Eşleştirilmiş ağ sürücüsü yükledikten veya Windows Server 2003 tabanlı bir bilgisayarda veya Windows XP tabanlı bir bilgisayarda, Symantec AntiVirus 10.0 veya Symantec Client Security 3.0 yükselttikten sonra kesilmesi için görünür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 932463 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sonra yükleme veya yükseltme Symantec AntiVirus 10.0 veya Symantec Client Security 3.0 için Microsoft Windows Server 2003 tabanlı bir bilgisayarda veya Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayarda, aşağıdaki bir eşlenen ağ sürücüsü için Windows Gezgini'nde iletisi:
Bağlantısı kesilmiş ağ sürücüsü
Ancak, içeriği Eşlenen sürücüye erişmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca, Windows Gezgini'nde Eşlenen sürücünün kaldırmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Ağ bağlantısı bulunamadı.

Neden

Bu sorun, Symantec AntiVirus 10.0 ve Symantec istemci güvenlik 3. 0'daki bir sorun nedeniyle oluşur. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Symantec Destek Web sitesini ziyaret edin:
http://service1.symantec.com/SUPPORT/ent-security.nsf/2a6ffa53dba03160882571260042c5a6/f45ceefbf4e6d7bc88257019006dfaef?OpenDocument

Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme


Eşlenen sürücünün hatalı etiketlenmiş kaldırmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ın üzerine gelin, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde, aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulun:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2
 3. Kaldırmak istediğiniz eşlenmiş sürücüyü sağ tıklatın. Örneğin, sağ ## Server_Name <a1>#</a1> Share_Name ve sonra da <a2>Sil</a2>'i tıklatın.

  NotServer_Name yer tutucusu yerine eşlenen ağ sürücüsünün barındıran sunucunun adını değiştirin. Share_Name yer tutucusu yerine eşlenen ağ sürücüsünün adını değiştirin.

Daha fazla bilgi

Windows tabanlı bir bilgisayar üzerinde benzer sorunlar hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
923360Windows Server 2003 tabanlı veya Windows 2000 Server tabanlı bir bilgisayara ağ üzerinden dosyalarla çalışırken çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez.Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 932463 - Last Review: 4 Nisan 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kb3rdpartysoftware kbexpertiseinter kbprb KB932463 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:932463

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com