Pokud se uživatel pokusí otevřít předané dál zprávu přijmout nebo odmítnout požadavek prostředku v Exchange Server 2007 se zobrazí chybová zpráva: "Nelze otevřít informace o volném čase"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932207 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Vytvořit účet pro uživatele ("User 1) jako delegát místnosti poštovní schránky v počítači je spuštěn 2007 Microsoft Exchange Server. Účet uživatelem 1 má funkce e-mailu povoleno.
  • Žádost o schůzku, která zahrnuje poštovní schránky místnosti jako prostředek vytvoří jiný uživatel ("User 2").
  • 1 Uživatel přihlásí k poštovní schránce nebo její přijímat předané e-mailové zprávy z volné 2, který požádá o prostředku být schválen.
Při uživatelem 1 se pokusí otevřít předávané zprávě přijmout nebo odepřít požadavek prostředku, volné 1 může zobrazit následující chybová zpráva:
Informace o volném čase nelze otevřít. Máte oprávnění k vytvoření podsložky v této složce.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2007. Další informace o kumulativní aktualizaci 3 pro Exchange Server 2007 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 3 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 932207 - Poslední aktualizace: 31. srpna 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB932207 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932207

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com