Události jsou odesílány z jedné organizace do jiného pomocí Exchange 2007 může být nesprávná o jednu hodinu Pokud je jeden organizace v časovém pásmu Západní Austrálie

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932561 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Odešlete událost z jednoho Microsoft Exchange Server organizace jiné organizace pomocí 2007 Microsoft Exchange Server. Pokud jeden z organizace je v časovém pásmu Západní Austrálie událost může být nesprávná o jednu hodinu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Exchange 2007 Collaboration Data Objects (CDO) tabulky obsahují aktualizované LETNÍHO času pro časové pásmo Západní Austrálie přechod, pokud není nainstalována kumulativní aktualizaci pro Microsoft Exchange Server 2007.

Poznámka: Letní čas (DST) byla zavedena k Západní Austrálii pro rok tři zkušební období, které spuštěna 3. prosince 2006.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte na server systémem Exchange Server 2007 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007. Další informace o 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 4 for Exchange Server 2007
Další informace o tom, jak nainstalovat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 932561 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbqfe KB932561 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932561

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com