Windows Genuine Advantage Seti hakkında sık sorulan sorular

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 932301 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Windows Orijinal Ürün Avantajı (WGA) Seti hakkında sık sorulan bazı sorular bulunmaktadır. Yalnızca Microsoft Windows XP için WGA Seti kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

S1: MIYIM Windows Genuine Advantage Paketi'nin nasıl satın?

A1: Windows Genuine Advantage (WGA) paketi için Microsoft Windows XP Home Edition veya Microsoft Windows Professional çevrimiçi sınırlı bir fiyata satın alabilirsiniz. Fiyat, Windows XP Home Edition'da 99 ve Windows XP Professional 149 tahmin edilmektedir. WGA Seti, Microsoft Windows XP Media Center Edition için kullanılamaz.

WGA Seti sipariş, ödeme teyit edildiğinde yeni bir ürün anahtarı, e-posta ile gönderilecek. Windows XP CD'SINDE ve posta yoluyla ortam dört ile altı hafta içinde de alırsınız. Ancak, Windows XP'YI yeniden olmayabilir.

WGA paketi Service Pack 2 (SP2) içerir. Ayrıca, bir WGA legalization Seti satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin ve sonra doğrulama işlemini başlatın:
http://www.microsoft.com/genuine
Doğrulama başarısız olduğunu bildirimi aldıktan sonra Şimdi Satın Al'ı tıklatın.

S2: Windows Genuine Advantage Seti ürün anahtarımı aldım değil. Ne yapmam gerekir?

A2: Sipariş durumunu denetlemek için <a0></a0>, sipariş teyidi e-posta için başvurun. (1) Sipariş teyidi e-posta veya yeni ürün anahtarını almadı (866) 530-6599 adresindeki Microsoft Müşteri Hizmetlerine başvurun.

Q3: Windows XP'nin orijinal bir kopya yüklemek için Windows Genuine Advantage Paketi'nin nasıl kullanırım?

A3: Sahte yazılım Windows XP, Windows XP'nin orijinal bir kopya için yeni bir ürün anahtarı'nı kullanarak dönüştürmek için <a0></a0>, karşıdan yükleme ve Windows ürün anahtarı güncelleştirme Aracı'nı çalıştırmanız gerekir. Windows XP için elektronik lisans satın almak için kullanılan aynı bilgisayarı kullanmanız gerekir. Windows ürün anahtarı güncelleştirme Aracı'nı karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=45668
Windows ürün anahtarı güncelleştirme aracı, Windows XP'NIN orijinal bir kopyasını sahte yazılım Windows XP dönüştüren işlemi kılavuzluk eder.

Orijinal Windows XP yazılım dönüştürdükten sonra kullanılabilen orijinal Windows XP için Microsoft Destek hakkına. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windowsxp/support/default.mspx

Özellikler

Makale numarası: 932301 - Last Review: 22 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Customer Service and Support Information
  • Microsoft Windows Genuine Advantage
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kmcustomerservice kbhowto kbinfo KB932301 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:932301

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com