Bir 5.2.0 aldığınız bir çıkarılmış bir posta kutusu deposunda ısinteg.exe aracı çalıştıran Exchange 2007 sunucusuna bir e-posta iletisi gönderdiğinizde, ileti teslim edilemedi raporu (NDR)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 932515 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Isinteg.exe aracı, Microsoft Exchange Server 2007 çalıştıran bir sunucuda bir çıkarılmış bir posta kutusu deposunda çalışıyor. Ayrıca, Microsoft Exchange aktarma hizmeti, Exchange 2007 sunucusunda çalışıyor. Çıkarılmış bir posta kutusu deposunda bulunan posta kutusuna, e-posta iletisi gönderdiğinizde teslim edilmedi raporu (NDR) aşağıdaki iletiyi alırsınız:
Ileti, alıcıların bazılarına veya tümüne ulaşmadı.
Konu: xxxx
<time>Gönderilen: <süre>
Aşağıdaki alıcılara ulaşılamadı:
<time>test01@test.com <süre> hakkında
Bu ileti alıcının e-posta sistemine ulaştı ancak iletinin teslimi reddedildi. İletiyi yeniden göndermeyi deneyin. Yine gönderilemezse sistem yöneticinize başvurun.
<test.com # 5.2.0 smtp; 550 5.2.0 STOREDRV.Deliver: Microsoft Exchange Bilgi Deposu hizmeti hata bildirdi. Aşağıdaki bilgiler bu hatanın nedenini belirlemeye yardımcı olmalıdır:......

Neden

Hedef posta kutusu posta kutusu deposunun ısinteg.exe aracı çalıştırmak için kaldırılmadan önce iletinin alıcının yerel teslimat kuyruğunda sıraya alındı. Ancak, Exchange 2007 teslim kalıcı bir hatası olarak işaretler. Bu nedenler 5.2.0 NDR iletisi.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü yükleyin. Exchange Server 2007 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 3 for Exchange Server 2007
Exchange en son hizmet paketini yüklemek veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 932515 - Last Review: 31 Ağustos 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB932515 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:932515

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com