Některé prvky uživatelského rozhraní v některých předinstalovaných švédské verze systému Windows Vista obsahují anglický text, zkrácený text nebo jazykové chyby

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932634 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Používáte počítač, na kterém byl švédské verze systému Windows Vista předinstalován výrobcem. Zjišťujete však, že určité prvky uživatelského rozhraní se nezobrazují očekávaným způsobem. Konkrétně určité prvky uživatelského rozhraní obsahují anglický text, zkrácený text nebo jazykové chyby.

Většiny předem nainstalovaných systémů se tento problém netýká. Chcete-li určit, zda váš počítač vykazuje tyto příznaky, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start,
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Start button
  a potom klepněte na příkaz Nápověda a podpora.
 2. V části Information fr?n Microsoft klepněte Söka efter filer och mappar.
 3. V pravém horním rohu klepněte Visa allt.
 4. Ve skupinovém rámečku Filtrera filerna zobrazit text, který se zobrazí v obrázku.
Obrázek obsahuje anglická slova "Seřadit" a "Skupina" Pokud tato slova jsou zobrazeny v švédština jako "Sortera" a "Gruppera", dochází k není tento problém.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud nesprávná verze uživatelského rozhraní švédské Windows Vista byl předinstalován v počítači.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Vista. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935791Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Vista

Informace o aktualizaci

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:

Aktualizace pro systém Windows Vista

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the Update for Windows Vista package now.

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows Vista Service Pack 1.

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 932634 - Poslední aktualizace: 16. května 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Starter
Klíčová slova: 
kbmt kbvistasp1fix atdownload kbqfe kbexpertisebeginner kbprb KB932634 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932634

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com