Aplikace Internet Explorer 7 zavře okamžitě spustíte aplikaci Internet Explorer 7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932540 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění aplikace Internet Explorer 7 se okamžitě ukončí aplikaci Internet Explorer 7. Pokud aplikace používá ovládací prvek prohlížeče WWW Internet Explorer, okamžitě ukončí aplikace.

Při spuštění aplikace Internet Explorer 7 nebo při spuštění aplikace používající ovládací prvek prohlížeče WWW Internet Explorer se navíc může zobrazit následující chybová zpráva:
GetProcessImageFileNameW bodu postup položka nebyla nalezena v dynamicky propojované knihovně PSAPI.DLL.

Příčina

K těmto potížím dochází, pokud je nesprávně zaregistrován soubor PSAPI.dll.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, odstranit nebo přejmenovat všechny instance souboru PSAPI.dll, které jsou umístěny ve složce pro aplikaci, která se zavře. PSAPI.dll souboru je součást, která není redistributable. Soubor PSAPI.dll musí být umístěny pouze ve složce Windows nebo ve složce Windows\System32.

Vlastnosti

ID článku: 932540 - Poslední aktualizace: 27. října 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB932540 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932540

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com