Vlastní programy nedokončí úspěšně při spuštění více vlastní programy pomocí funkce BreakRoleInheritance objektového modelu služby SharePoint Services 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932056 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění více vlastní programy pomocí funkce BreakRoleInheritance objektového modelu služby SharePoint Services 3.0 jeden nebo více vlastních programů nedokončí úspěšně. Navíc v protokolu událostí aplikace najít následující chybová zpráva:
[date time] [Chyba]Operace byla přerušena (výjimky z HRESULT: 0x80004004 (E_ABORT))

Řešení

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v Windows SharePoint Services 3.0 Hotfix balíčku, které je datem 12. dubna 2007. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
934790Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0: 12. dubna 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 932056 - Poslední aktualizace: 11. května 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kberrmsg kbprogramming kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB932056 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932056

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com