Neslyším zvuk v Live TV nebo DVD v aplikaci Windows Media Center po probuzení počítače se systémem Windows Vista Home Premium nebo Windows Vista Ultimate

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 931967 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Sledovat živé televizní vysílání nebo DVD v aplikaci Windows Media Center v počítači se systémem Windows Vista Home Premium nebo Windows Vista Ultimate. Pozastavit video. Potom pomocí nabídky Start, tlačítka režimu spánku na klávesnice nebo dálkového ovládání aplikace Windows Media Center přepnutí počítače do režimu spánku. Nakonec probouzet počítač a opakujte sledování televizního vysílání Live nebo stejné DVD pokračovat. V tomto scénáři můžete zobrazit video Live TV nebo na DVD. Ale není slyšet zvuk doprovodné.

Poznámka: Stále můžete slyšet zvuk v systému Windows Vista, Windows Media Center a další programy.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Vista. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935791Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Vista

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit a obnovit zvuku použijte jednu z následujících metod:
  • Stiskněte tlačítko Play na dálkovém Windows Media Center nebo multimediální klávesnice.
  • Pomocí myši klepněte na tlačítko Přehrát v dolní části obrazovky videa.
  • Stiskněte tlačítko PAUSE a stiskněte tlačítko Play na Windows Media Center vzdálený nebo v multimediální klávesnice.
  • Změnit velikost okna Windows Media Center z režimu Celá obrazovka do režimu zobrazení v okně nebo z režimu zobrazení v okně do režimu celé obrazovky.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows Vista Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 931967 - Poslední aktualizace: 20. května 2008 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Home Premium
Klíčová slova: 
kbmt kbvistasp1fix kbbug kbtshoot kbprb kbexpertisebeginner KB931967 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:931967

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com