 931748 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir posta kutusu taşınmaya bir görev zamanlamak için Exchange Yönetim konsolunu kullanırsanız, işlem tamamlanıncaya kadar Microsoft Exchange Server 2007 veya Microsoft Exchange Server 2003'de, konsolu açık kalması gerekir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, AT komut Exchange'de kullanan Yönetim Kabuğu, aşağıdaki örnekte olduğu gibi.
At 16:00 /interactive powershell.exe –noexit -psconsolefile "C:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\Bin\exshell.psc1" -command "Move-Mailbox –identity <user@domain.com> -TargetDatabase <NewMailboxDatabase>"

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Özellikler

Makale numarası: 931748 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB931748 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:931748

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com