5.2.0 Se zobrazí při odeslání e-mailové zprávy spuštěný nástroj Isinteg.exe v úložišti odpojené poštovní schránky serveru Exchange 2007 se zobrazí zpráva nedoručení (NDR)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932515 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nástroj Isinteg.exe je spuštěn v úložiště odpojené poštovních schránek na serveru, který je spuštěn 2007 Microsoft Exchange Server. Navíc je na serveru Exchange 2007 spuštěna služba Microsoft Exchange Transport. Když odešlete e-mailové zprávy do poštovní schránky, který je součástí úložiště poštovních schránek odpojené, zobrazí se následující zpráva nedoručení (NDR):
Zpráva není dosáhnout některé nebo všechny zamýšleným příjemcům.
Předmět: xxxx
Odeslané: <time>
Následující příjemci je nedostupné:
test01@test.com na <time>
Zprávy dosaženo e-mailový systém příjemce, ale byl odmítnut dodání. Pokus o opětovné odeslání zprávy. Pokud stále nedaří, obraťte se na vašeho správce systému.
<test.com # 5.2.0 smtp; 550 5.2.0 STOREDRV.Deliver: Služba Microsoft Exchange Information Store ohlásil chybu. Následující informace by měly pomoci určit příčinu této chyby:......

Příčina

V případě, chcete-li spustit nástroj Isinteg.exe je odpojený úložiště poštovních schránek cílový poštovní schránky, je zprávy zařazeny do fronty místní doručení příjemce. Server Exchange 2007 však označí doručení jako trvalé chybu. Tato zpráva o NEDORUČENÍ příčin 5.2.0.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte kumulativní aktualizaci 3 pro 2007 Exchange Server. Další informace o kumulativní aktualizaci 3 pro Exchange Server 2007 naleznete v tématu následující Exchange nápovědy:
Description of Update Rollup 3 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro server Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy serveru Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 932515 - Poslední aktualizace: 31. srpna 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB932515 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932515

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com