Žádné obrázky x 64 se v seznamu obrázků při připojení k počítači se systémem Windows Server 2003 se spuštěnou službou Windows Deployment

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932447 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Spusťte počítač klienta 64 x pomocí Pre-Boot eXecution Environment (PXE). Potom můžete připojit k počítači se systémem Microsoft Windows Server 2003 se systémem Windows Deployment Services (WDS). Žádné obrázky x 64 se však zobrazí v seznamu obrázků, i když jsou přítomny obrázky.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud klientský počítač k serveru Windows Deployment Services nesprávně hlásí jeho architektura.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit pomocí nástroje příkazového řádku Wdsutil.exe povolit zjišťování architektura. Chcete-li to provést, zadejte následující příkaz příkazového řádku na serveru a stiskněte klávesu ENTER:
wdsutil /set-server /architecturediscovery:yes

Další informace

Specifikace PXE uvedeno, každý klientský počítač sítě spouštění musí označovat jeho architektura nastavením možnost 93 Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) příslušnou hodnotu. Však na mnoho x 64 klientských počítačů hodnotu pravděpodobně není nastaven. Nebo může být nesprávně nastavena hodnota. Například architektury může být zadán jako x 86 i když je počítač klienta x 64 - schopné. V následující tabulce jsou uvedeny hodnoty architektura.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
ValueArchitektura
0PC IA x 86
1NEC PC98
2PC IA-64
3DEC Alpha
4ARCx8
5Vyklonění klient Intel
6X64
Při povoleno zjišťování architektura stáhne klientský počítač sítě program spouštěcí (Wdsnbp.com) ze serveru. Potom program spouštěcí sítě sestavy architekturu klientského počítače na server. Tuto operaci dochází před výchozí spouštěcí program pro jeho architektura stáhne klientský počítač. Výchozí spouštěcí program příklady Pxeboot.com a Pxeboot.n12.

Architektura zjišťování může přidat čas procesu spouštění, zvýšit zatížení sítě a zvýšit zatížení serveru. Ve výchozím nastavení je architektura zjišťování vypnuto.

Zkontrolujte nastavení zjišťování na serveru architektura příkazového řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
wdsutil /get-server /show:config
Další informace o WDS a nástroj příkazového řádku Wdsutil.exe naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/windowsvista/aa905118.aspx
Další informace o podobném problému naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
222177"Soubor nenalezen" při připojení klienta vzdálené instalace k serveru

Vlastnosti

ID článku: 932447 - Poslední aktualizace: 8. května 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt kbwinservsetup kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB932447 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932447

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com