Nejčastější dotazy týkající se systému Windows Genuine Advantage Kit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932301 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje nejčastější dotazy o sadě Microsoft Windows Genuine Advantage (WGA). Tato sada WGA je k dispozici pouze v systému Microsoft Windows XP.

Další informace

Otázka č. 1: Jak koupit Windows Genuine Advantage Kit?

A1: Sada Windows Genuine Advantage (WGA) můžete zakoupit pro systém Microsoft Windows XP Home Edition nebo Microsoft Windows Professional online za sníženou cenu. Cena se odhaduje na 99 pro systém Windows XP Home Edition a 149 pro systém Windows XP Professional. WGA Kit není k dispozici pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition.

Je-li si objednat online sadě WGA, nový kód product key odešle vám e-mailem při platby je potvrzeno. Obdržíte rovněž na disku CD-ROM systému Windows XP a media pozemní poštou do čtyř až šesti týdnů. Ale nemáte systém Windows XP přeinstalovat.

WGA Kit obsahuje aktualizaci Service Pack 2 (SP2). Můžete také zakoupit sady legalizace WGA. Chcete-li to provést, navštivte následující Web společnosti a spusťte proces ověření:
http://www.microsoft.com/genuine
Jakmile obdržíte upozornění, že ověření neproběhne úspěšně, klepněte na tlačítko Koupit nyní.

Dotaz č. 2: I jste neobdrželi kód product key systému Windows Genuine Advantage Kit. Co dělat?

A2: Chcete-li zkontrolovat stav objednávky, odkazují na váš e-mail potvrzení objednávky. Pokud jste neobdrželi e-mail potvrzení objednávky nebo nový kód product key, obraťte se na podporu zákazníků společnosti Microsoft na telefonním čísle (1) (866) 530 6599.

Dotaz č. 3: Použití Windows Genuine Advantage Kit nainstalovat pravou kopii systému Windows XP?

A3: Chcete-li převést padělaný software Windows XP na originální kopii systému Windows XP pomocí nového kódu product key, musíte stáhnout a spustit nástroj Windows Product Key Update Tool. Je nutné použít stejný počítač použitý k nákupu elektronickou licenci pro systém Windows XP. Chcete-li stáhnout nástroj Windows Product Key Update Tool, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?Identifikátor LinkId = 45668
Nástroj Windows Product Key Update Tool vás provede procesem, který převádí padělaného softwaru systému Windows XP na originální kopii systému Windows XP.

Po převedení na originální software Windows XP, mají nárok na podporu, která je k dispozici od společnosti Microsoft pro originální systém Windows XP. Další informace naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/support/default.mspx

Vlastnosti

ID článku: 932301 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Customer Service and Support Information
  • Microsoft Windows Genuine Advantage
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Klíčová slova: 
kmcustomerservice kbhowto kbinfo kbmt KB932301 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932301

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com